• ~Pepe
    2015-04-30 16:27
    "Policja w nocy chroni ciężki sprzęt na ulicach Moskwy" - a może to atrapy?
  • ~Gość_czwartkowy.
    2015-04-30 19:35
    Super tank jest super atrapą widać to gołym okiem. Atrapa materiału pochłaniającego energię pocisku przeciwpancernego. Rosjanie zawsze byli dobrzy w kamuflażu. Bracia ze wschodu nie macie się czym chwalić. Jedynie co się wam udało to Awtomat Kałasznikowa. Reszta waszego sprzętu jest wątpliwej jakości. Świadczą o tym piaski bliskiego wschodu. Afryki północnej i ostatnio ukraińskiej wojny domowej. Wasza technologia jest zapyziała.
  • ~PW
    2015-05-04 23:24
    Czolgi ukryte i mordy przepite.
  • ~PW
    2015-05-04 23:23
    Pod plandekami siedza menele z cekaemami.
  • ~henry
    2015-05-01 10:29
    @ paweł
    może "robas" jest taki jak napisałeś, ale ty za to POwiec jesteś jak pajać - oni pociągają sznureczki, a ty tańczysz tak jak tobą manipulują, a więc jesteś jeszcze gorszą ciotą...
  • ~henry
    2015-05-01 10:24
    I tak trzymać - obecna władza zasiała Wam tyle nienawiści do siebie, że śmiejąc sie z tej chołoty długo jeszcze będą dierżyć władzę - motłoch będzie klaskał...
  • ~henry
    2015-05-01 10:21
    @ewa koby
    Masz rację - jądrowa użyta będzie w ostateczności, a rojanie wiodą prym w broni chemicznej, więc jest się czego bać, tymbardziej, ża amerykańcy podpuszczają głupich Polaków, a ci podskakują "z motyką na księżyc". Polak Amerykanom potrzebny jest jako kunta-kinte...
  • ~"Jarosław z Warszawy" - jestem w Moskwie
    2015-05-01 09:45
    A ja myślałem, że to śmieci,
    Że to ***** z nieba leci!
    A to Sowieci! Sowieci!
    Kryj się, kryj!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2015-04-30 21:27
    Polskie wojsko ma sie modlic i chodzic w zorganizowanych pielgrzymkach na Jasna Gore !
    A nie walczyc !!!

    Decyduja o tym kapelani wojskowi , biskupi episkopat i Watykan !

    ZROZUMIELISCIE ??
  • ~robas
    2015-04-30 21:10
    re Jarosław z Warszawy
    Strach się bać , że z POwodu totalnego skretynienia takich POrzytecznych idiotów jak ty , pełowskie złodzieje i łapówkarze , będą naszą umęczoną Polską rządzić następne kilka lat .