• ~Gazprom
    2014-10-27 19:17
    Witajcie litvuski.To ja Gazprom.Ten stateczek przez 5 lat będzie mogl przyjmować 0,5mld.m3gazu.Wasze potrzeby roczne to 3,3mld.m3.Te 2,5mld.juz kupujecie od Gazpromu.A czyje to gazociągi w litvusolandi?Ano Gazpromu.A kto przesyla gazna Lotwe?Ano Gazprom.A czyje magazyny gazu na Lotwie?Ano Gazpromu.Witaj lietuvo w realu.Polskojezyczne media pisza to co im kaza.No chyba ze nieuki dziennikarze pisza art.
  • ~po3r2ncf
    2014-10-27 18:00
    a co z polskim gazem???, ano to, że u nas rządzi agentura rosyjska to i gaz będzie wiecznie rosyjski
  • ~Genitaliusz
    2014-10-27 17:46
    A co z polskim gazoportem ?
    Wyjdzie jak zwykle pod rządami partii oszustów ?
  • ~kapitan NEMO
    2014-10-27 17:42
    a my mamy tak świetną ochronę kontrwywiadowczą i wywiadowczą państwa że budowę naszego gazoportu przejmie Gazprom,
    dziwicie się dlaczego Litwini z takim dystansem traktują tuskie władze, oni po prostu nie chcą mieć nic wspólnego z nieudacznikami
  • ~Ubek
    2014-10-27 18:40
    I bardzo dobrze. Już w przyszłym roku ruszy nasz gazoport i ... ruskie mają problem.

    Proruskim trollom mówimy NIE!
  • ~pinokio
    2014-10-27 19:44
    a po ile ten gaz na dzien dobry?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-10-27 19:50
    W PRLu też tak było. :)))
    A pamiętasz jakie były tego skutki? Kto POdnosi rękę na władze ludową to mu władza ludowa te rękę utnie ;))

    Macie super wzory do naśladowania :)))
    Może jeszcze wzorujcie się na POlPOcie :))))))))))))))
  • ~Horror
    2014-10-27 19:51
    Teraz już wiadomo, dlaczego rosyjska marynarka wojenna tak intensywnie buszuje po Bałtyku. Kto ten terminal uchroni przed zielonymi ludzikami. Putler jest nieprzewidywalny i może zechcieć ustrzelić konkurencję.
  • ~Makaron
    2014-10-27 19:53
    Hehehe!
    POwcy oglądajcie na TVN odcinki programu "Cela" przydadza się - tam są wasi wyborcy będziecie niedlugo dawać im autografy na spacerniaku
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-10-27 20:19
    ZIOBRO robil jaja z niekumatego prezesa ))) ha ha ha milo sie czyta jak staruchem poniewieral !
    ZIOBRO NASMIEWAL SIE Z PREZESA ...pamietamy ZERO !

    Prezes nikczemny ...Maciora OBLAKANA

    - Sztuczna mgla
    - Hel
    - Bomby magnetyczne
    - Trotyl
    - Elektromagnesy
    - Spisek premiera Tuska z Putinem
    - Zamach zorganizowany przez Rosjan
    - Brzoza sama sie zlamalo
    - Jeden wybuch
    - Dwa wybuchy
    - Ocalaly 3 osoby
    - Ocalalo 0sob 10-
    - hel rozpylony w okolicach lotniska w celu wywolania sztucznej mgly zostal tez uzyty do zamrazania urzadzen pokladowych samolotu, na który zamachu dokonali - wiemy kto.
    - paralizujacy gaz we wnetrzu samolotu