• ~jasiu nowicjusz
    (2015-04-05 18:51)
    mnie takie czerwone komuszki jak tu komentujące tylko umacniają w wierze. Widać że słudzy szatana i krew ich zalewa. Dlatego czuję błogość i umacniam się w wierze widząć jak się starają dokuczyć i swoje człowieczeństwo(?) poniżają. Ja w każdym razie się umacniam i kieruję wzrok ku górze. Oni są bardzo niespokojni i jeden drugiego nakręca. Nie mają oni spokoju bo nienawiść ich niszczy, a nas wierzących miłość Chrystusa jednoczy i uspokaja. Jezu ufam Tobie.
  • ~kron
    (2015-04-05 19:10)
    Drodzy zakompleksieni niedowiarkowie. Nie wysilajcie się tak bardzo, bo efekt waszych starań jest ... "żle pachnący"... Nie piszę do prawdziwych ateistów, bo im NIE PRZESZKADZA to, że ktoś wierzy w Boga. Warto poszukać we współczesnej fizyce. Warto. Bóg jest Istotą aktywną w CZTERECH wymiarach tak, jak człowiek może być aktywny w trzech wymiarach. Z samej swojej fizycznej natury może być w dowolnym momencie czasu (tj. czwartego wymiaru) byc obecny w każdym miejscu przestrzeni trójwymiarowej. Jest zatem wszechobecny w najbardziej dosłownym sensie. Podobnie można udowodnic jego wszechmoc i wszechwiedzę. TO wynika z samej jego FIZYCZNEJ natury.
    Blisko 2 tys lat temu miało miesjce Zmartwychwstanie. To nic innego jak przejście czasoprzestrzenne przewidziane przez Alberta Einsteina w publikacji w 1935 roku. Będą kłopoty z powtózeniem tego "eksperymentu" gdyz wymaga on wydzielenia w bardzo krótkim czasie energii MILIARDY RAZY większej od tej, jaką ludzkośc wytworzyła w całej swojej historii...
    Tak więc, drodzy niedowiarkowie, nei denerwujcie sie, spoko. Zachowajcie sobie trochę sił na moment swojej śmierci, tj oderwania waszej cztero-wymiarowej duszy od biegu czasu. Cofniecie sie w czasie i przelecicie WTEDY jeszcze raz swoje zycie, będzie sie wam wydawało, ze oglądacie film ze swego życia...
  • ~aronik
    (2015-04-05 20:32)
    do "@kościół was okłamuje" popełniasz błąd identyczny, jak współcześni muzułmanie. Słowa zapisane przez człowieka traktują jako ważniejsze od tego, co Bóg powiedział do nich. A piąte przykazanie, znane przecież i w islamie mówi BARDZO WYRAŹNIE: Nie zabijaj. A dla muzułmanów jest ważniejsze to, że prorok (a wiec człowiek) powiedział: Mordujcie innowierców (łącznie z radą aby dobrze naostrzyć nóż...).
    Sugeruję Ci nieco więcej POKORY zarówno w tym, co piszesz o Bogu jak i sposobie oceny działalnosci innych. Nie pozwalaj szatanowi aby Ci dyktował to, co wg siebie piszesz o BOGU. A przez cały Twój wpis przebija to, co chyba Ty albo Twój podpowiadacz chcielibyście ukryć...
  • ~bul w doopie
    (2015-04-05 17:12)
    @adelaide: Prezydent jest teraz POlitycznie POprawny bo chce być trendy przed wyborami. Taki prezydent jaka POlityka.
  • ~Panthera - rzymski Legionista
    (2015-04-06 15:01)
    @~kosciol was oklamuje2015-04-06 08:43
    ---
    I got Mary pregnant/ ja z nia spalem i ze mna zaszla w ciaze - ja Panthera, rzymski legionista w Judei. Maryja byla ladna 16 - letnia dziewczyna i cierpiala biede, tak samo jak jej cala wieloosobowa rodzina. Podarowalem im kilka puszek konserw i jej rodzice wyrazili zgode na noclegi z Mary, byla w lozku ostra jak brzytwa. I tak to trwalo 5 miesiecy - puszki konserw za noclegi z Mary.Nawet chcialem urzadzic wesele, ale nasza sotnie w natychmiastowym trybie przezucono do Albionu. Po kilku tygodniach otrzymalem list od Mary, ze pospolstwo na jej widok - panny z brzuchem - chce ja ukamieniowac. W tym liscie wspomniala tez jakiegos starego ciesle Jozefa, ktory ja brzuchata chce poslubic i tym samym uratowac przed straszna smiercia. Wyslalem do Mary telegram, ze sie na to zgadzam i nasze dziecko Jezus, moze zostac synem Jozefa i nosic jego nazwisko.
    To, co tu pisze jest prawda i tylko najprawdziwsza prawda. Wszystkie inne bajki z 1000 i 1 nocy ( tak zwane ewangelie o jakims ptaku zw. Duchem Swietym ), to cos dla idiotow i ciemnoty !

    Nie bojcie sie prawdy, prawda was wyzwoli !
  • ~buk zaplacz
    (2015-04-05 16:41)
    widział ktos boga ? chora wyobraznia pracuje tera jest buk
  • ~m-53
    (2015-04-06 00:52)
    Co za ignorant to pisał. Przecież Bazylika Grobu nie ma nic wspólnego z miejscem ukrzyżowania.
  • ~figa
    (2015-04-05 19:05)
    Też go widziałam, stał tej drabinie.
  • ~czytelnik
    (2015-04-05 18:45)
    A w pozostałe dni JEGO tam nie ma?! Co za lotny umysł to stwierdził! :)
  • ~antos naharmoni
    (2015-04-05 18:05)
    kler to takie gestapo inkwizycja 10 cina nkwd srały muhy bedzie wiosna