• ~Jak to mozliwe
  (2015-02-04 11:47)
  Po uderzeniu w betonowy most i stalowe barierki nie ułamało się skrzydło tylko sama KOŃCÓWKA jak to się ma do 5 letniego kłamstwa o Smoleńsku gdzie od uderzenia w brzozę DRZEWO odpada 1/3 skrzydła no jak. Jak to się ma że po uderzeniu w beton i stalową barierę odłamki lądują na drodze o szerokości kilkunastu metrów a w Smoleńsku są odnajdywane kilkaset metrów od miejsca uderzenia przecież to WIDAĆ na monitorze kilka metrów!!! zamiast kilkuset. Czemu samolot po uderzeniu skrzydłem w beton nie wykonał półbeczki tak jak mówią nam o Smoleńsku tylko ułamał kawałek skrzydła i poleciał dalej czy w Azji obowiązuje inna fizyka niż u ruskich
 • ~Ślepota pismacka
  (2015-02-04 12:54)
  Co wy piszecie bezmózgie pismaki z der Dziennika.

  Samolot zahaczył PODWOZIEM o taksówkę???

  Gdzie to widzisz ślepy pismaku???

  Samolot musnął taksówkę skrzydłem. Nie widzisz tego baranie???
 • ~mm
  (2015-02-04 13:33)
  Kolego masz racje u kacapów jest inne prawo fizyki i u tego debila laska jest podobnie, szkoda mi tych politycznych idiotów co sądzą że samolot rozpadł się na tysiące części przy prędkości 300h , to się zdziwią a najciekawiej będzie jak będą się tłumaczyli pewnie anodina ich w błąd wprowadziła razem z przygłupami a raczej z wytresowanymi azorkami z PO.
 • ~most lepszy od brzozy
  (2015-02-04 14:45)
  O! Dobrze że nie było tam brzozy bo NIKT BY NIE PRZEZYŁ!!!
  Sorry, most a brzoza panie Tusku
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.