• ~Socjolog
    2014-12-21 11:42
    Morderstwo policjantów w USA,a u nas morderstwo rodziców przez syna,i morderstwo 6 dzieci przez matkę,dowodzi,że kanony wolnego świata i demokracji,to czubek góry lodowej,gdzie jej wnętrze pełne jest najniższych ,zwierzęcych i prymitywnych instynktów,nastawianych na: MOJE MUSI BYĆ NA WIERZCHU,MOJA RACJA JEST NAJSŁUSZNIEJSZA,BRAĆ TAK-obojętnie państwowe czy prywatne,DAĆ KOMUŚ POTRZEBUJĄCEMU BEZINTERESOWNIE-N I E.Proces empatii ,jest w zaniku.Partie polityczne za pieniądze podatników,podeptały prawo i konstytucje.Kłamstwem,oszczerstwem,zawiścią i oskarżeniami ,dążą do przejęcia władzy,obdzielenia się stanowiskami i forsą.Polska ma to nieszczęście ,że media żądzone przez obcy kapitał,nastwaione są też na maksymalizacje zysku, a nie na przekaz obiektywnej i uczciwej informacji.
    Czy naga prawda socjologiczna dociera do polityków,mediów i piszących bzdety na forach?
  • ~SP...
    2014-12-21 14:51
    ruskij bandy mi wystarczy zylem pod tym smrodem 3 4lata dzikuje i super mordeerca jest nazawsze bolszewik...
  • ~eurosocjalista
    2014-12-21 11:40
    Na szczęście w stanie NY jest zakaz posiadania broni!
  • ~barakovaty
    2014-12-21 11:13
    kto sieje ruine bedzie zbierał w buzie w usa
  • ~Żyd z Izraela
    2014-12-21 11:14
    Forum odzwierciedla poziom intelektualny polskiego społeczeństwea. 70% idiotów, 20% kretynów i 10% myślących. Ludzie, że was jeszcze nie pozamykali w klatkach to cud. Zastanówcie się co wy wypisujecie. 40 lat komuny i 25 lat prania mózgów uczyniło z was intelektualne kaleki.
  • ~chris snopek czikago
    2014-12-21 12:11
    zaczynam uwazac, ze mord jest wymyslem kultury zza oceanu, ciagle jekies mordy rytualne przewyzszajace zdolnosc wyobrazni kazdego europejczyka.

    Jak widac to nie sa przypadki odosobnione, tam toczy sie wojna o prawa czarnych obywateli, ktorzy sa trakowani jak obywatele 2 kategorii, choc ich jest 4 razy wiecej jak tzw.bialych.

    Wkulisach tych smutnych wydarzen, stoi fakt zastrzelenia 12 strzalami 12 letniego murzyskiego nastolatka, ktory stal z podniesionymi rekami, inne murzyskie dziecko zostalo zastrzelone przez policje tylko dlatego ze bawilo sie atrapa karabinu.

    zaden policjant nie zostal pociagiety do odpowiedzialnosci, Murzyni aby sie bronic siegaja po lincz i samosad - nowy ruch Czarnych Panter w usa i Martin Luter King ?
  • ~Nie rozumiem
    2014-12-21 12:45
    AA tzw. afroamerykanin - nie wystarcza im czarny Prezydent, Oskary dla czarnych artystów, Grammy dla czarnych, kasa dla czarnych jak Ophra, czyli jak dla wszystkich zdolnych i pracowitych, ale stale maja poczucie krzywdy, gdy ktoś chce by zachowywali się zgodnie z prawem i wtedy to jest rasistowskim działanie ???
  • ~dziennikarskie hieny
    2014-12-21 12:52
    tylko rasista i uprzedzony zacofany żul dziennikarski podkresla kolor skory bandyty. Bandyta to bandyta. Nie ma znaczenia kolor skory, kolor oczu, wzrost, waga, czy nawet narodowosc czy poglady religijne, o ile to nie ma wplywu na ten czyn. Czy dziennikarze pisza "bandyta o zielonych oczach zabil rowerzyste", "łysy szef mafii wydał rozkaz ...", otyła wisniewska zabila dziecko itd itp... Podkreslanie koloru skory czy narodowosci prowokuje negatywne reakcje przeciwko okreslonym grupom spolecznym, To jest wbrew interesowi bezpieczenstwa publicznego. Co z tego ze ten facet mial wiecej pigmentu w skorze, co z tego ze jeden z jego pra pra pra pra pra pra pra pra dziadkow pochodzil z jednego z krajow Afryki. To nie ma zadnego znaczenia. Ten facet popelnil zly czyn, niezaleznie od koloru skory, i bez wzgledu na ten kolor skory powinien poniesc uczciwa i zasluzona kare. A dziennikarze to prowokujace hieny.
  • ~dziennikarska hiena
    2014-12-21 13:27
    @~dziennikarskie hieny2014-12-21 12:52
    Jakiekolwiek bzdetty będziesz tutaj wylewał, nie zmieni to faktu ,ze to był czarny, albo jak wolisz ciemnoskóry, albo afro Amerykanin...prawda idioto !?
  • ~dfgh
    2014-12-21 16:19
    @~Nie rozumiem2014-12-21 12:45
    A co tu rozumieć, po prostu lewactwo tak ma.
    Ty nie trzeba rozumieć, to trzeba tępić na wszelkie możliwe sposoby.
    " Burmistrz miasta De Blasio oskarżył wtedy policjantów o rasizm i o złe traktowanie Afroamerykanów. Nie stanął w ich obronie, gdy podczas licznych protestów wznoszono m.in. okrzyki: Dobry policjant, to martwy policjant."
    Bill de Blasio Usmański Demokrata czyli odpowiednik naszej lewackiej bandy.