• ~Hombre
    2015-04-21 16:22
    W Niemczech 93 letni byly SSmann stoi przed sadem i musi sie liczyc z wyrokiem skazujacym na odosobnienie. Do wiezienia na pewno go nie wsadza ze wzgledu na wiek, ale moralnie bedzie ten wyrok, ze Ludobojstwo sie nie przedawnia.
    W Polsce jest inaczej - jeszcze zaden zydo -komunista ze wzgledu na wiek nie zostal skazany za zbrodnie przeciwko narodowi polskiemu . Sady czekaja az zdechna i rzady tzw. " Wolnej Polski " urzadzaja im pogrzeby na koszt panstwa z udzialem katolickiego ksiedza, wojskowej kapeli i salwami honorowymi na ich czesc !
  • ~Eugeniusz
    2015-04-21 14:36
    kilka dni temu zmarł jeden z SS był z Gdańska . o mało nie ogłoszono żałoby narodowej .
  • ~ice......
    2015-04-21 17:58
    haha widzial tylko zydow zydowska propaganda
  • ~Piotr Zabielski ROYAL POLONIA RP
    2015-04-22 07:30
    Jezeli po swojemu "blaga" zyjacych ludzi o przebaczenie to z pewnoscia ma szanse podobnie zwracac sie do Boga stworcy. Ktory z komunistycznych oprawcow ma odwage do podobnego zachowania ? Oni tez dozyja swojej na wieki zaplaty bo krzywdy pokrzywdzonych ich samych osadza. Beda wolac dowoli swoich przelozonych o pomoc... I... a do kogo bede przelozeni wolac.
    Beda wolac Lenina... Lutra...
  • ~andrzej jakubiuk
    2016-04-04 06:21
    To zbrodniarze oczywiście, ale poniekąd żal mi jest NIEKTÓRYCH ss manów . Tak im zryli berety tą ideologią, a w innych warunkach mieli szanse na normalny rozwój, życie, karierę...Przecież niektórzy z nich mieli po 18,19 lat. A tu im kazali kraść, mordować, torturować....Inaczej front wschodni i represje wobec rodziny....Co oni mogli potem przekazać swoim dzieciom...itd. To produkcja chorego narodu...Oczywiście nie tyczy się to wszystkich.....
  • ~WAW
    2015-04-21 21:52
    A ILU CZERWONYCH KATÓW POSTAWIONO PRZED SĄDEM?
  • ~bronic ofiar nie oprawcow
    2015-04-21 14:15
    Niech sobie przypomni twarze swoich ofiar, takze tych w swoim obecnym wieku, wtedy bedzie mial odpowiedz na apel o litosc.
  • ~rozliczyć kościół
    2015-04-21 17:23
    w czasie II wojny i papież i kościół milczeli -
  • ~Fruzia
    2015-04-21 17:26
    ~ANTYMOHER MÜNCHEN2015-04-21 16:43
    poloki tak samo jak niemcy byli nazistami...

    A Ty głąbie nie nauczyłeś się ani języka polskiego, ani niemieckiego... może zamiast mózgu masz debilu miał węglowy... może za długo siedziałeś w jakiejś dziurze kradnąc węgiel...albo tatulo zrobił Cię po pijanemu... ciulu...
  • ~Nawigator
    2015-04-21 15:45
    ILu SS-manów narodowości rusinskiej/ukraińskiej a formalnie obywateli II RP
    było gorliwymi i zolnierzami i strażnikami w SS. Całe oddziały ukrainców w mundurach niemieckich - były to najokrutniejsi mordercy w Powstaniu na Woli to ukraincy w mundurach policji niemieckiej wymordowali wieś Michniów :53 kobiet,47 dzieci i 103 Polaków-rok1943 -droga z Krakowa na W-wę. Ten niedouczony FBI z USA i inni oficjele nie wiedzą ile wrogich Polsce mniejszości było obywatelami RP.