• ~huhuteczka
    2014-09-29 15:19
    ukry płaca 400 $ za gaz z rewersu aruskim chcieli płacic 200 $ dobry bisnes poczekamy jeszcze kkazdy dzien przynosi cos ukraom milego igrzysk torzeczywisciew maja jak wiraku pomniki zwalcie sobie z ptaszka
  • ~POLAK
    2014-09-29 09:11
    ***** morderców z Ukrainy!!! Polacy! zapomnieliście o Wołyniu jak nas mordowali??? Niech sobie Putin ich leje.,
  • ~Ubek
    2014-09-29 08:29
    Dociera do Ukraińców,że komuna to największy zbrodniczy ustrój na Świecie. Towarzysze Lenin, Stalin i Putin to czerwona zaraza.Dobry kierunek. Dzięki działaniom Putina raz na zawsze "zgaśnie" sztucznie podtrzymywana miłość pomiędzy Słowianami. Komuna i jej wyrazi zakochania to : głód, smród i ubóstwo. Śmierć, mogiły...
    2 miliony Ukraińców skazanych na głód i kanibalizm... taka jest prawdziwa historia bratniej pomocy rosji radzieckiej...
  • ~kw
    2014-10-08 18:45
    To jakieś kacapskie forum a nie opinie Polaków.
  • ~ruskie kacapy juz są
    2014-09-29 08:48
    @~ner.i2014-09-29 08:41
    Ty ruski towarisz,- won z tego forum. Idz całować doope putina !
  • ~babcia
    2014-09-29 08:41
    I co Polacy mieli tam do roboty? Znowu holota miesza sie w nieswoje sprawy.
    Kibice--patrioci?? Jak zwykle tlum swoje robi. Zostawcie tych ludzi w spokoju--sami nie wiedza co u nich sie dzieje--codziennie wiadomosci w innyn kierunku. Jeszcze ten pomnik odbuduja... A wam polaczki rece od tego precz!
  • ~Jobtwojumac
    2014-09-29 20:03
    Lenin byl zbrodniarzem wymordowal miliony Ukraincow i jest najwyzszy czas zeby zniknal z kraju ktorego nienawidzial.
  • ~obywatel x
    2014-09-29 12:28
    ale sie chołota opłacana za ten wandalizm w dolarach przez tych co im to zlecili cieszy ,za niedługo obwód charkowski dołączy do noworosji i o tym dobrze klika majdańska wie ,
  • ~ner.i
    2014-09-29 08:41
    Biało-czerwona flaga obok czerwono-czarnej i tych żółtych ze swastyką wielce "godne" miejsce to. Prokuratory pany, co wy na to??
  • ~libe
    2014-09-29 09:22
    a co ten pomnik tam robil do dzis?
    czyzby u nich komunizm skonczyl sie dopiero wczoraj po polnocy?