• ~nabywca
    2014-12-31 15:01
    jak mowi ulica, Gazeta Wyborcza pozbywa sie wllasnych akcji i chyba skonczy w 2015 swoja dzialalnosc, podobnie TVN , ktory sie sprzedaje - jedynym potencjalnym nabywca jest podobno Russia Today.
  • ~klomb
    2014-12-31 15:14
    800 tysięcy głodujących dzieci w Polsce , to rzeczywiście nie był dobry rok dla dzieci , gdzie rządzą POmatoły
  • ~prawdajest1
    2014-12-31 15:18
    Biblia mowi wyraznie; "Caly swiat jest w mocy zlego" czyli szatana-diabla i to ON na razie rzadzi swiatem,wiec Watykan i Illuminati jako wykonawcy jego woli (razem ze islamem i 1000 innych falszywych wierzen) sa bezposrednio ODPOWIEDZIALNI za obecna sytuacje i cierpienia tych dzieci jak i za miliony zgonow! Prosze mi nie mowic ze to poglad ateisty czy sekciarza bowiem szatan zaslepil umysly prawie calej populacji wiec slynne "czarne jest przebrane za biale" a biale za czarne ,wlasnie jak tego szatan chce.Zobacz "Prawdziwe oblicze kosciola" oraz "Przysiega Jezuitow" na youtube! Dosiego!
  • ~dosiego
    2015-01-01 08:19
    ~bankier czeladz kolo bendzina2014-12-31 16:52
    Czyli Mr.Nigel Farage MIAL i MA racje co do Unii,ze to CCCP bis a idea o wspolnej walucie/Euro najwieksza porazka-ever! Unia rzadza lobbysci a niedlugo to wszystko sie zawali!
  • ~obserwa tor
    2014-12-31 16:08
    gazeta wyborcza musi zdechnac skoro minikt to g;lupeck
  • ~fraszka