• ~essen
    2015-06-05 12:46
    "300 euro i mieszka w kontenerze" To niech przyjedzie do Polski dostanie 800zł emerytury i będzie mieszkać w pałacu? Ten artykuł napisał jakiś debil nie zna biedy w Polsce.
  • ~zatroskany o Polskę
    2015-07-06 00:00
    myślę że Grecy jak i każdy inny naród poradzą sobie bez UE a jak im dawali to jak każdy inny naród brali .Polacy nie są inni też biorą każdy nawet mały projekt jest robiony przy wsparciu UE pieniędzy tylko w Polsce to naród nic nie dostaje minimalna emerytura ok. 800 zł a minimalny zarobek 1300 to dopiero dobrobyt tylko kto się martwi o Polaka .Rząd martwi się o siebie ,naród na emigracje za chlebem i wszystko ok ! bezrobocie spada i rezerwy walutowe w wystarczającej wielkości.
  • ~Szewc Kilinski
    2015-06-05 13:02
    Grecy to oszuści, nie ma 300 euro emerytury, pokazuja złodziej rozne zdjęcia. Najnizsza emerytura w Grecji jest ok 950 euro miesięcznie.

    Zlodziej nakradli a teraz marketing polityczny jacy biedni. Jak można wziasc kase i nie oddawać. A wynika to wszystko z tego ze sfałszowali i to rząd i centralny bank grecji akcesje w sprawie przyecia do strefy euro. Z całą swiadomoscia braki kredyty ktoruch wiedzieli z góry ze nigdy nie splacy. Ta nacja juz jako jedynie w Europie bankrutowali dwa razy a teraz będzie trzeci. Poganac to dziadostwo , było pod batem tureckim jak cala ta jugoslawia i bulgaria i był swiety spokoj. Teraz pokazli kto jest niewolnikiem. Parszywe to wszystko by się targować i dlugi obszczymurow przezucac na podatnikow europejskich.Polska co była pod batem bolszewia przez tyle lat , mimo bieda honoruje is placa wszelkie zobowiązania. Wstyd badziewie greckie.
  • ~hmm
    2015-06-05 12:34
    Nie płacą za ogrzewanie,za ciepłą wodę i dostają więcej od Polaka,więc po co ta ściema ?
  • ~olo
    2015-06-05 12:00
    kilka dni temu wróciłem z Grecji, te bajki o biedzie to małym dzieciom opowiadać , inną rzeczą jest to , że Grecy cwaniakowali przez kilkadziesiąt lat - nie płacili podatków, pobierali emerytury i renty na nieboszczyków, oszukiwali swoje państwo na wszelkie możliwe sposoby i w końcu doprowadzili je do tego co mają dzisiaj , a że na ogół są leniwi i w wieku 50-ciu lat już chcieliby wysiadywać całymi dniami w tawernach i popijać kawkę ... a kto ma na to pracować , reszta UE ...??? takiego wała jak słonia nosek !!!
  • ~niepissdzi
    2015-06-05 12:33
    lrepiej udawać greka niz ukrainca na ukrainie zyja za$ dziennie
  • ~nowi
    2015-06-05 12:28
    Macie, socjalizm. Chrzanić że idziemy na dno, grunt że wszyscy razem. A na marginesie, nikt mi nie wmówi, że ktoś kto CHCE pracować, nie może znaleźć roboty przez 4 lata. No, chyba że komuś socjalistyczna duma nie pozwala zmywać, kelnerować itp.
  • ~saloniki
    2015-06-05 13:30
    artykul to manipulacja !!! nizej niz 800-900 eur sie w grecji nie zarabia a ceny sa takie same jak w polsce a nawet nizsze. gdyby w polsce byla taka "bieda"
  • ~lawa r
    2015-06-15 01:39
    Greków nie należy krytykować ,że nieroby itd. W innych narodach nie wszyscy są tacy pracowici. Za komuny w POLSCE łapano wprost do pracy ludzi , którzy nie chcieli podjąć pracy, pracy małopłatnej. A ludzie po paru dniach uciekali z danego zakładu i dalej nie pracowali. No to jak, kto jest nierobem w końcu.
  • ~Smuda
    2015-06-05 10:50
    Banda leni! Całe dekady żyli na kredyt i my teraz mamy im pomagać!...