• ~Polak z oddali
    2014-10-16 20:27
    ,,kazda prÓba stworzenia raju na ziemi przez człowieka,zawsze konczy się piekłem"


    Nikt nikogo nie zmusza do bycia katolikiem.Jesli komus nie pasuje,drogas wolna,piekło czeka..ale prozne wasze zale,kosciół przetrwał 2000lat,przetrwa i resztę.Nie zniszczyli go Lenin,Stalin,Hitler ani inny CHegewara,nie zniszczą i dzisiejsi PO-stępowcy
  • ~007
    2014-10-16 22:46
    Może wreszcie temu papieżowi uda się przepędzić tę naszą hierarchiczną hołotę. Czas najwyższy, bo część z nich, to wtyczki dawnej SB.
  • ~1ppm
    2014-10-16 20:51
    Geje - próżne wasze nadzieje. Franciszek nie odejdzie od kanonu Pisma Świętego.
  • ~007
    2014-10-16 20:10
    A to się części rowerowe zmartwią.
  • ~jam
    2014-10-16 20:48
    Bzdury, bzdury, bzdury ...
    Ja też chciałbym mieć trzy piękne, młode żony i nietopniejący majątek.
    Pogadać zawsze można, a porządek musi być.
    Nie przejdzie na Synodzie nic, co jest niezgodne z naturą i dekalogiem.
    Gdyby tak nie było, to przyszły synod zajmowałby się akceptacją związków partnerskich człowieka ze zwierzętami.
    Ludzie, czy problem niedopieszczonego podbrzusza rzeczywiście jest w stanie odebrać rozum???
  • ~Errare humanum est
    2014-10-16 19:19
    Skoro w kościele rzymskokatolickim obowiązuje dogmat o nieomylności papieża w sprawach wiary, to o jakim przegłosowaniu papieża pisze autor artykułu?
  • ~sami swoi
    2014-10-17 17:16
    Jeszcze z pare lat i bedzie.."Przeminelo z wiatrem"...LIVE!
  • ~zkropidłakapie
    2014-10-16 18:49
    Marne szanse !
    A kato - betonu nie zrobi sie "plasteliny " postępu !
    Cofa się - jak widać - watykańska czarna mafia w stronę średniowiecza , ciągnąc za sobą stada tępych i skutecznie juz ogłupionych baranów .To jest prawdziwe przekleństwo świata XXI wieku !
    Kaligulę i Nerona sklonować natychmiast .
    Lwy i tygrysy jeszcze są dostępne na wolnym rynku !
  • ~christ
    2014-10-16 20:56
    do Wiesio13 bicz na PISmatolki, 17.58
    otoz jesli piszesz, ze nie wiadomo ile piniendzy zebrano na tej zbiorce co "ojciec" Rydzyk nielegalnie zebral, to ja ci muwie bo wiem z tajnego raportu Episkopatu Polski. Otoz zebrano 947 milionow 763 tysiace zlotych ( nowych ). Rydzyk nigdy sie nie rozliczyl ze tych piniendzy, ale wiadomo ze spora czesc , ok 80 milionow zlotych ulokowal w Amber Gold co jak wiadomo to te piniedze pszepadly.
  • ~Bojcie sie Pana Boga
    2014-11-01 14:57
    Fajne polskich stadardy:
    Z calym szacunkiem dla JPII jakkolwiek ten Papiez byl objety dogmatem nieomyslnosci bo pozwalal Staskowi D. zamiatac afery pod watykanski dywan i celebrowac ludzi takich jak Bolek, Wesolowski, Bertone, i zgraje polskich hierachow przywiazanych do zaszczytow i majatkow
    Papiez Franciszek jest inny, prostolinijny i przeciwny obyczajom polskiego kleru, wiec nie powinien byc objety dogmatem nieomyslnosci i przeglosowany przez herarchow polskich.