• ~jurek
  (2014-11-28 11:27)
  Szczur jak nie wyjścia to atakuje człowieka. I też tak może być z Rosją.Nie rozumiem postępowania UE i USA, ktorzy nie mogą uporać się z terorystami,a chcą zadzierać się z Rosją,która ma najpotężniejszą broń na świecie.To po prostu jest paranoja głupich ludzi.
 • ~prawdziwy katolik
  (2014-11-28 11:32)
  NATO, koncerny wojskowe, banki potrzebują mordów i wojny, ktoś musi potwierdzić sens ich istnienia i przykryć ich błędy oraz fakt, że są zwykłymi złodziejami i wszami na organizmach społeczeństw. Po cóż zaatakowano bliski wschód? A teraz chcą się posłużyć durniami takimi jak osoba z 6.44 /ksywa polski? historyk/ czy z 7.58 ksywa xxx. Polska traci na konflikcie na Ukrainie, traci Unia, traci Federacja Rosyjska - to kto zyskuje? A kto zarabia zawsze na wojnie? Kto nigdy nie traci na wojnie - agencje rzymskie, a zawsze zarabia na wojnie Anglia i USA czyli ci na których terytoriach wojna się nie toczy.
  Tam gdzie się toczy - powstają reżymy totalitarne - Watykan tak powstał, powstaje Kalifat. Powstał też ZSRR i III Rzesza.
  Mamy tak głupich mężczyzn jak Kaczafi, Donek, Gajowy, Sejm i Senat i wszyscy wierzący, że jak Polska się uzbroi to damy odpór Moskwie. A tak damy jak podczas rozbiorów, w wojnie napoleońskiej, w zrywach powstańczych, w 1939 i w 1945. Chcą z Polski zrobić Jugosławię i Ukrainę. W naszym za.s.ra...ym interesie leżą dobre stosunki zarówno z Moskwą, Kijowem i pozostałymi zbuntowanymi byłymi republikami ZSRR. Na pewni nie lizanie butów USA /PiS-paci/ lub donoszenie w Unii /PiS-paci/. Trzeba pogonić czarną mafię z wychowywania dzieci - bo będą takie same tłuki jak ich ,,wierzący" w Rzym, rodzice. Nie da się zjeść ciastko i mieć ciastko. Trzeba komuś to ciastko, co się zżarło, ukraść - tak właśnie robią agenci Rzymu, PiS-paci, JKM z NP i inni. A posługują się w tym celu bandytami i złodziejami z których potem robią świętych, bohaterów, patriotów. Kombatantom stale płacą podatnicy - ostatnio dołączyli do nich zrujnowali walczący o ,,wolność" w Solidarności. Dostali grosze, ale tyle zabrano niepełnosprawnym i uczciwie pracującym. Obłowił się Borusewicz, Bielecki, L. Wałęsa, Kaczafi i wiele innych nam nie znanych. 305 mld zrabowali nam, zgodnie z prawem, agenci Rzymu. A jeżeli dodać wyłudzone niesłusznie nieruchomości, to będzie już bilion zł, licząc od 1989 r. tylko. Należy dodać jeszcze stałą dobrą współprace z każdym okupantem Polski. Wybaczamy i prosimy o wybaczenie Niemców.
  Do osoby z 10.04 nie liż Quasimodo butów agentom Watykanu. Pewnie, twoim zdaniem, za mało okradają wiernych od 1989 r.? Tak wychowanek księdza kochał swego dobrodzieja, a on z niego zrobił głupie bydlę. I ty takim jesteś. Swego nicka nie możesz wymyślić oczadziały niewolniku. Umiesz tylko insynuować swe chore myśli innym. Jesteś pomiotem diabła co skusił Ewę. Przeczytaj książkę Dzwonnik z Notre Dame. Wiktor Hugo to bardzo dobry pisarz.
 • ~hey
  (2014-11-28 09:51)
  Re "Polski Historyk"
  Tzw "Polski Historyk" czytaj: Sowiecki Agent...
 • ~bende era
  (2014-11-28 11:36)
  tego popa powinni zlikwidować to typowy szczur
 • ~pasjonat
  (2014-11-28 14:16)
  Do ekonomisty
  Zapomniales dodac ze ta suma nie powali USA na kolana, bo najwiecej zadluzone sa w Japoni i Korea pldk.Niestety wszystko jest tak poukladane , ze cos zalezy od czegos .Wyobraz sobie ze CHiny ze swoja produkcja nie maja rynku zbytu, ptzeciez ponad 50 procent idzie do USA, co sie dzieje z Chinami? upadaja finanowo i maja rewolucje i zamieszki ludzi , bo brak przcy.System naczyn powiazanych musi istniec.Ciekawostka jest to ze4 najwiekszym wierzycielem USA jest Belgia..Zgadzam sie z toba ze najwiekszym nieszczesciem USA jest Obama, ktory nie zna sie kompletnie na polityce zagranicznej[byly pracownik socjalny z Chicago], otoczony grupa jemu podobnych.Dla Rosji najbardziej niebezpieczne sa Chiny i przyszlosc pokaze ze Syberia bedzie chinska, gdzie nielegalnie osiedlaja juz setki tysiace ,, kitajcow,, i tutaj robia najwiekszy blad rosjanie,.Rozmawialem kiedy z chinczykiem ktory powiedzial mi ze nigdy nie zapomnieli kleski z lat 60 -tych i czekaja na swoja okazje.Prosze pamietac ze ludy z tzw. dalekiej Azji sa badzo cierpliwi i msciwi
 • ~chyba Grzegorz Braun ma rację. Monarchia uratuje
  (2014-11-28 11:49)
  Zniszczą, wygłodzą ten Naród jak w latach 30-tych ubiegłego wieku.
  I na to patrzą wokół jak Putin robi co chce z Ukrainą. Lata czterdzieste i obecne Polski są podobne.
 • ~to cały obraz wolności
  (2014-11-28 11:51)
  ~bende era2014-11-28 11:36

  jak się nie wstydzisz swojej głupoty zwierzęciu
 • ~adere
  (2014-11-28 12:16)
  Jak to trudno zweryfikować dane SBU ?!
  można latwo w oparciu o statystykę matematyczna wystarczy przypomnieć sobie ich komunikaty z ostatnich miesięcy i te zweryfikować w oparciu o obecnie znane fakty - i wychcodzi 99% (+/-1%) nieprawdziwych
  a wiec szansa (prawdopodobieństwo) ze akurat ten jest prawdziwy jest bliska 0%
 • ~@ prawdziwy katolik 11:32
  (2014-11-28 12:20)
  Czy nie lepiej byłoby Zgredku, żebyś - zamiast wklejania tutaj pseudointelektualnych, debilnych wywodów - podzielił się z nami jakimiś ciekawymi wydarzeniami ze swojej wieloletniej współpracy z SB?
 • ~adere
  (2014-11-28 12:28)
  Abchazaja przynalezu prawnie do Gruzji pod warunkiem ze uznamy za prawodawców Stalina i Berie (Gruzini ten 2 to szef slynnego NKWD) , którzy mimo zbrojnego oporou mieszkancow - Abchazow wlaczyli ja do Gruzjii...
  No ale wtedy to może inne prawa przez nich stanowione nie były takie zle...;
  no bo jechac na 2 koniach nawet wybitni woltyżerowie długo nie mogą ;)
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.