• ~klu klux klan
    2014-12-04 10:33
    jeszcze przyjda tornada po wodzie i mrozy usa padnie bo to faszysci mafia baraka i rudery rzadzi
  • ~nasi fotografowie i w USA
    2014-12-04 12:07
    Zdjecie nr 6 jest zdjeciem, ktore jednoczy. Dlatego to sa Stany Zjednoczone.
    I chociaz sa inne zdjecia np. zdjecie nr 3, i inne, to widac, ze ludzie chca zyc wzajemnie, i wzajemnie sie rozumiec.
    Och gdyby Nasi fotografowie przejrzeli na oczy?
  • ~orangerevolution
    2014-12-04 10:50
    ukryruina przeniesli sie do hameryki gorole teraz ukry żadza majdany w usa hahahahaha kwach po jechał organizowąc majdan w usa
  • ~hahahaha faszysty
    2014-12-04 10:31
    wał tłumaczył w usa ze barack to jest rudera wpolsce i twierdzi ze poroszenko zwyciezy wał to banderowiec
  • ~Nieswój
    2014-12-04 08:44
    Nic się nie bójta, zaraz wróci tam spokój, bo dostaną miliony zielonych jeszcze w tym roku!. Polskie lemingi znów dofinansują amerykę bo kupują rakiety od nich za 250% wartości i bez praw użycia. A tu nie ma żadnych protestów POwypierane przez mętne wizje wybrańców mózgi.
  • ~as
    2014-12-04 07:46
    pajace bronia bandyte , podzial USA i secesja bardzo mozliwe .POłnoc mentalnie zbliza sie do zniewiescialej Europy , Poludnie nigdy tego nie zaakceptuje .
  • ~New Yorker
    2014-12-04 10:58
    O tym sie nie mowi i nie pokazuje w Amerykanskiej TV , o śmierci Zemir Begic, 32-letni bośniacki-American człowiek, który powiedział policji został śmiertelnie pobity przez czterech uzbrojonych w młotki wczesnym niedzielnym rankiem, gdy wsiadł do samochodu. Teraz, niedaleko miejsca, gdzie Begic zmarł, tłum co najmniej 150 osób w dzielnicy znanej jako "Mała Bośni" wylewa się na ulicę.
    Kiedy zabija czarnego badyte jest wieli chalas,ale kiedy bialego to sie o tym nie mowi.
  • ~bolek
    2014-12-04 11:18
    rdel zacznie się od pastuchów oni umieją się wtrącać w każdy inny kraj tylko u siebie to państwo policyjne nie potrfi zrobić porządku wielka zasrana ich demokracja tylko nią potrafią się zasłaniać.Geby pelne frazesów a państwo podsłuchów i terroru demokratycznego
  • ~prob wyborca/ tylko jedno zdjecie, a tak wiele
    2014-12-04 11:05
    Nieszczescie sie stalo .Mniej zawinione lub wiecej, ale sie stalo. Sorry i przykro.
    Mwdia Nasze daja przyklady, ze w USA to, w Usa tamto.Bierzemy przyklady.
    P.S. Jak wiele mowi zdjecie, gdzie ludzie protestujacy i nacierajacy przynajmniej werbalnie na policjantow , a Policjanci stoja na bacznosc i chronia protestujacych. Czy to nie wspaniale?
    Fotograf potrafil zrobic zdjecie dla obu policjantow roznoskornych.Stojacych na strazy Prawa i Konstytucji USA.
    ****** Kiedy nasi fotografowie zrobia wspolne zdjecie z rzadzacych i opozycji, na jednej fotografii, to bedzie PIERWSZY DZIEN Normalnego Przekazu i Normalizacji- i zaczniemy budowac normalne relacje miedzy ludzmi.
  • ~mkk
    2014-12-04 11:55
    "Pastor Sharpton, jeden z przywódców ruchu praw obywatelskich w USA, po decyzji ławy wezwał do marszu protestacyjnego 13 grudnia na Waszyngton. - Nie mamy zaufania do lokalnych prokuratorów stanowych, ponieważ współpracują oni, ręka w rękę, z lokalną policją - powiedział Sharpton."

    Czy to Wam czegoś nie przypomina? Co pan JArosłąw Kacyński organizuje? Marsz 13 grudnia? Aha... Jeden pomysł... Jeden Fuehrer... Jeden Naród...

    P.S> Z tym ostatnim to się zagalopowałam.. Nigdy nie uwierzę, że p. KAczyński do "swego" wolskiego narodu zechciałby włączyć nie daj Boże Murzynów...