• ~wielkopolak
    (2015-02-14 23:19)
    To nie byli muzułmanie tylko terroryści.Tak jak holokaustu nie zrobili Niemcy tylko naziści.Sowieckimi katami nie byli gruzini ukraińcy tylko sowieci. Prawda jest jednak inna ci terroryści to muzułmanie ci naziści to niemcy a sowieci to kilkadziesiat ludów z ZSRR a gruzini i ukraińcy byli najbardziej antyrosysjcy antypolscy i antyludzcy.
  • ~loolo
    (2015-02-14 21:31)
    Pan rysownik myślał sobie, że wolno malować co się chce a tu duap.
    Niech się przypatrzą ci co chcą rozdziału państwa od kościoła.
    Co ich drażni krzyż w szkole, w sejmie w urzędzie.
    gdzie ci wielcy europejczycy świeccy,niech reagują bo za parę lat będą mieć same meczety w świeckiej europie.
  • ~nydansker
    (2015-06-06 11:07)
    Byc moze to ten Vilks sprowokowal islamistow, ale warto tez wiedziec skad to islamisci maja w Danii bron. Otoz zaraz po tym ataku terrorystycznym przestraszona dunska prasa napisala, ze w Danii islamisci posiadaja okolo stu sztuk karabinow automatycznych, czesci zamienne do broni palnej, granaty reczne i materialy wybuchowe, ktore zostaly ukradzione ze zbrojowni dunskiej obrony terytorialnej, dunskiej armii, dunskiej policji i dunskiego PET ( PET to jest dunska tajna policja) Dania niestety stala sie panstwem politycznie poprawnym, ktore bardziej dba o gejow i o zoofili niz o wlasne bezpieczenstwo. Dlatego to ten zamach terorystyczny wywolal histerie strachu w tej dzielnicy Kopenhagi, z ktorej pochodzi obecna politycznie poprawna premier Danii, a co wiecej, po tym zamachu terrorystycznym terrorysta poszegl sobie na chwile do domu, a nastepnie zaatakowal synagoge. Niestety od czasu tego zamachu terrorystycznego nie podjeto w Danii dzialan majacych przywrocic Danii jej dunska normalnosc. Zas politycznie poprawna Dania jest jak zaproszenie terrorystow do przeprowadzenia w Danii kolejnych zamachow.
  • ~benek
    (2015-02-23 22:10)
    przez Grenlandie i dominacje Danii w Arktyce
  • ~Mark Twain
    (2015-02-15 13:31)
    do Mark Twain z 10:08
    Nie jestem ani walnietym w leb i okradanym przez klechow katolem ani teologiem.
    Uwazam zas, ze jestem na tyle komunikatywny, iz mozna zrozumiec co pisze.
    Moj wpis nie dotyczyl sporu o taka czy inna nazwe religii a czegos zupelnie innego wiec obrazanie bylo tu nie na miejscu.
    Za informacje dziekuje, nie wiem czy sobie przyswoje, bo jako osobe niewierzaca niespecjalnie mnie interesuje.
    Pozdrawiam.
  • ~Mark Twain
    (2015-02-14 23:10)
    @~Mark Twain
    Zanim kogos obrazisz przyglupie z 23.03. wpisz sobie (jesli innej wiedzy nie posiadasz) w google haslo "religia katolicka".
    Dowiesz sie ile masz racji i kto jest ignorantem (mam nadzieje, ze wiesz co to slowo znaczy).
    Jeszcze nie zdarzylo mi sie kogos nazwac w taki sposob, ale reakcja na na Twoj wpis moze byc tylko taka.
  • ~@Mark Twain
    (2015-02-14 22:03)
    nie ma niedouczony ignorancie czegoś takiego jak religia katolicka.To co jest w Polsce to religia chrześćjańska wyznania rzymsko-katolickiego (aktualnie katolskiego).
  • ~MARCELEK
    (2015-02-14 21:37)
    TEGO PRZYGŁUPA RYSOWNIKA NALEŻY PILNIE ZLIKWIDOWAC, BO PRZEZ JEGO CHORY UMYSŁ GINĄ NIEWINNI LUDZIE!
  • ~taki tam
    (2015-02-15 02:58)
    a wystarczyło ziemie krwią świni spryskać... jeszcze trochę a nie bedzie można śmieci wyrzucić... bo jakiś dziad w imię Allaha się wypierdzieli... czekam na restauracje i imprezy masowe że świnię trzeba będzie całować by wejść zamiast bilet okazywać... o ... rolnicy oszaleją
  • ~hehe
    (2015-02-15 10:08)
    Widziałem jego "twórczość". Szkoda, że to nie jego odstrzelili.
  • ~czes
    (2015-02-14 21:12)
    Arabowie to nie dzicy ludzie a Europa zachodnia to żadna cywilizacja . W mojej zgniłej Europie, którą się wstydzę to można baz żadnej odpowiedzialności pluć na krzyż święty i nim poniewiera nie zważając na uczucia religijne. Może przy pomocy Allacha , Mahometa i ich wyznawców to się zmieni i taki Palitrep i podobny mu pachołek TVN skubi nie będą naszą wiarą wycierać sobie swoje zapijaczone ryje.
  • ~wywalić to islamskie badziewie z
    (2015-02-14 22:12)
    Europy (można do Oceanu Atlantyckiego z luków bagażowych samolotów transportowych ; rybki się ucieszą z dodatkowego papu) i nie wpuszczać tu więcej tych śmieci.
  • ~Mark Twain
    (2015-02-14 20:40)
    Kuz XXI wiek a dziennikarze jak sredniowieczne dzieci czasu religijnych krucjat.
    Troche wiecej szacunku dla ludzi innych wyznan!
    Jest wiecej w swiecie religii anizeli religia katolicka.
    Jest tez w swiecie wielu fanatykow, ktorzy za swa religie gotowi sa zabic czy tez oddac zycie.
    Ale -panstwo zurnalisci- nic to w porownaniu z zarobionymi pieniedzmi.
    Pojatrzyc,poobrazac, zaryzykowac swoim i cudzym zyciem byle zarobic.
    Moim zdaniem nie ma to nic wspolnego z wolnoscia slowa.
    Gdyby jatrzeniem zajmowali sie przypadkowi fanatycy nie interesowaloby mnie to specjalnie, poniewaz coz mozna wymagac od przypadkowych prostych ludzi.
    Jednak od dziennikarzy wymagac nie tylko mozna ale i nalezy.
    Przede wszystkim szacunku do innych.
  • ~Natasza Rostowa
    (2015-02-15 06:25)
    Nastepna pokazowka jak pare tygodni temu w Paryzu
  • ~ateista
    (2015-02-15 06:37)
    jak katole nabijaja sie z innych religii dot.islamu,mahometa,nie dziwie sie,ze bedzie dochodzic do nastepnych morderstw.jestem przeciwko zabijaNIU,Ale jak jakis pajac niby rysownik nabija sie z innyej religi,powinni islamisci takiego znalezc,wytropic i zabic.inaczej mowiac masz stado owiec,jedna zachoruje,to lepiej ja zabic,aby ocalic pozostale stado.to sie powinno zrobic w imie wiekszosci.nawiasem mowiac,mam kilku przyjaciol,islamiste,takze zyda,czy ja sie nabijam z ich religii-NIE,sam jestem nie wierzacy,ale jako czlowiek szanuje ich wyznanie,czego nie powiem o tym pseudo rysowniku.
  • ~komentator
    (2015-02-15 05:32)
    Kiedys w Danii dzialal polityk o nazwisku Glistrup, ktory ustawicznie przestrzegal spoleczenstwo przed zagrozeniem, jakie niosla zalewajaca jego kraj fala imigrantow islamskich. Ale nikt go nie chcial sluchac. Politycy partii lewicowych wtedy w Danii (jak sie okazalo finansowanych wtedy przez Sowietow, ktorzy dazyli do destabilizacji tego kraju) przeglosowali wowczas w parlamencie dunskim "zielone swiatlo" dla azylantow arabskich. Szwcja rowniez zostala zalana masa imigrantow arabskich, a szwedzkie miasto Molmoe ma dzisiaj wiecej muzulmanow niz Szwedow. Podobne nasilenie arabskiej imigracji obserwuje sie od lat we Francji. Czy kraje zachodnioeuropejskie skazane zostaly na destrukcje? Przeciez, jak wszystkim wiadomo, problem czarnoskorych w Ameryce jest olbrzymim obciazeniem tamtego kraju. Ten obcy tam element nie potrafi sie asymilowac.Nawet obcy kulturowo biali Polacy stanowia w Chicago swoje ghetto. Spolecznosc miedzynarodowa powinna pozwolic na stworzenie w jakims rejonie islamskiego panstwa i niech tam mieszkaja wszyscy islamisci. Tylko, ze zgodnie z religia islamska kazdy niemuzulmanin musi przejsc na islam... albo zginac.
  • ~do Mark Twain
    (2015-02-15 10:08)
    Główne religie świata to : chrześćjaństwo,islam,hinduizm,buddyzm,judaizm, bhaizm,sikhizm,taoizm.Katolicyzm (podobnie jak np.prawosławie,protestantyzm, anglikakanizm kalwinizm,luteranizm) jest WYZNANIEM religii chrześćjańskiej, tworząc wspólnotę kościoła katolickiego.Pojęcie "RELIGIA KATOLICKA" jako drfiniicja naukowa NIE ISTNIEJE !!! To pojęcie stworzyli walnięci w łeb i okradani przez klechów katole.
  • ~XP
    (2015-02-14 21:26)
    Myślę to samo co ~czes: Arabowie to nie dzicy ludzie a Europa zachodnia to żadna cywilizacja . W mojej zgniłej Europie, którą się wstydzę to można baz żadnej odpowiedzialności pluć na krzyż święty i nim poniewiera nie zważając na uczucia religijne. Może przy pomocy Allacha , Mahometa i ich wyznawców to się zmieni i taki Palitrep i podobny mu pachołek TVN skubi nie będą naszą wiarą wycierać sobie swoje zapijaczone ryje.

Może zainteresować Cię też: