• ~usa to chamstwo
    (2014-12-05 11:16)
    ~gosc2014-12-04 19:57
    Wtedy rocznie w Polsce byloby 12.356 zabytych na ulicach RP.Pragniesz takiego kraju? bo ja NIE!
  • ~gosc
    (2014-12-04 19:57)
    Policjant byl na sluzbie ,Kazdy kto mieszka w USA ,to wie ,ze jak policjant mowi stoj to masz stac ,a nie strzelac do policjanta.
    Murzyni za duzo sobie pozwalaja ,a do tego sama pozwolila Ameryka ,teraz pija piwko ktore sami nawazyli.
  • ~wiedzmin
    (2014-12-04 16:40)
    pohanke nasza szkapa i kongo myllar o prostak
  • ~uniausso
    (2014-12-04 16:37)
    kler wieszano 200 lat temu dzisiaj jestczas wieszania kleru te dinozaury jeszcze zyja nalatarnie kler to ich miejsce polaczki przestancie wierzyc vbzdurom czarnobyl mamy naukrtainie czas wieszania faszystów nastał
  • ~gad
    (2014-12-04 16:34)
    Nie zaden tlum ,tylko ok.300 palantow wedlug stacji tv.
  • ~gość
    (2014-12-04 14:45)
    To będzie jak ZWYCIĘSKI SZTURM Legionów POLSKICH zwanych Legionami Nowego Jorku , którym dowodził generał Włodzimierz Krzyżanowski pod czas wojny domowej 150 lat temu za prezydenta Lincolna.
  • ~Sylwester
    (2014-12-04 14:35)
    To będzie jak Pochód 1 Majowy w obronie ideałów o jakie walczył generał USA Tadeusz Kościuszko a o których już Jeferson zapomniał 200 lat temu.
  • ~alex jones fan
    (2014-12-04 12:45)
    Prawda o hAmeryce/USA dzis jest wylacznie pokazana w filmach dokumentalnych Alex Jones-a bo facet nagrywa nie tylko "ustawki" i "spokojna kolorowa policje" ale prawde o nowym prawnym ustroju USA,tzw FEMA i tym podobne.Komentujacy w tych filmach nie sa "przypadkowi" obywatele ale profesorowie i pisarze,ekonomisci i byli senatorowie-wiec warto ogladac i zapoznac sie z prawda ukrywana przez mainstream media wlacznie z TVP,TVN itd.Polecam na youtube.
  • ~waływusa
    (2014-12-04 12:41)
    o take chigago ja wał walczyłem ja prosty wał ze stoczni ukrainskeij w gdansku
  • ~Chicag0
    (2014-12-04 12:38)
    W Luisiana, 4 Czarnych zakatowalo bialego mlotkami za to ze nie chcial im dac 5dolcow, jego dziewczyna siedziala w aucie i dzieki temu przezyla bo uciekla, gdzie sa protesty bialych? Czarnemu wolno zabic niewinnego bialego, Bialemy zabil czrnego dilera i jest tragedia na caly swiat
  • ~cudwusa
    (2014-12-04 12:38)
    baracki rudery wydali biliony$ na pustynie afganska to debile ci demokratyzerzy
  • ~wyborca/ lekcja fotofraficzna
    (2014-12-04 12:13)
    To sa prawdziwe relacje, prawdziwy przekaz medialny. Niech te zdjecia beda drogowskazem naszym slepym fotografom.Miej serce i patrz w serce- ktos powiedzial, a jak masz obiektyw, to rob zdjecia, a nie kombinuj z nim, jakbys szukal W.C., albo czegos zgubionego. Good Luck.
  • ~nasi fotografowie i w USA
    (2014-12-04 12:07)
    Zdjecie nr 6 jest zdjeciem, ktore jednoczy. Dlatego to sa Stany Zjednoczone.
    I chociaz sa inne zdjecia np. zdjecie nr 3, i inne, to widac, ze ludzie chca zyc wzajemnie, i wzajemnie sie rozumiec.
    Och gdyby Nasi fotografowie przejrzeli na oczy?
  • ~mkk
    (2014-12-04 11:55)
    "Pastor Sharpton, jeden z przywódców ruchu praw obywatelskich w USA, po decyzji ławy wezwał do marszu protestacyjnego 13 grudnia na Waszyngton. - Nie mamy zaufania do lokalnych prokuratorów stanowych, ponieważ współpracują oni, ręka w rękę, z lokalną policją - powiedział Sharpton."

    Czy to Wam czegoś nie przypomina? Co pan JArosłąw Kacyński organizuje? Marsz 13 grudnia? Aha... Jeden pomysł... Jeden Fuehrer... Jeden Naród...

    P.S> Z tym ostatnim to się zagalopowałam.. Nigdy nie uwierzę, że p. KAczyński do "swego" wolskiego narodu zechciałby włączyć nie daj Boże Murzynów...
  • ~kukumuniu
    (2014-12-04 11:24)
    bur del u past uhów pastuhy chcą demokracji nacałym swiecie baraki irudery najpierw po zadek zrubcie wusa wy bydło wy swinie wy gady ho ho dujcie
  • ~bolek
    (2014-12-04 11:18)
    rdel zacznie się od pastuchów oni umieją się wtrącać w każdy inny kraj tylko u siebie to państwo policyjne nie potrfi zrobić porządku wielka zasrana ich demokracja tylko nią potrafią się zasłaniać.Geby pelne frazesów a państwo podsłuchów i terroru demokratycznego
  • ~prob wyborca/ tylko jedno zdjecie, a tak wiele
    (2014-12-04 11:05)
    Nieszczescie sie stalo .Mniej zawinione lub wiecej, ale sie stalo. Sorry i przykro.
    Mwdia Nasze daja przyklady, ze w USA to, w Usa tamto.Bierzemy przyklady.
    P.S. Jak wiele mowi zdjecie, gdzie ludzie protestujacy i nacierajacy przynajmniej werbalnie na policjantow , a Policjanci stoja na bacznosc i chronia protestujacych. Czy to nie wspaniale?
    Fotograf potrafil zrobic zdjecie dla obu policjantow roznoskornych.Stojacych na strazy Prawa i Konstytucji USA.
    ****** Kiedy nasi fotografowie zrobia wspolne zdjecie z rzadzacych i opozycji, na jednej fotografii, to bedzie PIERWSZY DZIEN Normalnego Przekazu i Normalizacji- i zaczniemy budowac normalne relacje miedzy ludzmi.
  • ~szalona
    (2014-12-04 11:05)
    podzegacze na ukrainie teraz bedziecie spaleni w usa jesteś spalona mówie ci
  • ~wałczyk