• ~anTEK
    2015-04-05 20:54
    widocznie "Wola Boska"
  • ~Portabello
    2015-04-06 07:14
    Podziekujmy Izraelowi ze trzyma dzicz islamska w szachu i ochrania Jerozolime i swiete miejsca.
    Bez Izraela wszystko byloby juz dawno zniszczone a pielgrzymi nie mieliby prawa wstepu lub byliby mordowani przez dziki islam .
    Tylko Izrael broni resztki chrzescijanstwa
  • ~żart
    2015-04-06 09:26
    Jak "Kuba"(Jakub) Bogu, tak Bóg Kubie.
    Nikt nie chce być "niewdzięczny".
  • ~bz
    2015-04-05 19:14
    Nie trzeba jechac do Jerozolimy-w centrum europejskiego miasta, gdzie przebywam
    codziennie slychac zawodzenie muezzina.
  • ~adelaide
    2015-04-05 19:40
    Doradcy Jaśnie hrabiego z ruskiej budy spróbowali chyba, jakiej ruskiej berbeluchy, dlatego tak szpetnie Jaśnie hrabiemu poradzili ?! A może onże sam to wymyślił ? i wprowadza ruskie obyczaje ?!!

    Bo cóż to się dzieje w Rzeczypospolitej Polskiej ?
    Zakaz noszenia krzyżyków w kancelarii Komorowskiego? A na Wielkanoc świeckie życzenia. Czy dla przypodobania się postkomunie i wojującym ateistom, czy nacji ż y d o w s k i e j ? ?!! Ale dlaczego prezydent nie wystąpił z rodziną, tylko z jakąś straszną zgrają ?!!

    Zaskakującej wypowiedzi udzieliła znajoma tłumaczki pracującej przez pewien czas dla Kancelarii Prezydenta. Według Jej relacji, w czasie oficjalnych spotkań koleżance nakazywano, aby zdejmowała z szyi krzyżyk.

    W opowiedzianą historię wpisują się niestety życzenia, które Anna i Bronisław Komorowscy złożyli Polakom z okazji tegorocznej Wielkanocy. Nie ma w nich słowa o tym, z jakiej okazji obchodzimy to najważniejsze dla chrześcijan święto...

    Para prezydencka przekazała Polakom życzenia, jakoby z okazji Wielkanocy. Przekazała je ustami Bronisława Komorowskiego, który życzył nam, radości i miłej atmosfery. A przede wszystkim, by zarówno przy rodzinnym stole, jak
    i w Polsce, wyciszyły się spory i konflikty. Nic nie powiedział o tym, że Wielkanoc to najważniejsze święto chrześcijańskie obchodzone przez Polaków, nic nie rzekł o tym, z jakiej okazji obchodzimy to najważniejsze dla chrześcijan święto... Czy dla przypodobania się postkomunie i wojującym ateistom ?!! czy może nacji
    ż y d o w s k i e j ?

    Byłam przekonana, że te życzenia, prezydent przekaże występując w gronie swojej licznej rodziny a przynajmniej, razem z Małżonką. Tymczasem, pan prezydent wystąpił, w towarzystwie jakiejś strasznej zgrai, conajmniej średniostarszych, bardziej niż średniostrasznych, nieogolonych osobników, jakby z epoki Breżniewa.

    Widzieliście te straszne giemby ? toż to morda w mordę, pisz wymaluj mordy jakieś, zakazane, jakby niepolskie, jakby sowieckie, z kgb ! Mój dziadek, gdyby żył, pewnie powiedziałby, że to mordy jakieś, z nkwd.

    Wystąpili w towarzystwie prezydenta, Rzeczypospolitej Polskiej, w dniu największego, najważniejszego także dla Polaków, święta chrześcijańskiego,
    a nawet się nie ogolili, toż to nie po polsku, nie po chrześcijańsku, czyżby to były mordy z WSI ?

    A w ogóle skąd takie szpetne mordy prezydent wytrzasnął ? Skąd ? Czyj to pomysł aby z nimi, a nie z rodziną prezydent, w takiej chwili wystąpił ?! Toż to straszny obciach ! Byłoby śmiszno gdyby nie było tak straszno !
    Doradcy prezydenta, powinni za to dostać po staropolsku, baty albo po sto kijów!
  • ~łowca PIS debili
    2015-04-05 20:09
    Durny PIS-kretynku adelaid-Robnad
    Jezeli masz problem z czytaniem i rozumieniem dokumentów to idz do szkoly prosty chlopie i
    nie opowiadaj bajek o Zwirku i Muchomorku
    tylko posluguj sie dokumentami i faktami .
  • ~przechodzień
    2015-04-05 20:18
    Adelaide. Bycie chamem i prostakiem to tak symptomatyczne dla prawdziwego Polaka i patrioty, oraz prawdziwego polskiego katolika jak ty. Jest tylko jeden problem. Twój język i krystalicznie czysta wręcz nienawiść nie ma nic wspólnego z wiarą katolicką i nauką Chrystusa, którą ja znam. Bliżej do Boga największymi poganinowi niż tobie.
  • ~maria
    2015-04-05 20:23
    ~adelaide2015-04-05 19:40
    To jest właśnie prawdziwy obraz katolika/katoliczki, polskiego. Obelgi, wyzwiska, nóż w plecy, insynuacje, zamordyzm, perwersja. Brakuje Ci stosów, inkwizycji jeszcze? Pijesz może za dużo albo za wiele walisz sobie w żyłę? Gdzie Twoje chrześcijaństwo się podziało? Tak polscy katolicy świętują w Wielkanoc.
  • ~antyprzygłup
    2015-04-05 20:24
    Cóż ty adelaide masz wspólnego z chrześcijaństwem? Cóż ty rozumiesz z ewangelii i jakie masz pojęcie o tym, dla kogo i z jakiej przyczyny ten, na kogo się bezprawnie powołujesz umarł na krzyżu. Żołdak rzymski rozumiał więcej z tej męki niż ty.
  • ~czytelnik
    2015-04-06 09:42
    Nasz Watykański zaścianek nareszcie się ocknął, że NIE JESTEŚMY PĘPKIEM ŚWIATA i nie wszyscy muszą jojczyć nad naszymi 'osiągnięciami' i naszą 'wspaniałością'! To się nazywa NORMALNY ŚWIAT a nie Watykański pierdzidołek.