• ~po bełcie
    (2015-05-07 22:41)
    polaczki maja f16 co nie lala tata i flote maja bał tycka albo bełt tycka
  • ~moskwicz
    (2015-05-07 22:37)
    smiejcie sie dalej polaczki , a wy co macie, szrot z usa, rosja to potega, a wy co macie ? polskie smiecie. niech zyje rosja i prezydent putin ktory dba o swoj narod a polski prezydent dba o was ??? prosze o odpowiedz o kogo dba polak prezydent ???
  • ~głodna flaszka
    (2015-05-07 22:44)
    aq urwał głuc żyje wbrew naturze 7 miesiecy bez żoładka chyba gozłotem szprycuja
  • ~yebau ih pies
    (2015-05-07 23:14)
    komorowski dzisiaj sie oprózniał na westeerplate srały muhy bedzie wiosna
  • ~ciemny katol
    (2015-05-07 23:13)
    agdzie wasz bóg ober st rany
  • ~katol to kur wagon
    (2015-05-07 23:12)
    katole ******** do kleru modlic szmaty koscielne yebau was pies papieski
  • ~europejczyk z niemiec
    (2015-05-07 23:05)
    no i popsul sie, ino u nas sie nic nie psuje -szczegolnie gdy Unia wali miliardy na polskie bzdety. Polska tonie w aquaparkach, krytych basenach, polach golfowych dla niepelnosprawnych - w Tychach buduja jeszcze jeden aqua park -licza ze aby sie gospodarczo trzymal trzeba rocznie 300 000 odwiedzin, Tychy to prowincjonalne misteczko, polozone nad jeziorem Paprocany, gdzei cale lato siedza ludzie, dookola pobudowaly inne mista podobne aquaparki, ktroe od chwili otwarcia nie zarobily na siebie ani zlotowki - to tak wydajemy pienidze unii, aby budowac ruiny gospodarcze ? juz ambija kazdego wojta jest aby gmina miala 2 kryte plywalnie z sauna, ktora stanowi ekologiczna zagadke dla wiesniakow, myjacych sie raz w sobote na tydzien.

    Czy ktos w Polsce wie co to rentownosc inwestycji ??? ucza tego u was ?? czy tylko tak szastacie nieswoja kasa ?
  • ~Rob
    (2015-05-07 23:01)
    Podbijemy Rosję ! Tak jak mówi Proroctwo z Fatimy !
  • ~pinokio
    (2015-05-07 22:50)
    tu pisza ci co im sie nic nigdy nie zepsulo ,to sprzet ciezki ,ma prawo i obowiazek sie zepsuc ,abramsow w iraku zepsulo sie kikaset.
  • ~hahaha kat ole
    (2015-05-07 22:48)
    ukry schowali sie doscghronu zpiachu asepy ich zasypali kat juszami scronsiezasypał nie moga ich wykopacjak tych górników wpolsce co szuklai dla picu gdzie gorole szmato kopacz