• ~licho
    (2015-03-30 17:46)
    co za gnoje
  • ~pkp
    (2015-03-30 22:55)
    Prawda może być tylko bolesna a nie że może gorszyć "Oburzenie zdjęciami wyrażali przechodnie i demonstranc"
  • ~yyebać burka
    (2015-03-30 20:36)
    u katola wazne opakowanie a co we wnetrzu to ich nie interesi kleha ładnie sie opakowuje a głowa pusta buraczana
  • ~psy holog
    (2015-03-30 20:38)
    te czubki po badanich psychiatrycznych czy przed
  • ~&
    (2015-03-30 20:38)
    Pewnie oplaca ich sekta amerykanska. Zacofani, niebezpieczni fanatycy. Àle jak bombarduja rodzace sie dzieci w szpitalu w Ukrainie, czy rozszarpywane dzieciaki przez miny podlozone przez Prawy Sektor, czy tez umierajace polskie dzieci z glodu, z zimna i nieleczone, to tym bucom nie przeszkadza. Przynosza wstyd Polakom, ktorych beda uwazac za takich samych integrystow jak niektorzy islamisci. Faszysci
  • ~po myto
    (2015-03-30 20:40)
    a zdjecia zabitych dzieci przez banderowców nie opublikwano to jest zdrowe hory kler to hore barany
  • ~virtus
    (2015-03-31 09:37)
    Polskie ćwoki wyeksportowane do Brukseli.
  • ~fair play dla wszystkich
    (2015-03-30 21:07)
    'Czego oczy nie widza, tego sercu nie zal'

    To jest caly problem tych, ktorzy tak wsciekle nie chca tego typu wiedzy. Jest natomiat obecnie wpajana wiedza wybiorcza i to od najmlodszych lat. Aborcja powinna byc dostepna ale trzeba miec swiadomosc jak to wyglada a nie na zasadzie trzech malpek dzialac.
  • ~max
    (2015-03-31 09:39)
    polska durnote zamknac
  • ~wert
    (2015-03-30 22:23)
    Jakiś świr wypisuje taśmowo obrzydliwe komentarze podpisując sie różnymi nickami: słuppnik, hipopo kryta, skok w bok itd. Świrze, obłąkańcu, łeb ci ******** sumienia już dawno nie masz.
  • ~jonasz
    (2015-03-30 22:24)
    Aaa! tu was mamy...
    jednak Tych RZEŹNIKÓW ABORCYJNYCH
    gryzie sumienie i PRAWDA KOLE w oczy...

    MORDERCÓW NIEWINNYCH CZEKA
    NIEUBŁAGANY SĄD...
    BIADA WAM!!!...
    biada...
  • ~MANNEKEN PIS czeka na hołdy buractwa i pisia dalej
    (2015-03-30 22:29)
    Jak tu się pięknie PISze, co nie ? BO TO JEST WOLNE FORUM ! Co przy okazji znaczy, że za dużo tutaj rodzimego buractwa się produkuje. Ale jak trwoga, to … na cudze forum ?
    TO JEST WOLNE FORUM ! W odróżnieniu od działania polskiego buractwa w obcym kraju, które wolność zabiera.
  • ~bujak nawojne
    (2015-03-30 22:35)
    swiry katolskie nie interesuja sie dziecmi sierotami poorzuconymi przez roodziców ich interesuje brzuch kobiety i zeby co rok prorok był kobieta to nie worek miesa to jeszcze mózg ale kler zabrania myslec katolom od myslenia jestesmy my awy od wykonywania przy kazan kleho bujać to my a nie nas
  • ~wyzutek sumy mienia
    (2015-03-30 22:40)
    kleha zeby był wiarygodny to musi byc kosmita ato zwykły burak uciekł biedzie do panstwowego seminarium kler nie płaci wydrapa ł sie z biedy kleha wszystko ma za darmo aby tylko duzo gadał i tak jest nieomylny nawet po pijaku
  • ~pańszczyzna
    (2015-03-30 22:44)
    nikt nie uwierzy ze oni nafoto robia to za darmo przeciez musza sie napełnic a po tem opróznic szczególnie ten pierwszy cieć
  • ~PKP
    (2015-03-30 22:56)
    prawda jes bolesna a nie gorsząca NIE DAJMY SIĘ OGŁUPIAĆ MEDIOM
  • ~astralny buk
    (2015-03-30 20:26)
    bóg jest astra lny to jak ustalili płeć pana jak to pannica
  • ~ergo_sum
    (2015-03-30 23:13)
    POKAZ ZAWSTYDZAJACEJ CIEMNOTY PISIATEJ...
  • ~mushroom
    (2015-03-30 23:38)
    dość PO, dość oszustwa, tylko prawda !
  • ~I to jest fakt
    (2015-03-30 23:54)
    'Czego oczy nie widza, tego sercu nie zal'

    To jest caly problem tych, ktorzy tak wsciekle nie chca tego typu wiedzy. Jest natomiat obecnie wpajana wiedza wybiorcza i to od najmlodszych lat. Aborcja powinna byc dostepna ale trzeba miec swiadomosc jak to wyglada a nie na zasadzie trzech malpek dzialac.

Może zainteresować Cię też: