• ~szkoda
    2015-03-19 08:38
    Szkoda że nie było tam nikogo z PO. Jak by tak śmieciuchów złodziejskich z PO paru puknęli to by normalni ludzie przestaliby być okradani, a tak giną niewinni.
  • ~m
    2015-03-19 09:24
    zabrać się za tak zwane państwo islamskie zgonić ich w możliwie jak najmniejszy obszar pużniej zbombardować bombą wodorową tak aby ani jeden bandyta nie przeżyl bez skrupułlów
  • ~iga
    2015-03-19 12:04
    Do ~psycholog
    Bardziej kretynskiej teorii juz dawno nie czyalam. Typowa polska paranoja.
  • ~m
    2015-03-19 09:28
    żydostwo rządzące Europą skrzywia pradę celowo aby przeżucić ich mordy na europejczyków ,najlepiej zmieśćz powierzchni ziemi calkowicie Islam i judaizm a tereny zagospodarować tak aby islam nigdy nie wrucil na ziemie
  • ~SP..
    2015-03-19 21:34
    darski to cerwony pajacyk on koranu niepodre ras ze strachu przednimi a drugie on wykonywal zlecenie masonskich frajeruf..
  • ~Mosiek...
    2015-03-19 21:28
    Dla nas najwieeekszym zagrozeniem jest banda po z gajowym i kopara...
  • ~gosc
    2015-03-19 14:32
    "bufetowa" warszawska "maglownica" ,jeszcze wydaje im pozwolenie na budowe MECZETOW. Nie dziwcie sie ,ze w Polsce zacznie sie bonnaza .
    To sa FANATYCY ,glupi narod ! czekam kiedy Darski porwie ich KORAN.
  • ~prawdajest1
    2015-03-19 13:45
    ~To tyle w tym temacie2015-03-19 13:23
    Widze ze nie masz pojecia o biblijnym Bogu Stworcy oraz Archaniolu Michale i upadlemu Aniolowi Lucyferze! W Boga jhwh (tetragram ktory sie wymawia Jahwe,Jehowa,Jehowah itd) wierzyli WSZYSCY i Adam i Ewa,Aniolowie z tym ze od momentu popelnienia grzechu (spozycie zakazanego owocu Drzewa dobra i zla) juz nikt nie mial uznanie Boze.Potem mlodszy syn Adama Abel byl mily w oczach Boga,Henoch itd. pozniej NOE z rodzina itd. Ten sam Bog objawil sie Abrahamowi i z jego zrodzil sie caly przez Boga Jahwe wybrany narod,Izraelici.Wiec jesli was stac na konkluzje Bog jest 1 ale w Islamie oraz wszelkich innych wierzeniach (wraz z katolicyzmem) ich bog to bozek SZATAN. Sprawdz symbolike KrK,krzyz Maltanski,IHS,Isis,Horus,Set,balwochwalstwo i figurki itd.
  • ~Fruzia
    2015-03-19 10:01
    ~m2015-03-19 09:28
    przeżucić... wrucil na ziemie

    Zanim zaczniesz bez sensu bełkotać, naucz się debilu z Jedwabnego poprawnie pisać po polsku...po.j.ebie...
  • ~Jacek
    2015-03-19 08:29
    A my Polacy zapłacimy islamskim mordercom odszkodowania za rzekome tortury jakie rzekomo miały miejsce w bazach CIA na terenie naszego kraju.

    Czujecie ten kosmiczny absurd???

    Oni zamordowali tysiace ludzi 11.09.2001 roku w a my będziemy im płacić odszkodowania...

    Europejczycy całkowicie zidiocieli - a przynajmniej ci ,ktorzy rzadzą.

    Islamiści nie są ludźmi i nie powinni mieć żadnych praw ,które mają ludzie.

    Islamisci nie sa zwierzętami bo zwierzęta nie dopuszczaja się tak przerazających zbrodni.

    Islamiści są potworami ,których trzeba tępić tak jak się to robi z karaluchami.

    Dopóki tych prawd jnie pojmie rzadzace lewactwo europejskie dopóty czeka nas straszny los.

    Płaćcie durnie islamistom odszkodowania.

    Byle termionowo bo odsetki rosna.