• ~witold
    2014-12-30 10:24
    Szkoda, wielka szkoda! Tylu ludzi...! Zamiast na Sylwestra to do piachu! Tragedia!
  • ~alik123
    2014-12-31 07:53
    Nikt nie moderuje tego forum? Poziom wielu postów jest wprost obrzydliwy.
  • ~Klak
    2014-12-31 22:20
    Ppoziom przecietnego polskiego forum jest juz gorszy niz kaluza gnojowki.. Mam noworoczne postanowienie - od pierwszego stycznia 2015 czytam tylko artykuly, fora ignoruje. Koniec z tym chamstwem - nie jestem duchowym masochista..
  • ~do:~TVN TVM kłamie k urwa w noc i w dzień
    2014-12-31 14:35
    Rozebrali sie?
  • ~Pomatol .
    2015-01-01 02:01
    To wszystko przez ta pomatolska holote.
  • ~25 cm
    2014-12-30 20:20
    Na forum sami koniobijcy, bo prawdziwe j.e.b.u.r.y czyszczą swoimi twardymi szczotami wilgotne kominy, a przypominam, że największe zaganiacze mają wyborcy prawicowi. I tyle. Idę wbijać...
  • ~POszukaj
    2014-12-30 18:34
    HAARP...powoduje huragan w dowolnym miejscu na Kuli ziemskiej...wiec kogo nie lubia (w tym roku-ulewy w Serbii,Gazie itd) oraz Malezje tego i ukarac mozna!
  • ~gringo
    2014-12-30 16:54
    08 marca br. zaginal boeing 777 (Malaysia Airlines, lot MH 370), lecacy z Kuala Lumpur do Pekinu z 239 osobami na pokladzie;

    --- 17 lipca zestrzelony(?) zostal nad Ukraina nastepny boeing 777, nalezacy do Malaysia Airlines (lot MH 17), lecacy z Amsterdamu do Kuala Lumpur. Zginelo 298 osób;

    --- Dzis, 28 grudnia, zaginal, lecacy z Surabaya do Singapuru, malezyjski samolot linii AirAsia. Na pokladzie znajdowaly sie 162 osoby.

    W sumie w tych trzech 'katastrofach' zginelo /zaginelo 689 pasazerów i czlonków zalóg. Juz w lipcu br. niektórzy blogerzy wiazali dwie pierwsze tragedie z Trybunalem ds. Zbrodni Wojennych, urzedujacym w Kuala Lumpur, stolicy Malezji. Czy mieli racje? - Poczytajmy:



    Bush, Cheney, Rumsfeld i inni uznani za zbrodniarzy wojennych przez Miedzynarodowy Trybunal w Kuala Lumpur

    Kuala Lumpur, 11 maja 2012

    W listopadzie 2013 r trybunal skazal panstwo Izrael uznajac je winnym zbrodni ludobójstwa na narodzie palestynskim a takze skazal bylego izraelskiego generala Amosa Yarona za zbrodnie przeciwko ludzkosci i ludobójstwo podczas jego udzialu w masakrze w Sabrze i Shatili.
  • ~pisdowska kloaka cuchnie lajnem
    2014-12-30 16:36
    ~mgr inż.2014-12-30 15:26 - mala dygresyjka :) normalni moga pracowac krocej bo sa wyksztalceni i wydajni a pisdowskie gnioty powinny zapierniczac do smierci bo i tak ZADNEGO Z NICH POZYTKU chyba ze izby wytrzezwien cos tam zarabiaja jak obszczymurkow im dowoza
  • ~gdybyz durnota mogla fruwac....hihi
    2014-12-30 16:31
    ~TVN TVM kłamie k urwa w noc i w dzień2014-12-30 15:20 - coz jestes DURNIEJSZY pisdowski gniocie niz nawet wasza pisranska ustawaa przewiduje dla tzw.zwolennikow debili!

    Poucz sie fizyki wroc do 4-6 klasy a moze cos ci w tym pustym czerepie przybedzie jakis marny, zdegenerowany jeden zwoik tepy cepie/capie