• ~JD
    2015-11-13 18:53
    Żydzi mają swoją ścianę płaczu w Jerozolimie, PO-wcy zaś będą teraz bić pokłony brzozie, bo to ona w dużej mierze dała im dodatkowe 4 lata utrzymania przy korytach.
  • ~rtek
    2015-04-11 18:47
    Tak się zachowują hipokryci z PO.
    Nie wierzę tym oszołomom z PO.
    Koniec ! Basta !
  • ~eter
    2015-04-11 08:05
    a ja napiszę to co powiedział jeden znany jegomość.""Rozmiar, kształt tych fragmentów można jedynie wytłumaczyć użyciem ładunków wybuchowych, które były tego przyczyną. Gdyby ten samolot uderzał w gałęzie, czy drzewa to blacha byłaby pogięta, odkształcona, ale nie rozprysłaby się na małe kawałeczki (…) Mało tego, one mają w swojej strukturze typowy kształt działania ładunków wybuchowych. Profesor Szuladziński, u którego byłem tydzień temu powiedział jasno, że są dwa najważniejsze aspekty, które decydują o wszystkim. Po pierwsze to, że są małe fragmenty od 70 metrów przed brzozą do miejsca uderzenia w ziemię. Drugie to fakt, że są rozszarpane ciała ludzkie. Nawet w samolocie zestrzelonym przez Rosjan nad Ukrainą, który spadł z 10 tysięcy metrów, ciała nie zostały rozszarpane na fragmenty. A tutaj samolot spada przy małej prędkości, z 15 metrów i mamy rękę znalezioną na głębokości jednego metra na samym początku miejsca, gdzie cały samolot uderzył w ziemię """



    I CO WY NA TO>
  • ~klara
    2015-04-11 09:16
    I nad czym ona płakała ? Przecież "Smoleńsk" to odpowiedzialność jej partii. Ona jest aktywną przedstawicielką kłamliwej "Platformy". Dała się poznać podczas licznych wystąpień w telewizji. To jej partia nieustająco obraża rodziny ofiar smoleńskich.Dosyć tego aktorstwa!!!
  • ~Nie bój nic to tylko pełoo
    2015-04-10 23:32
    To nie było tam specjalistki od przesypywania ziemi na metr w głąb znanej Evity Szpadel pseudo ,,Fadroma''???
  • ~tele-wic
    2015-04-10 21:17
    Skrzyżowanie debilki z kretynką, ale czego się nie robi, aby pokazać się w prasie.
  • ~zimna marycha
    2015-04-10 16:25
    Lech przynajmniej mial tyle odwagi aby bic sie z ruskimi na granicy gruzinskiej, w srodku nocy tam byl i z kalacha strzelali gruzini, a Jarka dzisiaj w smolensku nie ma, nie ma w katyniu -to duzo mowi.
  • ~re eter
    2015-04-11 17:32
    ten durny prof ma cos z deklem samolot na ukraina zestrzelil banderowski mysliwiec matole
  • ~wielokropek
    2015-04-12 08:40
    taaak...w Smoleńsku zginął tylko Prezydent z żoną...a reszta ludzi to tylko TŁO nie warta ani łez, ani pamięci...
  • ~oto jest pytanie?
    2015-04-10 21:46
    PROSZE MI WYSWIETLIC I UZASADNIC CO JEST NIEZGODNE Z REGULAMINEM,WSZYSTKO CO BYLO NAPISANE TO BYLA PRAWDA,NIKT NIE ZOSTAL OBRAZONY,TAK BYLO W SMOLENSKU,NIKT NIE MIAL DOSTEPU DO MIEJSCA TRAGEDII I WY TEZ O TYM WIECIE DOBRZE.
    ROZUMIEM,PRZED WYBORAMI NALEZY KRYTYKOWAC TYLKO PIS I KACZYNSKIEGO,BO TAKA JEST DZISIAJ ROLA DZIENNIKARZY-TYCH USLUZNYCH.