• ~hehe
    (2014-12-04 07:20)
    Durne te amerykany...
  • ~starzec
    (2014-12-04 07:23)
    A to ci heca. Pani Pohanke (ta szkapa z TVN) czy jak jej tam powiedziała przecież, że ludziom nie wolno protestować.
    Tak jak słusznie zauważył w jej programie inny myślicie mistrz Miller rozwijając jej myśl, ludzi takich powinno się zamknąć w obozach i ogrodzić drutem kolczastym
  • ~ok usa
    (2014-12-04 07:38)
    AFROMAJDAN W USA!!!
  • ~as
    (2014-12-04 07:46)
    pajace bronia bandyte , podzial USA i secesja bardzo mozliwe .POłnoc mentalnie zbliza sie do zniewiescialej Europy , Poludnie nigdy tego nie zaakceptuje .
  • ~greg
    (2014-12-04 07:50)
    A kto był w tej ławie? Pewnie też w większości biali...
  • ~Wojtek z Chomiczówki
    (2014-12-04 08:10)
    A polska V Kolumna ( czyt: PO ), w postaci zdradzieckich europosłów, zablokowała fundusz unijne fundusze na budowę Via Carpathii. Tak ważnej dla rozwoju wschodniego regionu Polski. Unia proponowała nam finansowanie JUŻ W KWIETNIU. Rząd na czele z Niemieckim Najemnikiem, tą propozycję ODRZUCIŁ. ZDRAJCY.
  • ~leszcz XI99
    (2014-12-04 08:14)
    proponuje kanal tefaene w wersji angielskiej emitowany 24 h w NY i bedzie spoko
    nawet paru sie powiesi samodzielnie , albo sam sie pobije by wykazac sukcesy policji

    u nas tak nie ma bo " panstwo ma monopol na przemoc " a powod wladza znajdzie zawsze
  • ~klu kux klan
    (2014-12-04 08:15)
    manhatan z kijowskiej huny w NY tak trzymac!!! faszyści w usa maja sie za dobrze
  • ~wałwała
    (2014-12-04 08:17)
    radek by to nazwał murzynskośćia obamy na hama mama a wał barakiem wał o baraku opwia dał
  • ~koko
    (2014-12-04 08:17)
    Pracowałem z czarnymi i są w porządku.Bezpieczniej niż z Turkiem czy Arabem.Trudno im trochę opanować sprawy techniczne ale nie są miej pojętni od Włochów czy nawet Francuzów
  • ~bono
    (2014-12-04 08:22)
    we łbach im się poprzewracało, u nas nikomu nic nie powiedzieli za samolot z blisko setką osób na pokładzie...
  • ~Nieswój
    (2014-12-04 08:44)
    Nic się nie bójta, zaraz wróci tam spokój, bo dostaną miliony zielonych jeszcze w tym roku!. Polskie lemingi znów dofinansują amerykę bo kupują rakiety od nich za 250% wartości i bez praw użycia. A tu nie ma żadnych protestów POwypierane przez mętne wizje wybrańców mózgi.
  • ~beret
    (2014-12-04 08:56)
    Gdyby zadusili białego nikt by nawet na to nie zwrócił uwagi. Jak tak dalej pójdzie, to policjanci nowojorscy wogóle zaprzestaną interwencji jeżeli w zdarzeniu będzie brała czynny udział osoba o ciemnej karnacji skóry, a biali będą się bali wyjść na ulicę...
  • ~syf,malaria i kamieni kupa
    (2014-12-04 09:14)
    To jest społeczenstwo obywatelskie.U nas jak PIS protestuje przeciwko sitwiarskiej mafi to POmatolstw wyzywa od moherów i oszołomów
  • ~op
    (2014-12-04 09:23)
    policja stanowa w usa to przeważnie wytatuowani bandyci to faszyści putina i nie tylko murzyna tak traktują
  • ~na dzwiach od stodoły
    (2014-12-04 09:26)
    Brutalna Policja jest zagrożeniem dla demokracji ,Amerykanie już to wiedzą . U nas jełopy dają za przykład Amerykę i mówią ,że policja musi być brutalna, bo tam jest brutalna .Bicie i zabijanie niezbrojonych ludzi ,obróci się przeciwko państwu i policji, będą odwety ze strony obywateli .
  • ~blin
    (2014-12-04 09:34)
    Czy to znaczy, że tylko czarni policjanci maja prawo strzelac do Murzynow?
  • ~alex jones fan
    (2014-12-04 10:16)
    ~blin2014-12-04 09:34
    To znaczy ze hAmeryka wg CNN,NBC itd jest bardzo inna od Ameryki wg Alex Jones-a, mianowicie: syf,kila i mogila-ktora Oligarchia przygotowuje dla wlasnych (doslownie) obywateli. Poszukaj i ogladaj filmy jak "Alex Jones - Fall Of The Republic lektor pl" na YouTube! Warto!
  • ~zrozpaczona
    (2014-12-04 10:19)
    Patzrcie, podpalaja Ameryke!, Calkiem jak u nas przebrzydly Kaczynski. Zaraza Pisowska ogarnia swiat. Co na to Po?
  • ~hahahaha faszysty
    (2014-12-04 10:31)
    wał tłumaczył w usa ze barack to jest rudera wpolsce i twierdzi ze poroszenko zwyciezy wał to banderowiec

Może zainteresować Cię też: