• ~nono
  (2015-03-28 11:14)
  somali = ruina = poroszenko = usa
 • ~lala
  (2015-03-28 10:27)
  dzisiaj we lwowie samochóe wjechał wprzystanek 5 trupów i 2 kalekich ruina to likwidacja
 • ~kubi
  (2015-03-28 08:37)
  Czy wyobrażacie sobie taką hotelową masakrę w USA na dawnym Dzikim Zachodzie? Tam i w tamtych czasach wszyscy gości hotelowi (być może i kobiety) wyciągnęliby zaraz swoją broń i przywitaliby napastników ogniem do czasu przybycia szeryfa z odsieczą. Może by odparli atak, może nie, ale pewnie kilku bandziorów zaraz też padłoby trupem. Na Dzikim Zachodzie bandziory nie mieli łatwo, zwłaszcza od czasu wynalezienia wielostrzałowych rewolwerów i strzelb, które mógł posiadać, nosić i używać KAŻDY obywatel praktycznie wszędzie, a zwłaszcza do swojej obrony. Podobnie w dawnej Europie. Goście jakiegoś zajazdu też zaraz użyliby swojej broni. A teraz w poprawniackich czasach przyzwoici ludzie są przez władze rozbrojeni i przez to bezbronni, dlatego co rusz uzbrojone bandziory gdzieś ich masowo mordują, czy porywają. Dlatego nie dziwię się Amerykanom, że chyba większość z nich prawo do posiadania, noszenia i używania broni uważa za jedno z fundamentalnych praw i swobód obywatelskich.
 • ~bubi
  (2015-03-28 10:13)
  to samo dzieje sie naukro ruinie tam mozna byc zabitym w kazdej chwili zreszta jest 100 morderstw dziennie tzw ciche po rahunki
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.