• ~ale nuda
  (2015-03-01 13:19)
  kazdy trup to nudy napudy musicie tak trupami przynudza c typowo po katolicku trup to orgazm
 • ~tow. PiSodajew
  (2015-03-01 18:34)
  Mam tyle samo lat co Niemcow i w tym czasie siedziałem w domu. Żadna 23 letnia modelka nie chciała dac sie namówic na kolacje. A poza tym nie wiem co by żona powiedziała...
 • ~Artemisja
  (2015-03-03 15:38)
  Ja wole ubolewać nad tysiacami młodych ludzi wkręcanych do bratobójczej wojny dla podejrzanych a wręcz obrzydliwych interesów międzynarodowergo banksterstwa i producentów broni ,ktorezy sterują rzekomo demokratycznymi mocarstwami w imie pokoju światowego.
 • ~tow. PiSodajew
  (2015-03-01 22:37)
  @~Toż to szok!2015-03-01 21:40
  Dzięki że nas podziwiasz. Masz racje, to nie my urzadzilismy Guantanamo, Stare Kijkuty, krwawe masakry w Afganistanie, Iraku, Libii i Syrii. Wielki Szatan to zrobił.
 • ~do armagedonu
  (2015-03-01 22:04)
  Pytanko.Czy jego zycie jest wiecej warte niz te od setek tysiecy umarlych dzieci i ich matek z glodu/Afryka w XXI stuleciu gdzie ponoc Technokratia planuje loty na Marsa?! Rzygam sztuczna "opozycja" i walka o "demokracje" bo w Iraku z tymi haslami na ustach hAmerykanie zabili tam w czasie okupacji okolo milion (!) cywilow.Przeciez zyjecie w Matrix-ie,niedlugo prawdziwy Armagedon,wojna Jezusa przeciwko Szatanowi a my mowimy o jakies "demokracji" Zachodu i "tyranii" w Rosji czy w Chinach.Smiechu warte - do Armagedonu!
 • ~Toż to szok!
  (2015-03-01 21:40)
  Rosjanie! Po obejrzeniu w tv dziesiątek tysięcy osób uczestniczących w marszu milczenia jako wyraz sprzeciwu wobec skrytobójczego mordu na Niemcowie - doznałem szoku. Po raz pierwszy od wielu miesięcy mogę powiedzieć, że podziwiam was. Dlatego, że mimo zmasowanej, prostackiej putlerowskiej propagandy - potraficie trzeźwo ocenić i wskazać zleceniodawcę mordu który zasiada na kremlowskim stolcu. Chylę czoła. Ale głupkom wierzącym w wersję Putlera dedykuję poniższy tekst.


  Typ myślenia charakterystyczny dla putlerowskiej propagandy obrazuje poniższy komunikat:

  GAZIETA KREMLOWSKAJA. PRAWDA – i g...o prawda. WIEDOMOSTI.
  Jak podaje agencja informacyjna QTASS za zamachem na Niemcowa stoją zagraniczni zleceniodawcy i wykonawcy. 50 świadków, którzy zgłosili się dobrowolnie do FSB, po kilkugodzinnych przesłuchaniach zidentyfikowało sprawców na podstawie udostępnionych im fotografii. W samochodzie zamachowców zauważono P. Poroszenkę i J. Kaczyńskiego z AK 47 w dłoniach. Za kierownicą siedział D. Tusk, a magazynki z amunicją podawała A. Merkel. Agencja QTASS podała, że na podstawie monitoringu z Placu Czerwonego, widać jak na czatach stoi B. Obama i wydaje instrukcje zamachowcom za pomocą łączy satelitarnych. Całość operacji sfinansowała międzynarodowa organizacja znana jako Rotszyld Corporation. Prezydent Władimir Władimirowicz Putin osobiście podziękował świadkom zeznającym w sprawie i pogratulował obywatelskiej czujności.
 • ~malkontent
  (2015-03-01 20:31)
  Coś mi to bardzo przypomina jak to "Inka" podprowadziła Dębskiego na strzał. Świadków zawsze się likwiduje, a tu zamachowiec był kilka metrów od świadka i nawet nie próbował jej odstrzelić? Jak "Inka" nawet zadrapania!
 • ~Do wszystkich POLAKOW
  (2015-03-01 20:20)
  Bronislaw Komorowski podpisal ustawe w 2014 roku o czym Polacy nie wiedza ,jak podaje IZREAELSKA GAZETA "TIMES of ISRAEL",na mocy ktorej 50.000Zydow bedzie dostawac od 2015 roku co m-c ok.100EURO ,jako emeryture (odszkodowanie) za Holokaust ???
  To jest 60 miln.EURO rocznie!!!
  Czy nie uwazacie ze ,to PO i Komorowski powinni im placic za te emerytury
  HOLO-KLAMSWOWE ?
  Komorowski ze swoja POwska "SITWA" ma wszystkoch Polakow za durni i nie mysli nawet ,ze duza czesc Polakow czyta prase w roznych jezykach obcych i ze takie kwiatki nie wyjda na jaw.
 • ~kkk
  (2015-03-01 20:16)
  sakaszwili2015-03-01 19:10 - tragedia z tymi chazarami - bez przerwy zmieniają nazwiska! Boris Niemcow = Boruch Neuman
 • ~ciolek
  (2015-03-01 20:12)
  tak patrze na te zdjecia z manfestacji w moskwie, tych ludzi oglupionych przez organizancje pozarzadowe, to mi ich zal. Choc dzsiaj 1 marca, to robia jakis 1 maja -przemarsz, pochod, zaklocaja zycie innym obywatelom, bo coz znaczy te 3 tysiace, na 11 milionowa Moskwe ? ponadto, pojecie smierci i tragedii sie zdewaluowalo, nie robi wrazenia, tyle ludzi ginie na swiecie, ale dlaczego media przeszkadzaja nam w spokoju, gdy sie cos stanie obroncy praw czlowieka zachodniego ? dlaczego nic nie pisza gdy sie cos stanie obroncy praw czlowiekgo wschodniego ?
  Ida, ida, w tych pochodach jak niekonczacy sie pochod Miedzynarodowki, z tymi czerwonymi sztandarami, obiecuja nam raj na ziemii - ale kiedys, w przyszlosci -ze bedzie wolnosc, rownosc i braterstwo -tak w kolko od 300 lat.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.