• ~P.J.J.
    (2015-02-26 21:13)
    A Unia Eüropejska razem z Merkel niech na to patrzy i liczy , ze ruscy i separatysci sie zmienia. To zwykle bydlaki z Putinem na czele : ten kto liczy na zmiane Putina jest takim samym jak on. Wszyscy mowia , ze jak pomoga Ukrainie to Putin moze wywolac wojne swiatowa. On juz ja rozpoczal i tego w normalny sposob sie nie da zatrzymac. Te ofiary na Ukrainie to poczesci wina UE i Niemiec i Francji i wszystkich co licza , ze Putin sie opamieta.
  • ~opinia x
    (2015-02-26 21:38)
    NIGDY nie zapomnijcie KTO obalil legalny rzad Janukowicza,zabijal snajperami na Majdanie,polewal legalnych milicjantow/Berkut benzyna i swiadomie ich palil zywcem.Tak,pro-hAmerykanskie sily,najemnicy ale i oklamani ludzie myslacy ze walcza o dobrobyt i lepsza Ukraine.Ten dobrobyt poczuli tylko i wylacznie Banksterzy i Oligarchia z Waszyngtonu oraz ich rzecznicy Poroszenko i Jaceniuk.Dowod,ten artykul.Ci ktorzy zgineli to najemnicy i wiedzieli gdzie i po co tam ida,nie ma tu NIC wspolnego z obrona kraju,bowiem separatysci pochodza z tego regionu a nie tamci u gory.
  • ~ner.i
    (2015-02-26 21:29)
    Tak banderowskie bataliony spod znaku SS Galizien dokonała zniszczenia wschodniej Ukrainy. Lotnisko nie miało żadnego znaczenia militarnego, potrzebne było tym bandytom do ostrzeliwania dzielnic mieszkaniowych w Doniecku, terroryzowania mieszkańców, zabijania kobiet, dzieci i starców. Za te zbrodnie przeciw cywilnej ludności powinni być postawieni przed sądem i powieszeni, a tu wmawia się nam, że to bohaterscy obrońcy ojczyzny. Tych co się litują nad wykastrowanymi pytam się za co ich okaleczyli, czy przypadkiem nie za gwałty??
  • ~ciekawy
    (2015-02-26 19:21)
    No i po co było wszystko niszczyć?,napuszczać jednych na drugich, że chcieli być niezależni od Ukrainy i nowego rządu? Oni tam mieszkali i sami zdecydowali o tym komu podatki będą płacić. To nie jest powód by mordować ludzi tam mieszkających.
    Dlaczego pozwolono by Szkocja sama zdecydowała o swoim losie ?.
  • ~mis
    (2015-02-26 23:35)
    Zdzis, ty nie rozumiesz, bo jestes durny. Durnie maja to do siebie, ze nie rozumieja prostych rzeczy, albo rozumieja inaczej.
  • ~ANTYMOHER MÜNCHEN
    (2015-02-26 18:24)
    Po Ukrainie czas na wolny Slask!
    Niech Slonsk wroci na swoje miejsce do BUNDESREPUBLIK DEUTSCHLAND !
    Jerzy Gorzelik, przewodniczący Ruchu Autonomii Śląska, o Polsce i Śląsku: „Dać Polsce Śląsk to tak, jak dać małpie zegarek. No i po 80 latach widać, że małpa zegarek zepsuła."
    A ja dodam ze małpy to się trzyma w klatkach albo na łańcuchu!
    pOLSKIE MOCHERY RAUS ZE SLASKA!
    poloki to są podludzie nie zasługom na ta pieykno zimyjo, poloki to białe murzyny, śmieci Europy, polak to makumba dla pana Ślązaka albo Niemca!
    Mój Majster tak mówi polki to się nadajom ino na P Putzfrauen albo Prostituirte -sprzątaczki albo prostytutki, a poloki ino na Penner - menele i racjo mo!
  • ~Konrad Wallenrod
    (2015-02-27 08:21)
    Gnojki antypolskie zamknac pyski.Jeszcze Polska nie zginela!.Na pochleb Ukrom!.
  • ~Rusofob
    (2015-02-27 11:13)
    Jeszli baderowci nie chcą żyć na swojej ziemi - niech giną na obcej.
  • ~pinokio
    (2015-03-03 21:03)
    to nawet cial nie wywiezli ,strat nie ma ,a ilu ich jeszcze w lodowkach pod gruzami.
  • ~Lysa
    (2015-02-26 19:24)
    Widać dla Ukraińców mie ma znaczenia, czy ich żołbierzy zjadają psy, dla nich martwy Ukrainiec to truchło nie warte zachodu.