• ~antykomuch
    2015-08-02 12:15
    Rozpętaliscie wojne z Chrzescijanstwem w Ewropie,a teraz płaczecie że z dzihadem niełatwo będzie wygrać?Ja twierdzę że beż chrzescijanstwa juz przegraliscie.Kto własną wiarę niszczy jest skazany na obcą.Dosłownie!
  • ~jkm
    2015-08-02 11:52
    A Kopara już zaczęła pomagać muzułmanom wprowadzać dżihad w Polsce sprowadzając ich wbrew sprzeciwom Polaków.
  • ~White Zombie
    2015-08-02 20:37
    My będziemy walczyć o każdą "białą twarz" w Polsce.Jeszcze damy radę,nie tak jak UK,które jest już zaciapacone na maxa.Te chusty na ryj.ch są przerażające.Ale,tam mogą je nosić,i nie wiesz,czy idzie facet czy kobieta skrytą za chustą na ryj.. i idąc ze swym dzieckiem myślisz mijając takiego,czy czasem spod tej sukni nie wypadnie jakaś bombka albo może i nawet będzie nagły wylot w kosmos!!!
  • ~bertsi
    2015-08-02 12:13
    Sojusznikiem PI jest Turcja: dokonała ona pod 200 nalotów na Kurdów i tylko 3 na PI. Oczywiście, działania Turcji w pełni popierają USA.
  • ~Marczak10
    2015-08-04 19:32
    Moim zdaniem tylko współpraca wojskowa między USA a Rosją może powstrzymać te bandyckie, sztuczne, nielegalne "państwo"!
    Więc zamiast się kłócić o jakąś tam Ukrainę (która i tak będzie pod wpływem Rosji, bo tak było od setek lat) siły amerykańskie i rosyjskie powinny się zjednoczyć i ruszyć na Syrię!
    Bo tam teraz jest prawdziwe zagrożenie dla Europy i Ameryki! Pozdrawiam.
  • ~annab
    2015-08-12 21:55
    US -many wyhodowały isis przeciwko Al Asadowi i dzięki temu cały region jest w destabilizacji co pozwala sprzedawać broń wszystkim stronom konfliktu.
  • ~Henryk Rataj
    2015-08-02 16:07
    Ciarki po plecach chodzą...
  • ~Debile, k ......
    2015-11-14 22:36
    " Pokonać Państwo Islamskie nalotami? 5 powodów, dla których to się nie może udać "

    Wszystko , debile , zależy od tego CO by im tam zrzucić na łby !!!
  • ~Ambasada Prusakow
    2015-11-14 22:55
    Przypomnam, ze jak w 2003 roku USA wraz z Polakami najechalo Irak to wielu bezimiennych Internautow pisalo juz, ze nawet jak USA przy pomocy Polski pokona rezim Sadama Huseina to bedzie to dopiero wstep do prawdziwej wojny o wladze gdyz tam wsrod Irakijczykow wystepuja najrozmaitsze grupy religijne w ramach Islamu i pokoj jest wykluczony.Wojna moze potrwac i 100,- lat.
  • ~ja
    2015-09-18 13:23
    Amerykanów powinno się za to powiesić za jaja !!!