• ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-12-15 08:05
    Lewactwo i obroncy terrorystow...arabskich-islamskich ...
    tego chcecie ?

    "Policja odmówiła wyjaśnień na temat żądań sprawcy."
    zapewne, żeby nie denerwować i nie obrazić muzułmanów
  • ~warlock
    2014-12-15 10:33
    30 osób być może zginie osób straszne, horror cały świat wstrzymał oddech. Pytanie ile setek, tysięcy ludności arabskiej ostatnio zginęło z wojsk australijskich bombardujących ludność arabską?. Drony USA zamordowały kilka tysięcy niewinnych arabów przez "pomyłkę". Czy ktoś opłakiwał w mediach te niewinne ofiary?. Rozumiem że życie Amerykanina, Australijczyka jest ważniejsze od życia araba. Taki współczesny rasizm, ludzi i podludzie.
  • ~romakatolvatykano
    2014-12-15 15:34
    Ivatykanizm jaka to piekna religia!

    Jesli w to wierzysz to nie masz rozumu
  • ~Polon
    2014-12-15 14:40
    Islam, jaka to piekna religia!

    Jesli w to nie wierzysz to ci utna glowe.
  • ~EWA
    2014-12-15 14:01
    ale debile, tylko nie czytaj mojakochana Ewciu!
  • ~PiSówka Wasza Mać!
    2014-12-15 13:08
    Serwis Instagram osiągnął większą liczbę użytkowników niż Twitter. O tym, że kochamy fotografować, a zwłaszcza siebie, mogą świadczyć kuriozalne zachowania sprzed w kawiarni w Sydney, w której zabarykadował się najprawdopodobniej islamski ekstremista z zakładnikami.
    Mimo że w budynku rozgrywa się dramat, ze środka słychać strzały, a na terenie kawiarni Lindt mogą znajdować się cztery bomby, ludzie przed lokalem urządzili sobie sesję fotograficzną.
  • ~PiSówka Wasza Mać!
    2014-12-15 13:05
    Cały swiat jest zaszokowany tym co sie dzieje w jakiejs kawiarni na antypodach. A kto zajmie sie codziennymi zbrodniami Izraela w Strefie Gazy?
  • ~krotończyk
    2014-12-15 12:47
    Jeden arab i i cała Australia posr..a ,to co zrobiłoby 1000 arabów??Telewizornia i dziennikarze szerzą SZOK i PRZERAŻENIE a biedne wystraszone ludziska latają z wrzaskiem dookoła siebie. Fatalny obraz upadku,wstyd i hańba żeby nie było tam nikogo kto by go zarąbał.
  • ~Genitaliusz
    2014-12-15 12:41
    Konsekwnecje wpuszczania Ciapatych do krajów o kulturze zachodniej.
    Odpowiedzią powinna być deportacja niepewnych elementów z kontynentu i innych państw o kulturze zachodniej.
    precz z ciapakami !
  • ~Jac
    2014-12-15 11:19
    Tak to jest jak się wpuszcza islamistów do swojego kraju.

    Już niedługo islamiści zdobędą Europę i t o bez jednego wystrzału.
    Po prostu bedzie ich wiecej i w ramach procedur demokratycznyc h przejmą rządy - a wtedy demokracja sie skończy a zacznie sie obcinanie łbów.

    Chore , idiotyczne lewactwo niszczy Chrzescijaństwo a już niedługo zobaczą czym jest islam i jeg o wyznawcy.
    Tylko że wtedy bedzie już za późno.