• ~---------> Mariusz
    (2015-01-09 14:28)
    YOU ARE RIGHT !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-01-09 14:15)
    Islam prawdziwe oblicze
    Chrzescijanskie malzenstwo spalone zywcem. Lincz za rzekome zbezczeszczenie Koranu
    MT, PAP 04.11.2014 18:30
    Chrzescijanskie malzenstwo oskarzone o zbezczeszczenie Koranu zostalo spalone zywcem przez tlum w pakistanskiej prowincji Pendzab - poinformowala policja. Wsród sprawców linczu bylo kilku muzulmanskich duchownych.
    Zarzut sprofanowania swietej ksiegi islamu postawil w poniedzialek wlasciciel cegielni, w której pracowaly ofiary linczu. Twierdzil, ze malzonkowie spalili stronice Koranu i ze zareagowal na to, zamykajac ich na noc wraz z czwórka dzieci.

    Rozwscieczony tlum wrzucil malzonków do rozpalonego pieca. Mezczyzna mial 35 lat, kobieta - 31. W tlumie byly osoby, które chcialy spalic równiez ich dzieci, ale zostaly one powstrzymane.
    Chcieli odejsc z pracy?

    Krewny ofiar powiedzial, ze zarzut zbezczeszczenia Koranu byl nieprawdziwy i ze w rzeczywistosci chodzilo o to, ze malzonkowie chcieli porzucic prace w cegielni z powodu malego wynagrodzenia.
  • ~zgredek pierwszy
    (2015-01-09 20:47)
    Żywych czy martwych nafaszerować wieprzowiną, polać cienkim winkiem i ich Allach zniesmaczony nienawistnym smrodem zepchnie ich na samo dno gehenny. Nagłośnić, to kandydaci na następców poważnie się zastanowią, bo piekło murowane.
  • ~Polak z Norwegii
    (2015-01-09 17:41)
    W zrealizowaniu swoich globalnych FASZYSTOWSKICH zamiarow NWO, terroryzm jest dla USA i Europy Zachodniej "instrumentem" prowadzacym do celu;
    mozna powiedziec jest tym, czym woda dla ryby.
    Benji z Tel Avivu powiedzial, ze to dopiero poczatek, w usilowaniach szerzenia "deMOkracji". Kto stanie nam na drodze, to zbombardujemy, az stanal sie jak my..."deMOkratyczni".
    ,))
  • ~mkk
    (2015-01-09 15:02)
    A czy, Droga Redakcjo, tych kilku zdan nie możnaby po prostu napsiać ciurkiem?
  • ~oz
    (2015-01-09 14:37)
    Mozdzek mam ptasi jak perkoz.
  • ~MAX
    (2015-01-09 14:24)
    GRONKIEWICZ - WALTZ POPARLA ISLAMISTOW W WARSZAWIE

    BO POLSCY PSEUDONOWOCZESNI, UZYTECZNI IDIOCI GLOSOWALI NA NIA W WYBORACH.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-01-09 14:16)
    A w Polsce w obozach przejsciowych pod Lublinem zamieszkuje ponad 3 tysiace czeczenskich muzulmanów
    sprowadzonych tu do Polski przez Kaczynskich.Natomiast Gronkiewicz z Warszawy podpisala
    zgode na budowe meczetu w Warszawie islamskim fundamentalistom-radykalom.
    Glupota polskich polityko-urzedasów jest szokujaca.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-01-09 14:15)
    Islam powinien byc zakazany w kazdym demokratycznym panstwie tak samo, jak faszyzm lub komunizm.
    Nie ma czegos takiego jak "umiarkowany muzulmanin". On zawsze staje po stronie swoich wspólwyznawców-morderców.
  • ~nienarodzony
    (2015-01-09 13:34)
    Mariusz pier..nii sie w twoj pusty leb
  • ~oz
    (2015-01-09 14:01)
    no cóż made in france śmigłowce bojowe już są teraz dywizja ciężkich czołgów na miejsce okrążenia islaaaa mskich bandytów jedzie
  • ~oz
    (2015-01-09 13:57)
    Сегодня в 00:20 партизаны отряда "Тени" в Новоазовском районе Донецкой области подорвали заминированную машину с боеприпасами на блокпосту оккупантов.По данным источника, потери оккупантов - около 40 человек, в том числе и чеченцы Кадырова.

    В ответ оккупанты открыли минометный огонь по ближайшему блокпосту ВСУ на пгт. Гнутово.

    Напомним, позиции Гнутово были 5 раз обстреляны в течение 4 часов сегодня утром.

    "Воины отряда "Тени" не соболезнуют членам семей и близким орков и оккупантов. И обещают максимально полно разнообразить и насытить впечатлениями последние мгновения каждого, кто посягнул на независимость Украины и украинского народа", - говорят партизаны.
    0
    4
    0
    1
    3
    0
  • ~qwert2
    (2015-01-09 13:54)
    Skad wiedza ze to ci sami,skoro byli i sa zamaskowani???
  • ~cziras
    (2015-01-09 13:53)
    ~Mariusz2015-01-09 13:26

    Ciążę Twojej matki prowadził chyba prof. Chazan !!! Jemu nie przeszkadza jak się rodzą dzieci z ciężkim upośledzeniem.
  • ~hazan
    (2015-01-09 13:43)
    dzierżawski ty debilu, zbrodnią dla ludzkości było to, że ciebie po.j.ebie nie wyskrobali...
  • ~wlreiqfhehfieh
    (2015-01-09 13:42)
    kule brygady antyterrorystycznej posmarować psim smalcem i świńską krwią, więcej chetnych nie będzie.
  • ~tow. PiSodajew
    (2015-01-09 13:42)
    Jak wysyłaliscie ich do Syrii to byli bojownikami ?
  • ~Marek
    (2015-06-26 16:29)
    Nie zamieszczajcie tylu staroci i świńskich sensacyjek. .Te powtórki zle świadczą o Dzienniku.pl

Może zainteresować Cię też: