• ~Magnificent Poland
    (2014-11-06 15:19)
    W 1991 roku kiedy rosia padla na morde i ruscy na tzw. dalekim wschodzie zaczeli umierac z glodu, do Amerykanskiego Senator Lugara, [odpowiedzialnego za process przejscia Centralnej Europy z sowieckiego barbarzynskiego zamordyzmu i komunizmu na Zachodnio Europejski demokratyczny system wladzy i wolnego kapitalizmu] przybyla delegacja rosyjska; ku wielkiej konsternacji Lugara ruscy delegaci PADLI NA KOLANA PRZEZ AMERYKANSKIM SENATOREM, PLAKALI MODLILI SIE I ZEBRALI AMERYKE O POMOC; MOWIAC PANIE SENATORZE NIECH AMERYKA RATUJE RUSKI NAROD, KTORY UMIERA...Oczywiscie Amerykanie, jak zwylke wyciagnely dogorywajaca rosje - Prezydent Bush Pierwszy poprostu wyslal tysiace ton zamrozonych kurczakow, ktorym amerykanscy farmerzy nie chcieli zywic sowich amaerykanskich swin i krow - in wlasnie te kurczaki uratowaly zycie milionom ruskich.. Mialo to miejsce tylko 23 lata temu...Kazdy rosjanina zna okreslenie 'KURICY BUSZA PIERVOVO'...
  • ~Jo
    (2014-10-10 08:02)
    Putin grabarzem Rosji?

    Kolejna klęska... po wielkim rozpadzie ZSRR...
  • ~Ruscy to trzoda
    (2014-10-09 18:29)
    Niech wpier*dalają swój gaz. A może niech wrócą do tego co było jeszcze 70 lat temu. Wówczas ruscy zjadali się Często zjadano swoje dzieci bi ich mięso było smaczne. Czujecie odrazę??? Wielu rusków przetrwało tzw. wielki głod dopuszczając się kanibalizmu
  • ~lech
    (2014-10-09 18:32)
    Tak jest! Dla kacapa nie polskie, zdrowe jabłka tylko afgańska heroina. Dużo afgańskiej heroiny! A na popitkę ropa.
  • ~Car Dymitr I
    (2014-10-09 17:24)
    Mongolskie robactwo nie zasługuje na nasze produkty. To jak dać małpie homara. Niech żrą brukiew jak zawsze, a z łusek od kałacha niech zrobią sobie mąkę. Na deser zaś już nie samogon, tylko narkotyki. 100 tys. kacapów rocznie pada od dragów. Od wódy pewnie więcej. Poczekamy.
  • ~Mangificent Poland
    (2014-11-06 15:05)
    do rosjanki czyli griaznej obosraney kagebowskiej kasaglazej ruskiei svoloczy - ruska armia zre psie puszki, o zgrozo, ruskiej produkcji 'bielka i strielka' - a prawdziwa nazwa tzw. Federacji rosyjskie jest oczywista MONGOLSKO-RUSKAYA HUYBNIA!!! Hah, hah, hah, Ruskie riaby nie wiedza, ze prawdziwy wladca rosji to sergei shoigu minister obrony rosji ETNICZNY CHINCZYK Z REGIONU TUWY...
  • ~warszawianin
    (2014-10-10 10:11)
    I na dowód tego, na zdjęciach są ruskie świnie patrzące łakomie na jabłka.
  • ~xox
    (2014-10-10 14:09)
    ruskie mendy niech goooowno jedza - zdarowia!!
  • ~Pasza
    (2014-10-09 21:14)
    bękarty bandery i ss-galizien toczą pianę jak wściekłe psy ale kundle zawsze ujadają. A Donbas to Noworsja, Kosovo je Srbija a Zaolzie to je Polska. Śmierć bękartom banderowskim i ssmańskim.
  • ~Bolo
    (2014-10-10 02:24)
    ~antos-szabelka2014-10-09 23:31
    Szanowny upośledzony! Naszego gazu wystarczy dla wszystkich polkich gospodarstw domowych! Problemem byłby przemysł, ale rozpoczęliśmy import z Zachodu, w tym z Norwegii przez Niemcy.
    Co do górników, to są leczeni w jednym z najlepszych szpitali na świecie! Kacapy nie mogą nawet o takim pomarzyć!
    Antoś, wracaj do kacapii, bo pleciesz bzdury!