• ~ulisse
    (2014-12-18 10:46)
    na miejscu ruskich, kupowalbym kasze, smalec, mydlo, odziez, buty, igly i nici do szycia etc - telewizora LCD nie ubierzesz ani nie zjesz, a tam sie zapowiada 50 letnia bieda.
  • ~jws
    (2014-12-18 16:05)
    Prawo do krytyki jest przywilejem demokracji. WYZWISKA I WULGARNE EPITETY POD ADRESEM OSÓB I KRAJÓW JEST CHAMSTWEM, PRZYNOSZĄCYM WSTYD POLSCE .SĄ DOWODEM PŁYTKOŚCI UMYSŁOWEJ AUTORÓW TYCH WYPOWIEDZI.
  • ~as
    (2014-12-19 12:20)
    Kupując bez sensu niepotrzebne rzeczy stracą jeszcze więcej bo wszystko. Będzie to leżeć nieużywane w pokojach,na strychu ,byle gdzie aż będzie stare,niemodne itd. .U nas było to samo za komuny.Jak rzucili odkurzacze to ludzie brali po 2,po 4 .
  • ~wigraszek
    (2014-12-19 12:36)
    Skąd my to znamy?
  • ~Certolit
    (2014-12-19 12:57)
    Kupi taka ruska baba 10 telewizorów, załączy je wszystkie na raz i będzie kilkała wszystkimi pilotami, przeglądając wszystkie programy.
  • ~analityk
    (2014-12-18 14:04)
    takie zakupy mapędzaja świetnie gospodarke to znaczy rosja szybciej wyjdzie z stagnacji więcej paniki co w rosji jest na zachodzie ,,, a my lepiej popatrzmy na naszych bankrutów i wlasnej kieszeni bo tu coraz gorzej
  • ~Naparstek
    (2014-12-18 16:23)
    Tytuł nie właściwy ! - przesada 1
    - Pamiętacie puste półki u nas w latach osiemdziesiątych ?
    Patrzyłem na wszystkie zdjęcia - na żadnym nie widziałem pustych półek.
  • ~zydek
    (2014-12-18 16:05)
    a wnaszym dzikim kraju odwrotnie towaru pelno tylko ludzie nie maja kasy
  • ~Karol z Hamburga
    (2014-12-18 14:24)
    @tow. PiSodajew2014-12-18 09:38
    Kacapie jak bys wiedzial dlaczego Niemcy do tej pory prawie cale zloto mieli schowane w USA ,Francji i WB.
    to bys tych ******* tu nie pisal.
  • ~Kazik
    (2014-12-18 14:22)
    Srednia zycia Ruska to 55 lat,
    pala i pija na potege
    pracowac sie niechce
    zyja tylko z tego co ziemia dala,
    jedynie co potrafia to straszyc i zabierac terytoria,ostatnio Ukrainie.
    nikt was nie lubi bo wy niechcecie zeby was lubic.
  • ~ulisse
    (2014-12-18 13:08)
    @~qwert2 - tak to prawda, experyment "demokracja" moze byc krociutkim epizodem historii czlowieka, na dodatek doswiadczonym przez nielicznych wybrancow - w kazdym razie naiwne lub zaslepione chciwoscia wzmacnianie pozycji Rosji i Chin itd. napewno nie wyjdzie EU i USA na dobre.
  • ~Wiesio 13 bicz na Wiesia 13
    (2014-12-18 16:02)
    NIech żrą jądra i zardzewiałe czołgi.
  • ~krsb
    (2014-12-18 10:45)
    Zdjęcie nr 1
    Rosyjski emeryt z trzema led tv w koszyku.
    Zdjęcie numer 4
    Para emerytów z 40" led tv.
    A w Polsce emeryci i nie tylko muszą brać pożyczki na świąteczne zakupy.
  • ~wacek
    (2014-12-18 11:02)
    a ile u nas spadly ? ci tam jeszcze maja aby wyjezdzac ze sklepow z pelnymi wozkami, a u nas 97% Poakow musi brac pozyczkiy aby zorganizowac chrzescijanska pasterke, czy pochowac ojca czy matke ? prasa polska zamienila sie w prase ruska, 3 na 5 artukolow na stronie glownej dotyczy rosji -palci wam juz ruska ambasada ?
  • ~pikuś
    (2015-01-24 18:05)
    Przesadzają. Jaka panika?? Pstryknęli kilka zdjęć osobom które akurat sprzęt kupowały i od razu że niby panika. A z takimi siatkami to i u mnie z REALa wychodzą i nikt o panice nie mówi. A czasem to wózki po brzegi mają wyładowane i pakują prosto do bagażnika samochodu. Ech propaganda moim zdaniem. gdyby u nas w marketach zrobili takie zdjęcia (zwyczajne przecież ) i podpisali, że w Polsce panika bo coś tam, coś tam, to pewnie cały świat by uwierzył. Ja jak robię zakupy to mam trzy wielkie siatki i co? Kupuję na cały tydzień więc trochę tego jest. ja wam powiem, że już w nic nie wierzę co piszą albo mówią w tv. nam wmawiają że w Rosji propaganda i oszukują ludzi, a im pewnie mówią, że poza Rosją jest propaganda i fałszywe informacje. Więc jak to jest? Myślę, że tam jest dokładnie taka sama propaganda i nieprawdziwe informacje jak i u nas i na całym świecie. wszyscy kłamią aby tylko swój cel osiągnąć. A co jest tym celem? Ano okaże się z czasem.
  • ~serwisant rtv
    (2015-01-23 23:23)
    Po co im tyle telewizorow jak tam na kazdym kanale Putin
  • ~robson
    (2014-12-19 13:01)
    Unas tak pełne półki towar CHEMIĄ naszprycowany to i 2-tygodnie wytrzymie. Tylko Polacy nie tacy GŁUPI i na to się już nie dadzą nabrać . A w tv tylko ACH OCH jakie pełne PÓŁKI.
  • ~janek
    (2014-12-19 13:01)
    w tych wózkach Rosjanie powinni wywieźć zakompleksionego konusa putina, najlepiej do jednego z obozów pracy jakie stworzył.
  • ~demokrata
    (2014-12-18 20:47)
    a mnie sie wydaje ze to masowa wyprzedaż świąteczna a nie żadna panika wymyślona przez spanikowany zachód
  • ~kuka
    (2014-12-18 18:57)
    ZA Z.S.R.R. NAJLEPSZE BYŁY TELEWIZORY RUBINY , BO ZACHODNIE TELEWIZORY BYŁY ZA DOLARY. GDZIE SĄ ROSYJSKIE FABRYKI CO PODOBNO NAJLEPSZE W TAMTYCH CZASACH TELEWIZORY NA ŚWIECIE PRODUKOWALI. ???.

Może zainteresować Cię też: