• ~chyba warto
    (2014-10-14 16:32)
    Niech podziekuja pani Merkel,prawnej nastepczyni 3.Rzeszy! Chyba warto??
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-14 17:39)
    Ja też dużo ćp...iem dopalaczy i ćpi...am marihuane...a wieczorem jak przyćpiem z moim ukochanym Januszem to na dzień drugi jestem tak rozregulowany że mała bania...bąk i gatki mam PO srane...hmmmm
  • ~ttyytt
    (2014-10-14 18:30)
    Ob-wiesie trzynaste , piętnaste i następne.
    Parzyste i nieparzyste, dajcie se luz, nie zaśmiecajcie tego forum. (forum?)
    Tutaj i bez OBWIESIÓW wszelakich,parzysto kopytnych oraz nieparzystokopytnych i tak jest bagno.
  • ~idioci
    (2014-10-14 18:31)
    Co sie bedziecie obcinać - heroine im dać
  • ~uioppoiu
    (2014-10-14 18:50)
    @~aut2014-10-14 18:35

    Niemcy ich leczyli GAZEM
    ---
    Co Ty gadasz!
    Za działkę marychy zeznają inaczej.
    Szkoda zioła- Wysłać ich do Holandii, zioło tam cenią za to mają POstępową eutanazję ( postępowy synonim morderstwa) w mig się Dziećmi lat 80 uwiną.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-14 18:52)
    MAFIA PEŁO - nie jeden raz , złamano to prawo - ale zwarte szeregi różnych urzędników starają się to ,, pozamiatać pod dywan,,- jak Amber , aferę taśmową i wiele wiele innych w zamian dając bicie piany - typu ,, gender,,- niech się na niczym wykrzyczą a od przekrętów- wara
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-14 19:01)
    FALSZYWKI Wiesio13 bicz na PISmatołki2014-10-14 18:52
    Wiesio13 bicz na PISmatołki2014-10-14 17:39
    Wiesio13 bicz na PISmatołki2014-10-14 17:41

    Olej PIS falszywki podpisane ukradzionym Wiesio...
    i
    Klepnij w tlusty tyylek prezesa PIS, zrob przyjemnosc krypto-geeeejowi
    Maly sflustrowany fob ciemnogrod i zacofanie to domena pisiorow
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-14 19:38)
    najpierw mieliśmy:
    "króla Słońce peru"
    a teraz mamy"
    "kopaczka popychadło merkel"

    omamuńciuuu!!!
  • ~KOPACZ = BURDEL MAMA
    (2014-10-14 19:40)
    Bardzo dobry POmysł ...POkopać-POorać-POgrabić-POkłamać...I POzamiatać POd dywan !!! By żyło się lepiej..." Blisko ludzkich kieszeni" ???...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-14 19:43)
    hehehehe...Ja mam pomysł - łopatę w łapy, taczki i kopacz...kopać, kopać, aż na metr w głąb ;-)
  • ~babcia
    (2014-10-14 21:25)
    Bzdura. Co za glupi tytul--marihuana ich nie leczy, ale pomaga zampomniec to, czego zapomniec nie moga.
  • ~łowca PIS debili
    (2014-10-14 21:35)
    PIS falszywka , pseudo Wiesio

    Jakze merytoryczna i wywazona wypowiedz , pewnie swiezo po szkoleniu u prezia :)
  • ~Robnad
    (2014-10-14 21:35)
    pytam kaczego obciagacza

    Mam jeszcze czerwona ksiazeczke PZPR , PREZESIE PROWADZ NA BARYKADY
  • ~parch
    (2014-10-15 06:23)
    dac im lepiej wolowiny to im POmoze
  • ~Pola
    (2014-10-15 09:01)
    a po co ich leczyć łachudry , złodzieje i mordercy. co oni robią z Palestyńczykami i swiat nic nie robi . nic nie mozna na chołotę powiedzieć niech zdychaja z głodu . za lichwe za złodziejstwo i za brak szacunku do ludzi. niech zdychaja
  • ~Pola
    (2014-10-15 09:03)
    do gazu z nimi a nie ich leczyć morderców i degeneratów
  • ~Munio
    (2014-10-15 09:20)
    Podoba mi się podejście Izraela do tematu ganji i szacunek do własnych obywateli, u nas ludziom chorym rozdaje się wyroki za konopie , wstyd.
    W tytule czytamy , że plantatorzy robią wszystko , żeby przesunąć front ..., czyli co: łapówki, wymuszenia, zastraszenia, zabójstwa itp. czy tylko zaprosili i zfinansowali wizytę dziennikarzy u siebie,oj ,potraficie wprowadzić trochę niesamowitości w tę zwyczajność, hehehe.
  • ~antek
    (2014-10-15 09:37)
    Ile w Polsce było więzniów z obozów i nimi nikt tak sie nie zajmuje jak tymi zydami a to samo przezyli a może i gorzej, obozy w Niemaczech,obozy w ZSRR i nic nie maja w sensie fizycznym i na psychikę, dlaczego polskie rządy o nich nie dbali, bo juz prawie nie żyja, mieli nie takie warunki jak w zraelu, umierali młodo, taka jest Polska, tu sie tylko oszukuje i kradnie dla sienbie, pisze o rzadach naszych, inni niech zdychaja, a leczyc to dopiero
  • ~Czy polska policja to SS albo gestapo?
    (2014-10-15 09:39)
    Żydzi ocaleli z Holokaustu leczą się marihuaną.

    W Polsce to by dostali za to dożywocie.
  • ~gość
    (2014-10-15 13:17)
    "Pejsachówka" 70%, też dobra na smutki.

Może zainteresować Cię też: