• ~Lysa
    2015-02-19 20:56
    "Mieszkańcy nie mają już do czego wracać..." - wrócą, odbudują i będą żyć jak na Krymie, bez UPA. Warto było ponieść ofiary. Trzymam kciuki za dzielnych ludzi.
  • ~PiSówka Wasza Mać!
    2015-02-19 20:55
    @~euro-pejczyk2015-02-19 20:41
    Małe co nieco.
    USA jest dobrze znane w Ameryce Łacińskiej ze 100 lat działalnosci tamże. Popieranie krwawych rezimów, interwencje militarne, zabójstwa na zlecenie, przewroty wojskowe organizowane przez CIA, wyzysk ekonomiczny i wszechpobecna nedza to efekty działalnosci USA. Na Fidela Castro USA zorganizowało ponad 50 zamachów co jankesi podaja bez cienia żenady do wiadomości a społecznośc miedzynarodowa przyjmuje to jako cos normalnego (!),
  • ~Historyk
    2015-02-19 20:51
    Jak możecie pisać o wycofaniu na rozkaz Oni zwiali czego nie robili na Wołyniu
    bo nie było czołgów tamtejszych "seperatystów" czyli polaków jak to miło wiedzeć
    ludzi z pod tryzuba uchodzących z terenenów tak im należnych jak Lwów
  • ~bezrobotny teraz
    2015-02-19 20:29
    Póki byli u nas ruscy, to ciągle miałem pracę.
  • ~ukro pitek
    2015-02-19 20:58
    60 000 ukrów jest gotowych oddać zycie za poroswinie debalcewo to nie tragedia nas mnogo my jeszczepo kazemy co potrafimy
  • ~polska hunta
    2015-02-19 20:30
    tylko idiota idzie na wojne po stronie poroszenki bujak to psychicznie chory igo nie zamykaja a normalni sa w tworkach kopacz to kunta kinte
  • ~Zombi
    2015-02-20 07:55
    Przy całej okrutności wojny to zdjęcie takie budujące.
  • ~zona debili
    2015-02-19 22:50
    kola bo racja w kosciele muj aniele kadza klehy o zyciu rayskim prosze o szczegóły konkrety i dokumety a nie farama zony
  • ~batokatolicz
    2015-02-19 20:49
    polaczki lubia wojne pierwsza wojna była w 966 roku wymordowano pól polandi katole lubia mordowac to trwa1050 lat
  • ~euro-pejczyk
    2015-02-19 20:41
    Czołg separatystów?Pewnie go kupili w sklepie z wędkami..

    Czeczenia,Gruzja,Ukraina.Gdzie dalej pojdzie ta ruska demo-kracja?
    Łotwa,LItwa,Estonia czy Polska?