• ~Kicha Prezesa
    (2014-09-25 20:50)
    Taka sama ciemnota co ta na Jasnej Gorze.
  • ~janinaH
    (2014-09-25 21:07)
    Przyjechali sprawdzić czy stoją kamienice , fabryki niebawem wyciągną. swoje łapy .
  • ~janinaH
    (2014-09-25 21:03)
    O to jasne , Ukraina musi przygotować odszkodowania dla żydów i to sporo , nie wiadomo czy wytrzyma to społeczeństwo , Ukraińcy to nie Polacy
  • ~Polak z oddali
    (2014-09-25 20:42)
    Jakos nie widzę epitetow,,ciemnogrod"ect..jak to zawsze się dzieje w stosunku do Chrzescijan...
  • ~A co w Izraelu nie mogą świętować?
    (2014-09-25 21:07)
    Ciekawe ile będą chcieli roszczeń sroszczeń i innych przewałów.
  • ~dxp
    (2014-09-25 19:26)
    to oni sa winni holokaustu narodu ukrainskiego!!!
  • ~Boże chrań Ukrainu !!!
    (2014-09-25 19:17)
    POlska im nie wystarczy, ta zaraza nienasycona !!!
    Teraz wiem PO co tak ciągną Ukrainę do UE !!!
  • ~alfons xv
    (2014-09-26 08:58)
    Ale sęk w tym , że Polska to wieczna bida , więc jej wiecznie trza do Żyda .
  • ~źródło
    (2014-09-26 12:05)
    Stanisław Staszic o żydach. Żydzi niszczyli polska gospodarkę Autor pracy "O przyczynach szkodliwości Żydów" zarzucał Żydom że: wyniszczają rolnictwo, włościan i mieszczan odbierając Polakom własność, "tamują w narodzie wzrost przemysłu, rękodzieła, fabryk i rzemiosła", uniemożliwiają powstanie polskiej klasy średniej co prowadzi do zablokowania postępu i rozwoju dobrobytu w Polsce. Zdaniem Staszica Żydzi zmonopolizowali handel, dzięki czemu niszczyli rodzący się polski przemysł, handel i rzemiosło (co miało na celu zachowanie monopolu Żydów w tych dziedzinach). Destruktywna działalność Żydów wynikała z tego że Żydzi zajmowali się tylko tym co dawało im szybki, duży i łatwy zarobek (80% Żydów zajmowało się szynkarstwem a 20% handlem lub rzemiosłem). Według Staszica Żydzi nic nie tworzyli, pasożytowali na innych i prowadzili działalność przestępczą, niszczą Polskę i Polaków, przynosili nędze i zepsucie. Żydzi szkodzili Polakom też tym że zmonopolizowali obrót kapitału, po czym uniemożliwiali niezbędny dla inwestycji i budowy dobrobytu obrót kapitałem, uniemożliwiali inwestycje w komunikacje. Żydzi byli więc barierą w rozwoju gospodarczym i budowie dobrobytu, przyczyną bankructw i nędzy Polaków. Według autora "O szkodliwości Żydów" "Żydostwo nasze wsie uboży, a nasze miasta smrodem napycha".
  • ~Do Moscow nie pojadą się Rosz Haszana uprawiać.
    (2014-09-25 21:02)
    To ile razy w roku sekta obchodzi rosz kaszana?
    Do roboty dziady a nie rozrabiać i zabawiać sie na cudzy koszt.