• ~????
    2015-01-19 23:38
    "W poniedziałek ostrzelano też szpital w centrum Doniecka na wschodzie Ukrainy." Kto ostrzelał szpital? Separatyści, którzy kontrolują Donieck? Czy ukraińska armia?
  • ~pacyfista
    2015-01-19 17:22
    Ukraincy mordują Ukrainców czyli wojna domowa,a świat patrzy na to barbarzyństwo i dolewa oliwy do ognia.
  • ~gonzo
    2015-01-19 21:01
    cześć i chwała dzielnym obrońcom donbasu na pohybel banderowskiej hołocie mordercom złodziejom i faszystom a pro po ilu jankesów i innych bandytów zabito oprócz banderów cyborgi to jankescy komandosi
  • ~ajax
    2015-01-19 21:09
    gonzo zaciągnij się do oddziałów zielonych ludzików putinowska parówo.Pamiętasz o pakcie Ribbentrop-Mołotow?!Jak ruskie strzelali polskim oficerom w tył głowy w Katyniu?!Jak pomagali powstańcom warszawskim stojąc na drugim brzegu Wisły?!Jak ruscy zwalczali żołnierzy AK oskarżając ich o kolaborowanie z nazistami i nazywali bandami leśnymi po wojnie?!
  • ~tak ,tak
    2015-01-19 21:19
    Ruskie menty ,szpicle i innej masci szpiedzy ,aut z Polski a szzegolnie powinni sie wyniesc z ta ambasada ruska w Warszawie ,gdzie czerwona zaraza zabrala tyle gruntu i nie plai podatkow.Tam powinni Warszawiacy mieszkac w wybudowanych blokach.
    "Bul" chyba chodzi na karty do nich przez ulice lub po wytyczne ,albo szlifuje ruski zeby nie zapaomnial przyjaielskiego jezyka.
  • ~niebo rak
    2015-01-19 20:52
    kopciuch pali papierosy na pewno ma raka oby zdeh łała szybko
  • ~myśliciel
    2015-01-19 22:04
    a od którego roku istnieje banderland coraz więcej tych mini państewek ma wolność kosowo więc czemu nie donbas lepiej się rządzi małymi a jankesi już atakowali takie mocarstwa jak panama granada bo w wietnamie baty dostali
  • ~ryś
    2015-01-19 21:19
    przez hołotę z majdanu świat jest na krawędzi wojny jak jak ich poplecznicy i mocodawcy atakowali państwo które rozbroili inspektorzy onz unia nie krzyczała a to dopiero zbrodnia gdzie się jankesi wtrącą wojna pewna a w iraku też były wojska polskie robią z polskiego żołnierza okupanta my też mieliśmy takich wyzwolicieli tylko na naszych partyzantów nie mówiono terroryści tylko polnisze banditen
  • ~kazdy swoje wie
    2015-01-30 20:37
    .."dwa rosyjskie bataliony już na Ukrainie..." Moze 20 dywizji?? Propaganda smiechu warta.Na nagraniach (RT-youtube) widac ze ludzie sie bronia(!) bo NIE chca zyc w jednym "panstwie" z Banderowcami,dlaczego to jest tak ciezko zrozumiec? Bo to co pisze nie jest "mainstream, bo Ruskie to "cale zlo swiata"?Ja twierdze ze jest wrecz odwrotnie bo jesliby Rosja chciala wojny to juz by nie bylo Kijowa a nawet Wa-wy i zaden NATO by palcem nie kiwnal,jak w 1939! Proste jak swinski ogon.
  • ~zPolski
    2015-01-23 12:49
    Polacy brońmy swoich granic nie dajmy się wciągnąć w tą wojnę bo możemy drogo za to zapłacić to nie jest nasza wojna nasza Ojczyzna już dostała tak po dupie że bardziej nie może brońmy swojego Honoru Ambicji i przede wszystkim naszej ukochanej Polski która jest naszym domem.Brońmy tego wszystkiego.