• ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2015-04-10 07:30
    Mozna latwo POliczyc, wszystkie POdsumy, i prowizje! Jesli naczelny lowczy RAZWIEDKI na POlszczu WSIowy gajowy Brunek stoi za zleceniem, ktore POmoglo przepchac kontrakty na 50mld.$ dolarow, To 0,5% PROWIZJA, daje 25mln$! Nie musze dodawac, KTORY PREZYDENT NIE CHCIAL tych KONTRAKTOW ZATWIEDZIC, i DLACZEGO MUSIAL ZGINAC? Teraz POzostaje tylko ZNALEZC sloik!!!
  • ~TFU, swołocz
    2015-06-22 15:28
    do @MIRAB - najdziwniejsze jest to, że PO-tem nie mogli znieść tego, że ludzie TAK SAMO traktowali ICH PREZYDĘTA, a wspominali i nadal wspominają z szacunkiem PREZYDENTA RP Lecha Kaczyńskiego. Cały przemysł pogardy wyszedł BULOWI bokiem. I spowodował jego przegraną. Pięć lat temu udało się Polaków zaczadzić, ale przejrzeli na oczy.
  • ~MIRAB
    2015-04-10 07:34
    Przez całą kadencję prezydentury św. pamięci L. Kaczyńskiego, POmatoły poniżali Go , kpili obrażali przy pomocy mendiów gó.wnianego nurtu, a teraz udają zasmuconych. Mogli by przynajmniej szopki nie robić, a słowo przepraszam było by najwłaściwsze i dalej morda w kubeł.
  • ~eródyta
    2015-04-10 11:45
    A 75 rocznicy katynia juz nie obchodzą?
  • ~TFU, swołocz
    2015-06-22 15:32
    @anka - nie czytałaś raportu funkcjonariuszy służb specjalnych ze spalenia kukły Wałęsy przed Belwederem ? NAPRAWDĘ NIE CZYTAŁAŚ ???
    Nie wciskaj młodzieży KŁAMSTW. Wróci to do Ciebie tak mocno, że stracisz kręgosłup i głowa wpadnie Ci do miednicy.
  • ~lisa
    2015-04-10 18:38
    Nie śmiejcie się ze mnie, ale te dwie brzozy to dla mnie najpiękniejszy pomnik, cała reszt zrobiła się koszmarem, którego trawić nie sposób - tylko wstręt do elit i pogarda dla niesprawnych umysłowo!
  • ~anka
    2015-04-10 15:31
    Droga młodziezy, nie plujcie tak i nie wierzcie slepo w to co wmawia Wam PIS. To zwykła propaganda co ostatnio pokazali kolejna pokazówką z zakupami. Kto ma troche inteligencji to zajarzył kto inteligencji nie ma slepo uwierzył w ze zaraz wejdzie euro i padniemy z głodu. Co do szanowania i opluwania przydenta to powiem tak, nigdy nie głosowałam i nigdy nie zagłosuje na pis dopóki na jego czele nawet za kulisami bedzie Pan K. Prezydenta K szanuję bo był prezydentem ale cały czas pamietam o tym że jak prezydentem był pan Wałęsa to panowie K palili jego kukłe i pomstowali a jak prezydentem był pan K to nawet biednemu bezdomnego na dworcu sie oberwało ze powiedział złe słowo na urzędujacego prezydenta. Chcesz byc szanowany szanuj innych a panowie K nigdy nikogo nie szanowali i pan K nadal nie szanuje
  • ~wiesio
    2015-04-10 12:36
    JEŻELI DOTYCHCZAS, KTOKOLWIEK MIAŁ WĄTPLIWOŚCI TO JUŻ ICH MIAŁ NIE BĘDZIE. JUŻ JEST WSZYSTKO JASNE.

    Komorowski o wraku Tu-154M: Problem w kategoriach symbolicznych. BRAK MI SŁÓW NA TAKIE LEKCEWAŻĄCE, DURNE DICTUM KOMOROWSKIEGO, UZMYSŁAWIA ONO MARNY, NIEMIERZALNY, POZIOM INTELIGENCJI JAŚNIE HRABIEGO, JEGO IGNORANCJĘ CO DO ROZUMIENIA OBOWIĄZUJĄCEGO W POLSCE PRAWA I LEKCEWAŻENIE SAMEJ KATASTROFY
    A PRZEDE WSZYSTKIM UCZUĆ RODZIN OFIAR. Takie stwierdzenie Bronisława Komorowskiego, wg mnie DYSKWALIFIKUJE GO, jako kandydata, na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.


    Tomasz Skory- dziennikarz RMF FM, który ujawnił treść tzw. nowych stenogramów z Tu-154.:
    Jestem tylko posłańcem. Interesował mnie stenogram, a nie jego treść - tłumaczył wczoraj wieczorem w TV Republika Tomasz Skory - dziennikarz RMF FM, który ujawnił treść tzw. nowych stenogramów z Tu-154.


    Skory wystąpił wczoraj w programie Katarzyny Gójskiej-Hejke. Obok dziennikarza RMF FM gościem był także Cezary Gmyz.

    – Cała sytuacja jest nieporozumieniem wynikającym z błędu, który popełniono na początku i który prokuratura chce teraz naprawić. Ja jestem tylko posłańcem, nie odpowiadam za treść dokumentu – próbował tłumaczyć się Skory.

    Pytany o to, dlaczego w artykule uwypuklił jedne szczegóły stenogramu, a inne przemilczał, Skory stwierdził, że, gdyby chciał zawrzeć w nim wszystko, materiał miałby kilkadziesiąt stron.

    Następnie - dopytywany, czy nie zauważył w rozmowie ujętej w stenogramach rozbieżności dotyczącej rzeczywistej godziny, a tej, którą mieli podawać piloci - dziennikarz stwierdził, że w jego ocenie fragment nie był specjalnie istotny. – Zauważyłem, ale to pominąłem – czy to jest naprawdę takie istotne? – pytał Skory.

    Dziennikarz RMF FM powiedział też, że słowo "piwko" w stenogramach równie dobrze mogło być słowem... "paliwko".

    Czyim posłańcem był kilka dni temu Tomasz Skory? To ocenią Polacy.
  • ~wiesio
    2015-04-10 12:10
    JEŻELI DOTYCHCZAS, KTOKOLWIEK MIAŁ WĄTPLIWOŚCI TO JUŻ ICH MIAŁ NIE BĘDZIE. JUŻ JEST WSZYSTKO JASNE.

    Komorowski o wraku Tu-154M: Problem w kategoriach symbolicznych. BRAK MI SŁÓW NA TAKIE LEKCEWAŻĄCE, DURNE DICTUM KOMOROWSKIEGO, UZMYSŁAWIA ONO MARNY, NIEMIERZALNY, POZIOM INTELIGENCJI JAŚNIE HRABIEGO, JEGO IGNORANCJĘ CO DO ROZUMIENIA OBOWIĄZUJĄCEGO W POLSCE PRAWA I LEKCEWAŻENIE SAMEJ KATASTROFY
    A PRZEDE WSZYSTKIM UCZUĆ RODZIN OFIAR. Takie stwierdzenie Bronisława Komorowskiego, wg mnie DYSKWALIFIKUJE GO, jako kandydata, na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.


    Tomasz Skory- dziennikarz RMF FM, który ujawnił treść tzw. nowych stenogramów z Tu-154.:
    Jestem tylko posłańcem. Interesował mnie stenogram, a nie jego treść - tłumaczył wczoraj wieczorem w TV Republika Tomasz Skory - dziennikarz RMF FM, który ujawnił treść tzw. nowych stenogramów z Tu-154.


    Skory wystąpił wczoraj w programie Katarzyny Gójskiej-Hejke. Obok dziennikarza RMF FM gościem był także Cezary Gmyz.

    – Cała sytuacja jest nieporozumieniem wynikającym z błędu, który popełniono na początku i który prokuratura chce teraz naprawić. Ja jestem tylko posłańcem, nie odpowiadam za treść dokumentu – próbował tłumaczyć się Skory.

    Pytany o to, dlaczego w artykule uwypuklił jedne szczegóły stenogramu, a inne przemilczał, Skory stwierdził, że, gdyby chciał zawrzeć w nim wszystko, materiał miałby kilkadziesiąt stron.

    Następnie - dopytywany, czy nie zauważył w rozmowie ujętej w stenogramach rozbieżności dotyczącej rzeczywistej godziny, a tej, którą mieli podawać piloci - dziennikarz stwierdził, że w jego ocenie fragment nie był specjalnie istotny. – Zauważyłem, ale to pominąłem – czy to jest naprawdę takie istotne? – pytał Skory.

    Dziennikarz RMF FM powiedział też, że słowo "piwko" w stenogramach równie dobrze mogło być słowem... "paliwko".

    Czyim posłańcem był kilka dni temu Tomasz Skory? To ocenią Polacy.
  • ~pkp
    2015-04-10 09:49
    Na wszystkich zdjęciach jakaś brzoza. Baciej szczepański też wbijał propagandę sudcesy setki razy na dziń w głowę niczym gwoździe w deskę. Ciekawe czyim uczniem był Gebels