• ~vp
    2014-12-16 02:26
    My sie zastanawiamy km jest terrorysta z Syndney ,natomiast nasz domowy terrorysta łazi po Warszawie w otoczeniu goryli i walczy o demokrację w "zniewolonym kraju " Trzeba jakoś sobie poradzić z tym umysłowym bublem .
  • ~pkp
    2014-12-15 20:21
    Ciekawy sposób na wdzięczność za udzielenie gościny - azylu politycznego
  • ~niezdecydowany małolat
    2014-12-15 23:16
    NIe kim jest tylko kim był. Już jest u Allacha na łonie dziewicy a pozostałe stoją w kolejce by udzielić swego łona. Skąd Allach bierze te dziewice jak tylu męczenników mają. Myślicie że stwarza dla nich?
  • ~Naparstek
    2014-12-15 22:31
    @WAW - ("wielebny" i inne...)- ty naprawdę mniej się na baczności, bo jak ciebie namierzą - masz przestane!
  • ~Naparstek
    2014-12-15 22:28
    Poszą, że - miał współudział w zamordowaniu byłej żony - to mu uszło płazem ?!
  • ~WAW
    2014-12-15 21:49
    TRZEBA KROTKO TRZYMAC NASZYCH RODZIMYCH KATO-TALIBOW, BO NIEDLUGO BEDZIEMY MIELI TO SAMO...
  • ~jaś
    2014-12-15 21:47
    To jednak Iran jest dobrym krajem w którym nie lubią terrorystów a ci opuszczają kraj i dostają azyl jak ten.
  • ~rybak
    2014-12-15 21:15
    Tak, a teraz dziennikarze - tacy jak tu właśnie - w imię wolnosci słowa i prawa dostępu do informacji pokażą go ze wszystkich stron i dokładnie opiszą, czego żądał i co miał do powiedzenia urbi et orbi. Lepszej reklamy i popularyzacji nie dałoby się kupić za żadne pieniądze. Kolejny, po Mansonie, Chapmanie i Breiviku, pieszczoszek i idol mediów.
  • ~gosc
    2014-12-15 20:57
    I po co dziadostwo sprowadzac do Krajow? Porzadny czlowiek ma problemy z otrzymaniem wizy czasami ,a dziadostwa sie wpuszcz z kolko godno ,bo przywoza kase. Moze nareszcie rzadzacy sie zastanowia nad tym problemem.
  • ~istamisci precz z naszych krajow
    2014-12-15 20:27
    tych TERORYSTOW ISLAMSKICH nalezy likwidowac ,kazda metoda, ,oni nie przeszczegaja prawa ONZ I atakuja cywilow ,dzieci I kobiety, lylko nie wojskowych, jak szakale I hieny atakuja bezbronych, z nimi nalezy walczyc jak IZRAEL ,likwidowac bez sentymentow