• ~Jan
    2014-10-14 12:52
    W Polsce koniecznie musi być baza rakietowa z bronią jądrową. tylko taka baza zapewni nam bezpieczeństwo. Wtedy Rosja już nie będzie mówić o ataku jądrowym na Warszawę czy Wilno.
  • ~AK
    2014-10-14 08:09
    A pieniądze podatnika zamiast na modernizację poszły na ubezpieczenia leni i nierobów .
    Ot cały Husajn Barak Obama,.
    Prezydent USA .
    Jeszcze mocarstwa !
  • ~Matwiej Płatow
    2014-10-14 10:56
    Takom samom bazę,takie same rakiety,taki sam potencjał nuklearny może przedstawić Rosja,Chiny,Pakistan,Indie,i nie będę zdziwiony że broń atomową ma Iran. A Korea Północna to nie ma? Czy Świat przez to jest bezpieczniejszy? Raczej NIE.
  • ~Obserwator patologii
    2014-10-14 15:23
    Wystarczy nie wchodzić w konflikt z Rosją i utrzymywać dobre relacje handlowe i inne i wtedy nie potrzebne są tu w Polsce obce wojska. Stacjonowanie w Polsce obcych wojsk stwarza tylko zagrożenie. Na podstawie obserwacji na ŚWIECIE to mogę powiedzieć tak, że tam gdzie są amerykanie tam tragedie ludności danego państwa. Co się zmieniło w Polsce ? Jedne obce wojska wyszły a drugie weszły i mamy według innych Polskę teoretyczną a według innych Polski już nie ma. Pisać o tej dziwnej polityce można pisać stronicami. Miłego dnia.
  • ~Karol M.
    2014-10-14 10:25
    Dla kogo i po co ta propaganda???
  • ~normalny
    2014-10-14 14:25
    nie chcę jankesów ani ich rakiet w polsce
  • ~rakietnik
    2014-10-15 05:44
    idzie ostra zima trzeba ruskich ogrzac beda mieli cieplo jak w piekle
  • ~realista
    2014-10-14 10:21
    Dla Polski która leży miedzy Niemcami I Rosja, które ZAWSZE próbowały nas podbić lub przynajmniej zdominować jedyna pewna obrona jest bron atomowa. Jesteśmy w identycznej sytuacji jak Izrael. Problem leży jedynie w mentalności. Do niezależnego myślenia Polacy musza po prostu dorosnąć. ile jeszcze potrzeba przegranych wojen albo nieudanych powstań? Ile tysięcy naszych rodaków musi zginać aby Polacy wreszcie zrozumieli ze żadne sojusze nie zapewnia nam obrony, a jedyny sensowny argument obronny to tak jak Izrael tj 80 głowic atomowych średniej mocy oraz rakiety średniego zasięgu zdolne dotrzeć do Moskwy w czasie poniżej 10 min.
  • ~myśliciel
    2014-10-14 13:52
    To wydaje mi sie słuszne, w przeciwnym razie Rosja zawsze bedzie nam straszyła wystrzeleniem atomowym w nas. Rosja tylko boi sie równoważnego odwetu. I potwierdza sie stara zasada: Chcesz miec pokój, szykuj sie do wojny! Jesli u nas będa takie rakiety, to będzie rzeczywisty pokój. Świat wie i Rosja też, że Polacy nie sa agresywni i nigdy nie rozpoczna wojny. Ale polacy nie mogą być ciągle szantazowani przez nieobliczalnych kacyków przerosnietych we własne ego i niczym nie uzasadnionej chęci decydowania o losie innych. Nikt na Rosje nie zamierza napadać, przeciwnie to Rosja wszędzie wpycha swoich zamaskowanych czy nie żołnierzy.
  • ~arkad
    2014-10-14 07:23
    Ale krzywy penis1