• ~Naparstek
  (2015-06-27 11:33)
  @~żegnam - nie wiem, czy wiesz,że w TVP INFO można pooglądać filmy...
  - Dają tak dużo reklamowych filmików. A nawet przezywają, aby ponownie dać reklamę - ZREZYGNOWAŁEM Z TYCH FILMÓW.
 • ~PanAAM
  (2015-06-26 23:28)
  i kto miał rację pomagając dyktatorowi Syrii. Putin to inteligentny polityk, odwrotnie jak te palanty z ewropy co to pomagali "powstańcom" obalić dyktatorów. Teraz już wiedzą co to jest jak się arabom popuści. Jeszcze trochę i Polska głupia będzie przyjmować uchodźców z państwa islamskiego. I za trochę to albo przejdziemy na islam albo wszystkich arabusów będzie trzeba zutylizować. Jestem za tą wersją.
 • ~owicki
  (2015-06-27 02:59)
  dlaczego ci idioci zabijaja nie winnych ludzi ,,niech sie mszcza ,,natych co zawinili ,,a nie na niewinnych ludziach..
 • ~mirek
  (2015-06-27 10:28)
  -z sieci do sieci. Idiotyczny Belkot.
 • ~Z sieci do sieci
  (2015-06-27 09:06)
  oto chodzi2015-06-27 08:24

  Takie rezultaty daje polityka prowadzona przez klan Bushów. Rodzina ta wzbogaciła się na krzywdzie Indian, Meksykanów, emigrantów w 1-ym pokoleniu z całego świata /mit dobrej Ameryki/ - pola naftowe i wykorzystywanie taniej siły roboczej. Teraz większość rodów rządzących w USA powiązanych jest z koncernami militarnymi, naftowymi i farmaceutycznymi. Wojna w Iraku - to była destabilizacja okrzepłych reżimów - sprzyjających zachodowi. USA jest zainteresowana w rozwaleniu Unii, gdyż ta stanowi przeciwwagę gospodarczą dla USA /czyli stanów Zjedn. Ameryki - Unia to zjednoczone państwa Europy/. Zrozumieli forumowicze skupieni tylko na PO, PiS i nie widzący złodziei z Rzymu?
  Teraz propaganda antyrosyjska nabiera rozmachu. Jest coraz inteligentniejsza. Robi się z Rosjan ludzi gorszej rasy, a z Putina zbrodniarza /Bush - ten mordujący bez powodu Irakijczyków i Libańczyków, będący sędzią i katem przywódców Iraku i Libii - to bohater USA - otumaniony naród nawet nie wie, co ten narkoman i alkoholik, zrobił na wschodzie. Tak jak bandyci z państwa islamskiego nie wiedzą, że nie ma dobrej drogi w stylu ,, krew za krew".
  USA wykorzystuje lęki nardów środkowej Europy przed Moskwą i chce naszymi rękoma /już to robi rękoma upowców z Ukrainy/ rozwalić Rosję.
  W ten scenariusz wpisuje się Dziennik, Fakt /to niemieckie gazety/, polska TVP publiczna, a prawicowi durnie z agentami Rzymu gotowi walczyć od razu, ale nie osobiście - dadzą broń narodowi. Młode pokolenie już jest przygotowywane do etosu bohaterów durni z KG AK w 1944 r., WiN-u . Dzieje się to na waszych oczach.
  Wojna religijna rozgorzała na dobre. A zaczęła się od interwencji USA w Afganistanie - Rosjanie musieli tam interweniować. Kontynuowana jest poprzez Irak i zabójstwo Osamy bin Ladena. Obama już się połapał co jest grane.
  Nowy Bush pcha się do władzy w USA. Odwiedził już Dudę /to lokaj agentów Rzymu i PiS/, aby go wydudać a poprzez niego, całą Polskę.
  To się teraz dzieje na oczach waszych, więc baczcie kogo wybieracie i kto was legalnie, zgodnie z prawem okrada /np. cwane ,,przedsiębiorcze" matki, wysokie pensje p/osłów, senatorów i jeszcze żrą za nasze/ lub żyje za wasze /np. przedsiębiorcy - płacą śmieszne podatki w Polsce i mają ulgi i dopłaty z unii np. taki Jakubas co che wydrukować zbędny nam banknot 500 zł, za podatników pieniądze/.
  Mamy w Polsce Arabów, ludzi Islamu, Czeczenów i Ukraińców, ale mordów z ich strony nie mamy i o tym pamiętajcie. To USA rozpętała wojnę na bliskim wschodzie celem rozwalenia Unii /to my ponosimy, jako Europa konsekwencje tej wojny/, a teraz zmierza do wojny z Moskwą naszymi rękoma - jak się damy, to będziemy mieć tu Jugosławię, zachodnią Ukrainę i Irak/. Polska bez Unii, to czeka nas los 1939 roku czyli oficjalny 6 -y rozbiór kraju.
  Czeka nas Hirosima i Nagasaki pod przewodem USA.
 • ~Mirek-normalny
  (2015-06-27 11:56)
  Komu tak naprawdę zależy na wciągnięciu Europy w wojnę z krajami arabskimi?. USA już kilka razy wciągnęło Europę w mordowanie ludności arabskiej, napaść na niepodległe kraje arabskie.
  Teraz zbieramy żniwo w postaci ataków odwetowych ugrupować arabskich na ludność z państw które wcześniej mordowały arabów w Iraku i innych krajach. USA więziło i torturowała arabów bez żadnego wyroku sadowego.
  USA jednocześnie próbuje wepchnąć Europę w wojnę z Rosją, odpowiada za wyścig zbrojeń, wzrost zagrożenia wojennego w europie. Jednocześnie USA prowokuje konflikt z chinami latając myśliwcami w pobliżu ich wód terytorialnych
  Najpewniej sprawców zamachu nie poznamy, ale nie wykluczone że broń , kasę, wyszkolenie otrzymali od służb USA które mają wielkie doświadczenie w tym zakresie- to służby USA stworzyły, wyszkoliły, uzbroiły alka-idę.
 • ~Patykiem
  (2015-06-27 09:17)
  dopoki habdel bronia bedzie tak lukratywny w tych krajach nic sie nie zmieni. Patykiem i nozem nie mozna tylu ludzi naraz zabic.
 • ~żegnam
  (2015-06-26 19:46)
  Droga redakcjo. Dotychczas czytałem u was wiadomości. Jednak zaczęliście przesadzać ze slajdami- aby przeczytać podstawową informację dnia trzeba przewinąć 7 stron ze zdjęciami. Dziękuję za taki serwis, upodobniliście się do onetu czy innej wp. Żegnam.
 • ~@żegnam - masz racje
  (2015-06-26 20:25)
  Przy tej okazji moglibyscie dac spokoj s tymi obrazkami do klikania, hieny
 • ~OkUrDe
  (2015-06-29 19:15)
  Ale debil z tego kto ich zabił, to nienormalne! 37 zabitych?? Japier***ole, dlamnie SZOK!!
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.