• ~wielkopolak
    2015-02-14 23:19
    To nie byli muzułmanie tylko terroryści.Tak jak holokaustu nie zrobili Niemcy tylko naziści.Sowieckimi katami nie byli gruzini ukraińcy tylko sowieci. Prawda jest jednak inna ci terroryści to muzułmanie ci naziści to niemcy a sowieci to kilkadziesiat ludów z ZSRR a gruzini i ukraińcy byli najbardziej antyrosysjcy antypolscy i antyludzcy.
  • ~loolo
    2015-02-14 21:31
    Pan rysownik myślał sobie, że wolno malować co się chce a tu duap.
    Niech się przypatrzą ci co chcą rozdziału państwa od kościoła.
    Co ich drażni krzyż w szkole, w sejmie w urzędzie.
    gdzie ci wielcy europejczycy świeccy,niech reagują bo za parę lat będą mieć same meczety w świeckiej europie.
  • ~nydansker
    2015-06-06 11:07
    Byc moze to ten Vilks sprowokowal islamistow, ale warto tez wiedziec skad to islamisci maja w Danii bron. Otoz zaraz po tym ataku terrorystycznym przestraszona dunska prasa napisala, ze w Danii islamisci posiadaja okolo stu sztuk karabinow automatycznych, czesci zamienne do broni palnej, granaty reczne i materialy wybuchowe, ktore zostaly ukradzione ze zbrojowni dunskiej obrony terytorialnej, dunskiej armii, dunskiej policji i dunskiego PET ( PET to jest dunska tajna policja) Dania niestety stala sie panstwem politycznie poprawnym, ktore bardziej dba o gejow i o zoofili niz o wlasne bezpieczenstwo. Dlatego to ten zamach terorystyczny wywolal histerie strachu w tej dzielnicy Kopenhagi, z ktorej pochodzi obecna politycznie poprawna premier Danii, a co wiecej, po tym zamachu terrorystycznym terrorysta poszegl sobie na chwile do domu, a nastepnie zaatakowal synagoge. Niestety od czasu tego zamachu terrorystycznego nie podjeto w Danii dzialan majacych przywrocic Danii jej dunska normalnosc. Zas politycznie poprawna Dania jest jak zaproszenie terrorystow do przeprowadzenia w Danii kolejnych zamachow.
  • ~benek
    2015-02-23 22:10
    przez Grenlandie i dominacje Danii w Arktyce
  • ~Mark Twain
    2015-02-15 13:31
    do Mark Twain z 10:08
    Nie jestem ani walnietym w leb i okradanym przez klechow katolem ani teologiem.
    Uwazam zas, ze jestem na tyle komunikatywny, iz mozna zrozumiec co pisze.
    Moj wpis nie dotyczyl sporu o taka czy inna nazwe religii a czegos zupelnie innego wiec obrazanie bylo tu nie na miejscu.
    Za informacje dziekuje, nie wiem czy sobie przyswoje, bo jako osobe niewierzaca niespecjalnie mnie interesuje.
    Pozdrawiam.
  • ~Mark Twain
    2015-02-14 23:10
    @~Mark Twain
    Zanim kogos obrazisz przyglupie z 23.03. wpisz sobie (jesli innej wiedzy nie posiadasz) w google haslo "religia katolicka".
    Dowiesz sie ile masz racji i kto jest ignorantem (mam nadzieje, ze wiesz co to slowo znaczy).
    Jeszcze nie zdarzylo mi sie kogos nazwac w taki sposob, ale reakcja na na Twoj wpis moze byc tylko taka.
  • ~@Mark Twain
    2015-02-14 22:03
    nie ma niedouczony ignorancie czegoś takiego jak religia katolicka.To co jest w Polsce to religia chrześćjańska wyznania rzymsko-katolickiego (aktualnie katolskiego).
  • ~MARCELEK
    2015-02-14 21:37
    TEGO PRZYGŁUPA RYSOWNIKA NALEŻY PILNIE ZLIKWIDOWAC, BO PRZEZ JEGO CHORY UMYSŁ GINĄ NIEWINNI LUDZIE!
  • ~taki tam
    2015-02-15 02:58
    a wystarczyło ziemie krwią świni spryskać... jeszcze trochę a nie bedzie można śmieci wyrzucić... bo jakiś dziad w imię Allaha się wypierdzieli... czekam na restauracje i imprezy masowe że świnię trzeba będzie całować by wejść zamiast bilet okazywać... o ... rolnicy oszaleją
  • ~hehe
    2015-02-15 10:08
    Widziałem jego "twórczość". Szkoda, że to nie jego odstrzelili.