• ~I am Turecki
    2014-12-04 12:28
    co za małpy
  • ~hahahakojot
    2014-12-05 07:16
    Terroryści to dopiero pójdą w marszu 13 grudnia!!!
  • ~pop
    2014-12-04 16:19
    Zaraz.. na Ukrainie to separatyści, a w Czeczenii to terroryści?
    Już nie "samoobrona", "self-defense forces" jak to Ruscy mówili o swoich terrorystach na Ukrainie?

    Ale najbardziej żałosne jest to, że polskie media mówią o "separatystach" na Ukrainie, a nie o ruskich terorystach. A tak naprawdę to Czeczeńcy mają prawo do niepodległości. Chociaż nie lubię ich za terroryzm w Syrii, to teraz warto ich poszczuć na kacapów.
  • ~13 grudzień 2014r
    2014-12-04 16:20
    ~adelaide2014-12-04 15:19

    UB-ecki (lub NKWD-owski) produkcie zgniłych jaj sowieckiego sołdata nie pisz sobie scenariusza . AK żyje, Bohaterowie Wyklęci też produkowali patriotów polskich. Licz się ze słowami POkłosiu ZSL-owski , kolaborancie, złodzieju, oszuście.
  • ~lisowczyk
    2014-12-04 17:32
    do adelaide !
    Masz język niczym język najcnotliwszej białogłowy. Poziom rynsztoka.
    Zapewne teraz twoje lica bardzo się rumienią . Nieprawdaż ?
    A tak dla przypomnienia : rzeż Pragi przez kozaków na rosyjskiej służbie . to to samo co rzeż Groznego w tzw II wojnie czeczeńskiej. Różnica w tym , że onegdaj carem był Aleksander Romanow , w czasie II wojny czeczeńskiej carem był niejaki Władimir Putin. I używali tego samego języka wobec Polaków , jakiego ty używasz wobec Czeczenów.
    Nazwiska się zmieniły , ale muzyka gra ta sama.
  • ~ID 214
    2014-12-04 17:42
    I dokladnie ten sam scenariusz czeka Ukraine jak niewlasciwie rozwiaza konflikt graniczny. W tej sytuacji Europa wstrzyma przyjecie Ukrainy do UE w obawie przed przeniesieniem walk na terytorium calej Europy..
  • ~Jobtwojumac
    2014-12-04 17:44
    Czeczenia to nie Rosja, kiedy Putin odda czeczencom zagrabiony kraj?
    przez niego islamczycy wyszli gora tak jak wina IzraEla ze tam terrorysci zabijaja..
  • ~k.l.m.
    2014-12-04 17:49
    Niech Putin zrobi referendum w Czeczenii, jak na Krymie.
    Przecież wiadomo, że to wielki demokrata.
  • ~Olga
    2014-12-04 19:04
    Atazk byl dobrze zorganizowany. Nie bylo w tym udzialu CIA jak na Majdanie ?
  • ~vh
    2014-12-04 15:50
    Najpierw Wolna Czeczenia, potem Islamska Czeczenia i sharia law, potem bedzie islamizajca przyleglosci i w koncu przyjda i podetna wam gardla.