• ~Kris
  (2014-11-11 15:35)
  Rubel dalej traci na wartosci. Kacapy znowu na kolanach. Ile to juz razy. Putin zdewaluowal rubla i smieje sie ze swoich poddanych. Finansuje za to agresje na Ukraine.
 • ~Głupi czy naiwny?
  (2015-08-21 20:39)
  Wszystko przez jełopa Obamę i jego reset!
 • ~zefir
  (2014-11-15 18:55)
  Obama wcale nie wygląda na pana tego ziemskiego świata.zefir
 • ~xyzzz
  (2014-11-11 14:19)
  ~hahahaha faszysty: "poroszenko jak nie ucieknie to bedzie zabity griwna spada katastrrofalnie 17 griwien za $"

  Ty się lepiej martw za waszego rubla, za 1$ jest już ponad 45 rubli a poza tym to po polsku piszemy "hrywna" a nie z rosyjskiego "griwna"

  pa. pamiętam jak dawnymi czasy Radio Wolna Europa, za radiem Moskwa podało informację, że w kosmos poleciał Polak Hermaszewski. Oczywiście RWE nie uwzględniło, ze Rosjanie zmieniają H na G i dlatego powtózyli za Moskwą Giermaszewski ;))
 • ~GoldmanSachs
  (2014-11-11 13:18)
  Jeszczre dwa lata temu Zachod chciał wspierać partyzantke syryjska. emisariusze z owej partyzantki jeździli po całej Europie by jej dac bron celem obalenia Assad'a . I co się okazało teraz ,ze wspieralby państwo islamskie. Zrobili burdel w Libii teraz doprowadzili do powstania państwa islamskiego po upadku ci legło w gruzach cala interwencja i misja w Iraku. Putin ostrzegal Zachod 3 lata temu w Washington Post , nikt tego ostrzeżenia nie brłl na poważnie. Putin teraz ma wolna reke i robic co chce. Szkoda ,ze często zacietrzewienie czy wlasna chciwosc jak w przypadku Blaira (zwany Miranda jako gay) doprowadzo do rozkładu i zniszczenia kultur i najstarszych cywilizacji.
 • ~jaja
  (2014-11-12 04:26)
  Dear Putin as Obama
  When APEC summit President Xi staged as leader of a new great power and wants to be close to Putin. For Obama, only the minor role. Remains OF FELIX LEE , BEIJING - Die Zeit

  Niestety ale sam Xi uznal sie za najpotezniejszego przywodce swiata, a drugie miejsce przyznal Putinowi.
 • ~EXMAS
  (2014-11-12 17:55)
  WYPIER... Z ROTHSCHILDAMI RILAMI RAMERAMI I Z CAŁYM ZŁEM TEGO ŚWIATA
 • ~pop
  (2014-11-12 06:28)
  A Putin w kufajce. Promuje moskiewską modę.
  Przywiózł nawet ukradziony na Ukrainie zegarek.
 • ~Mero
  (2015-01-24 18:31)
  Każdy ma swoje na sumieniu i żaden nie jest ani ten dobry ani zły. Teraz wszystko jest na Putina, wszystkie media przedstawiają go jako tego złego. Ale przecież Obama postępował z innymi krajami dokładnie jak Putin a właściwie zdecydowanie gorzej. I co? I niby miał rację? Nikt nie śmiał powiedzieć wtedy że napada na jakiś kraj, że bomby spadają na miasteczka i wsie, że giną cywile. O wiele więcej ludzi zginęło przez Obamę niż przez Putina. Nie to żebym Putina bronił ale trzeba sprawiedliwie mówić że nie jest tym najgorszym i nieuczciwym. Poza tym podczas rozmów w trakcie zjednoczenia Niemiec Michaił Gorbaczow uzyskał od przedstawicieli USA, Francji i Wielkiej Brytanii obietnicę, że NATO nie rozszerzy się na wschód. I co? Kto złamał obietnice? Od tego czasu do NATO przystąpiło aż 12 państw należących do Układu Warszawskiego, granica NATO rozszerzyła się na wschód zdecydowanie, mimo wcześniejszych obietnic że tak się nie stanie. Dlaczego teraz dziwi wszystkich, że Rosja nie godzi się na dalsze przesuwanie tej granicy ? USA chce mieć wpływ na coraz więcej krajów, teraz także na Ukrainę- byłą republikę sowiecką. Rosja i tak bardzo długo milczała i nie reagowała na rządzenie się Ameryki, więc dlaczego dziwi was że teraz powiedziała ,,stop" ? Ja się nie dziwię wcale.
 • ~hahahaha faszysty
  (2014-11-11 13:30)
  poroszenko jak nie ucieknie to bedzie zabity griwna spada katastrrofalnie 17 griwien za $
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.