• ~WAW
    2014-11-04 17:44
    JESZCZE TAM WROCIMY! :))

    A TAK NA SERIO, TO DOBRZE ZE MAJA TAKIE SWIETO, PRZYNAJMNIEJ SIE DOWIEDZA ZE MY TEZ BYLISMY U NICH Z 'WIZYTA', A NIE TYLKO ONI U NAS...

    SZKODA TYLKO ZE ONI NAS DZISIAJ PRZERASTAJA MILITARNIE...
  • ~nieuki
    2014-11-04 17:54
    Może najpierw dowiedzcie się, ale nie u Waszych historyków, jak to właściwie było z tym wypędzeniem. A może przy okazji dowiecie sie który polski Król siedział na moskiewskim tronie?
  • ~Olga
    2014-11-04 18:24
    Maja prawo do wlasnej historii jak Polacy doszukujacy sie wszystkiego negatywnego o Rosjanach. Nie moglo to pozostac bez echa.
  • ~Bolek i Lolek
    2014-11-04 18:55
    No i co z tego. Nie powtorzyli tego juz. A my dalismy kopa Neimcom powtornie po bitwie pod Grunwaldem w 1410. POLSKA. PANY. Z nami nie ma zartow .
  • ~zaza
    2014-11-04 20:55
    Dla równowagi, przypominam o Hołdzie Ruskim cara Szujskiego . W polskojęzycznych mediach na ten temat panuje swoista zmowa milczenia .Rosja ma swoje zwycięstwa my mamy swoje i powinniśmy być z nich dumni.
  • ~koki
    2014-11-04 20:29
    Rosjanie, szacun! i fajnie, że to my Paljaki/Pszeki skroilismy wam gacie! no i oczywiscie rządzilismy na Kremlu jak należy! jest nam niezmiernie miło, ze tak głęboko wryliśmy się Wam w pamięć. pozdrawiam Was bardzo serdecznie i z usmiechem i z sentymentem do Kremla...
  • ~russian
    2014-11-04 18:28
    bardzo dobrze ze Rosjanie wreszcie ockneli od komunistycznej propagandy ktora mowila ze glowny wrog narodu Rosyjskiego to Niemcy, Rosjanie teraz poznaja swoja historie i wiedza ze Niemcy to jest i byl naturalny i najlepszy sojusznik Rosjanina, a kto byl od 1000 lat i bedzie zawsze wrogiem Rosjan to pokazuje dzisiejsze swieto. Wrogom udawalo sie sklocic Rosjan i Niemcy ale tego nigdy nie bedzie wiecej, Rosja i Niemcy !!! Russian un Deutschland, freundshaft !
  • ~qwert2
    2014-11-04 20:55
    ~koki2014-11-04 20:29
    Ale IM sie udalo rzadzic az od 1944-92 a w pewnym sensie (sluzby!!) do dzis.Wiec lepsi sa od Paljakow!
  • ~emma2000
    2014-11-04 18:35
    Widze, ze uaktywnily sie faszystowskie zgnilki z Donbasu.
    Na pohybel im!
  • ~zimny jarek
    2014-11-04 18:44
    Było nie było...prezesa PIS
    Było nie było ! prezesa się pi erd o li ł o !!!
    Było nie było ! prezesa się pi erd o li ł o !!!
    Było nie było ! prezesa się pi erd o li ł o !!!
    a robil to i zero i hofmanek a przedtem inni kochajacy inaczej