• ~Jan
    (2014-10-14 12:52)
    W Polsce koniecznie musi być baza rakietowa z bronią jądrową. tylko taka baza zapewni nam bezpieczeństwo. Wtedy Rosja już nie będzie mówić o ataku jądrowym na Warszawę czy Wilno.
  • ~AK
    (2014-10-14 08:09)
    A pieniądze podatnika zamiast na modernizację poszły na ubezpieczenia leni i nierobów .
    Ot cały Husajn Barak Obama,.
    Prezydent USA .
    Jeszcze mocarstwa !
  • ~Matwiej Płatow
    (2014-10-14 10:56)
    Takom samom bazę,takie same rakiety,taki sam potencjał nuklearny może przedstawić Rosja,Chiny,Pakistan,Indie,i nie będę zdziwiony że broń atomową ma Iran. A Korea Północna to nie ma? Czy Świat przez to jest bezpieczniejszy? Raczej NIE.
  • ~Obserwator patologii
    (2014-10-14 15:23)
    Wystarczy nie wchodzić w konflikt z Rosją i utrzymywać dobre relacje handlowe i inne i wtedy nie potrzebne są tu w Polsce obce wojska. Stacjonowanie w Polsce obcych wojsk stwarza tylko zagrożenie. Na podstawie obserwacji na ŚWIECIE to mogę powiedzieć tak, że tam gdzie są amerykanie tam tragedie ludności danego państwa. Co się zmieniło w Polsce ? Jedne obce wojska wyszły a drugie weszły i mamy według innych Polskę teoretyczną a według innych Polski już nie ma. Pisać o tej dziwnej polityce można pisać stronicami. Miłego dnia.
  • ~normalny
    (2014-10-14 14:25)
    nie chcę jankesów ani ich rakiet w polsce
  • ~rakietnik
    (2014-10-15 05:44)
    idzie ostra zima trzeba ruskich ogrzac beda mieli cieplo jak w piekle
  • ~Karol M.
    (2014-10-14 10:25)
    Dla kogo i po co ta propaganda???
  • ~krakus
    (2014-10-25 05:55)
    te ku... mysla tylko o smierci i mordzie !!!
  • ~Ktoś
    (2014-10-14 15:27)
    Jakoś mało komentarzy . Wszyscy się boją żeby sami się nie powiesili .Straszna demokracja że doprowadza do śmieszności.
  • ~myśliciel
    (2014-10-14 13:52)
    To wydaje mi sie słuszne, w przeciwnym razie Rosja zawsze bedzie nam straszyła wystrzeleniem atomowym w nas. Rosja tylko boi sie równoważnego odwetu. I potwierdza sie stara zasada: Chcesz miec pokój, szykuj sie do wojny! Jesli u nas będa takie rakiety, to będzie rzeczywisty pokój. Świat wie i Rosja też, że Polacy nie sa agresywni i nigdy nie rozpoczna wojny. Ale polacy nie mogą być ciągle szantazowani przez nieobliczalnych kacyków przerosnietych we własne ego i niczym nie uzasadnionej chęci decydowania o losie innych. Nikt na Rosje nie zamierza napadać, przeciwnie to Rosja wszędzie wpycha swoich zamaskowanych czy nie żołnierzy.