• ~popisdalim
    2015-04-03 09:15
    chrzescijanie w afryce nie maja szans na przezycie beda wszyscy wtyrznieci po co klehy tam jechali teraz to wszystko pójdzie w pis
  • ~africa corps
    2015-04-03 08:38
    po co chrzesci ja nie w africe
  • ~rat man
    2015-04-03 21:28
    zwiarzeta wafryce sa masowo zabijane za3 lata nie bedzie zadnych zwierzat a ludzie jak szczury zawsze sie rozmnoza zwierzeta tak nie potrafia
  • ~pkp
    2015-04-04 07:56
    Dlaczego 4 ludzi mogło zabić 146 - bo tamci mieli zakaz noszenia broni. Dlaczego zakaz noszenia broni istnieje? Bo każda władza boi się spoleczeństwa, a nie bandytów.Oczywiście zawsze się bełkocze że ludzie będą do siebie strzelać. Dobrze że tych 4 zabito bo zaraz psycholodzu orzekli by że są niedojrzali emocjonalnie i malą traume z dzieciństwa i że winne jest społeczeństwo oraz inne bzdety tej pseudonauki
  • ~ja
    2015-04-03 13:20
    a moze po prostu pora skończyć z zabijaniem kogokolwiek... Może pora powiedzieć STOP producentom broni, którzy są głównymi zainteresowanymi w rozdmuchiwaniu nienawiści i wojen... Ludzie, zacznijcie mysleć. I badźcie Ludźmi.
  • ~pomyleńcy!
    2015-04-03 08:55
    dlaczego terroryści nie atakują np parlamentu europejskiego lub brukselskich urzędników tylko zawsze niewinnych ludzi.Dlatego islamiści nadajecie się do unicestwienia i to z wam isię zrobi
  • ~lEM
    2015-04-03 10:13
    Ale ta redakcja ma tempo pracy. o tym temacie mówi sie od wczoraj a u Was news dopiero dziś???
  • ~Genitaliusz
    2015-04-03 08:54
    @kler naogonie2015-04-03 08:36

    na bakier z polskim jesteś - "muzułman" ?
  • ~jasnowic
    2015-04-03 08:52
    palestynczycy i i krzyzaki w afryce do wyrzniecia
  • ~kler oko