• ~Iga
    2015-08-19 14:35
    Wygląda na to że ten chłopiec ma tą samą chorobę skóry co mała Zuzia na której leczenie była organizowana zbiórka pieniędzy
  • ~m
    2015-08-12 09:45
    dziecko nie jest pokiereszowane, tylko ma chorobe skóry!!! a to roznica
  • ~dera
    2015-08-11 22:59
    Sadze po tym co sie dzieje niedlugo wojsko bedzie do nich strzelac, dziwie sie ze nie jada do Arabi Saudyjskiej , iranu, Jordani. Kuwejtu, nie chca zostac w Turcji tylko pchaja sie do Europy ktora ich poprostu nie chce, to prawo kazdego kraju europejskiego, bo sa z nimi klopoty i oni sie nie asymiluja z miejscowa ludnoscia
  • ~bjbjbjbjb
    2015-08-12 10:50
    Też jestem zdania, że to choroba skóry, oby nie zaraźliwa... Imigranci się nie szczepią, niedługo pojawią się w Europie zapomniane choroby.
  • ~mamaq
    2015-08-12 00:59
    strzelać zatapiać niech zrobią dobrobyt u siebie
    zamiasta się mordować

    małpy
  • ~ewa koby
    2015-08-19 19:49
    zobaczcie mine po ker ireszawonego dziecka na pierwszym zdieciu takie miny ma kazde dziecko w eu islamskiego pochodzenia nie wazne czy czarne nawet 2 latek nie odpowie ci na usmiech od baby sa nauczani ze inny to wrog ewa koby
  • ~aaaaaaas
    2015-09-06 09:08
    Czy wam padło na oczy? Widzicie ze na 10 mężczyzn przypada wśród nich jedna, dwie kobiety. Nie rzuca się w oczy przeważająca ilość dzieci płci męskiej. Nie daje wam to do myślenia?
  • ~erwin
    2015-08-19 11:51
    Żal czytać te komentarze. To prawdopodobnie chrześcijanie, którzy ucierpieli, a nie mordowali.
  • ~a
    2015-08-23 07:45
    To tylko swiadczy o rodzicach tego dziecka. Zapakowanie malucha do torby i traktowania go jako bagaz swiadczy ze sa zdziczali, nieczuli i gotowi na wszystko byle osiagnac rezultat.Az strach pomyslec co bedzie w krjau do ktorego dostana sie ci ludzie?
  • ~kara
    2015-09-10 14:35
    Ludzie, sa po prostu okropni ,nawet w swoich komentarzach nie potrafia wspolczuc biednemu chlopcu.To jest okropne,, co sie dzieje, nie wiem jacy z was ludzie ze piszecie takie komentarze pod takim zdjeciem,plakac sie chce.