• ~A Rh-
    2015-03-29 19:17
    A na krzesło przy okazji nie wszedł?
  • ~olo
    2015-03-29 21:31
    Nie było tam krzesła bo by wszedł wyżej i jeszcze bardziej się cieszył.Żałosne zachowanie.Ale ten typ tak ma.Mam nadzieję że popłynie w wyborach.
  • ~gmol
    2015-03-29 20:31
    Widać że nieźle się bawił, uśmiechnięty i zadowolony. Nie pomyliło mu się z 1 majem? W końcu pamięć ma słabą.
  • ~SKOK na KASE wierchuszki ze WSI
    2015-03-29 20:34
    no na tym MARSZU LEWACKIEJ MIEDZYNARODOWKI, obecny byl przedstawiciel MAFI WOLOMISKIEJ niejaki KomoRusek ze WSI RUSKA BUDA ,ale to bylo ZABAWNE PO BULU
  • ~olo
    2015-03-29 20:58
    Uśmiech od ucha = zginęło tam przecież ''tylko'' trzech rodaków.

    Poje, popije, puści bąka, strzeli z Szogunem 3 fotki - i powrót do tego ''syfu'', zwanego POlska...
  • ~Wybory i głosy liczone ręcznie wicie rozumicie
    2015-03-29 21:09
    Większość jest przeciwko temu durniowi, słupowi zbrodniczych pejsów.
    Tylko pejsy według niego mają racje i tylko pejsy są przez niego forowane i sprawy pejsów są dla niego ważne.
  • ~lukas
    2015-03-29 21:10
    Uśmiech na twarzy .Widać że prezydent dobrze się bawi.Tam przecież zginęli ludzie.Ten człowiek nie ma za grosz ogłady.Gdzie się ruszy to przynosi wstyd.Zasadne jest pytanie czy Polskę stać na takiego prezydenta.Otoczony gwardią doradców i przydupasów na utrzymanie których idą miliony i zero efektu z urzędu. Potrzebna jest zmiana.Dlatego będę głosował na Andrzeja Dudę.
  • ~prezydęt POliglota
    2015-03-29 21:13
    W jakim języku on z nimi rozmawia? No chyba że mówią w idisz
  • ~ania
    2015-03-29 21:14
    Z czego się śmieje ten pajac.Kolejna wtopa bredzisława.
  • ~johan
    2015-03-29 21:17
    Tam zginęli ludzie .Rozegrała się tragedia.A Komorowski rozbawiony niczym celebryta.Ludzie kogo wybraliście na prezydenta?