• ~au-tor
    (2015-08-22 13:13)
    to wręcz niewiarygodne co się dzieje, społeczeństwa Europy NIE CHCĄ muzułmańskich imigrantów, a władze przyjmują muzułmanów w setkach tysięcy. o co tu chodzi???
  • ~anty57
    (2015-08-22 13:19)
    No nareszcie ktoś tym postawi tamę tym tzw uchodźcom, jakby Europa musiała wszystkich utrzymywać to pracowalibyśmy do śmierci utrzymując nierobów. Jazda z powrotem i do roboty.
    A jeśli chodzi o dzieci to niech pretensje mają do swoich rodziców, bo to rodzic ma dbać o bezpieczeństwo dziecka a nie obce państwo.
  • ~hiena
    (2015-08-22 13:19)
    To nie uchodźcy ale armia inwazyjna ! Wypędzić to bydło do krajów islamskich !
  • ~Genitaliusz
    (2015-08-22 13:13)
    Nie chcemy ich u siebie.
  • ~koszmardziennikarski
    (2015-08-22 12:58)
    A co to za zwyrodniałe bydło które przed szereg gliniarskich tarcz swoje dzieci POsyła?
  • ~Degrengolada ONZ, USA i UE
    (2015-08-22 13:41)
    Dlaczego nie leczy sie przyczyny, tylko pokazuje skutki? Dlaczego w imię Praw Człowieka nie rąbnie się parę bombek na tzw. Państwo Islamskie, żeby ci ludzie mogli zostać tam, gdzie ich dom, a nie tułać się w strasznych warunkach po świecie?
  • ~Tadek
    (2015-08-22 13:56)
    Uchodżcy pragną żeby ich traktować jak emigrantów a to jest niemożliwe zwłaszcza że jest ich bardzo dużo.W czasie drugiej wojny światowej Iran przyjął polskich uchodzców gdzie przebywali w trzech obozach i ich pobyt tam traktowany był jako tymczasowy,po wojnie wiekszośc z nich wróciła do kraju lub udała sie do państw które postanowiły ich przyjąć na stałe.Europa powinna utworzyć obozy dla prawdziwych uchodzców i tam powinni pozostać do zakończenia działań wojennych a następnie odesłać ich jeżeli będzie to możliwe do domu.Jeżeli Niemców stać na przyjęcie uchodzców na stałe niech to czynią ale niech nie zmuszają krajów biednych takich jak Polska czy Macedonia . do podobnych zachowań bo to niemozliwe Istnieją granice pomocy ,uchodzcy powinni to zrozumieć albo trzeba ich do tego zmusić Polacy mieszkający obecnie w Irlandi lub w Wielkiej Brytani przebywają tam za zgodą tych państw i nie przekraczają kolejnych granic bez zezwolenia.
  • ~Radykalinski Stefan
    (2015-08-22 14:56)
    Jesli dzieci muzulmanskich imigrantow nie maja co pic, to niech rodzice gasza ich pragnienie szczochami i jesli cierpia glod, to niech ich ojcowie obetna sobie jaja i jajecznice im do zarcia dadza !
  • ~Szira
    (2015-08-22 13:57)
    Wyłapać wszystkich i wypier powrotem wpuścimy ich t każdy będzie musiał robić na nich a jak zostanom to będa się pełnić jak króliki to jest dzicz
  • ~gugcia
    (2015-08-22 13:16)
    no,coz,euroland mial 330 mld euro dla Grekow,pare dni temu dolozyl im w prezencie 86 mld euro,ale "zapomnial" Grekom powiedziec aby kilka mln przeznaczyli na jakas pomoc dla uchodzcow,Unia znakomicie sponsoruje budowe tysiecy km autostrad w Portugalii,ktorymi nikt nie jezdzi,lotniska w Hiszpanii,wlasnie Hiszpania sprzedala jedno z nich,warte 1 mld euro,za 10 tys euro Chinczykom,w d.NRD buduje sie 8 pasowe autostrady z dlugimi tunelami,na ktorych panuje minimalny ruch,a w weekendy jezdza nimi tylko Polacy,wielkie dzieki za szerokie drogi do granicy na Nysie.I tak dalej-setki mld euro na bzdury,ani centa na sensowne obozy dla uchodzcow.Wystarczyloby zbudowac solidne hale,podobne do hal na imprezach typu Oktoberfest czy marketow,sprawny wydzial urzedu imigracyjnego-prawdziwi uchodzcy od razu azyl na teren calej UE,przydzial do danego kraju,bilet,mail do danego kraju.Reszta,faceci bez powodu z Balkanow,ktorzy chca sie zalapac na dobre auto w RFN,nie ma azylu,do domu.W ten sposob,w ludzkich warunkach,oddzieliloby sie te moze 30% autentycznie przesladowanych ofiar wojny od reszty,ktora nie ma nic do szukania w UE.Czy to jest problem dla calej UE? Tu trzeba jednak powiedziec,ze ci autentycznie poszkodowani przez wojne powinni byc we wszystkich !!! krajach UE,w Polsce,Slowacji,Rumunii,itd .tez.Jak sie bierze kase od UE to trzeba sie tez troche poswiecic.UE to zupelnie olala,urzednicy UE na sutych wakacjach,zostawili Grekow i Wlochow z klopotem,Niemcy padaja pod naporem pol mln ludzi,a szef MSW Niemiec mowi,ze do konca roku moze byc nawet 800 tys uchodzcow (ponad polowa to Balkany i ci nie dostana azylu).Dojdzie do jakis okropnych rzeczy,a w sumie mozna to dosc latwo skanalizowac i za pieniadze wspolne z UE zrobic porzadne obozy na pld Europy.UE calkowicie zawiodla,w sprawie dymu z kominow elektrowni sa tysiace tomow akt,a tym biednym ludziom z obszaru wojny w Syrii nie ma kto pomagac.To jest okropne i to jest wstyd dla tak zamoznego obszaru,jakim jest UE.
  • ~multi-kulti
    (2015-08-22 14:11)
    Dlaczego nie pojada do bogatych,,braci w ierze"?.
    Bahrain,Arabia Saudyjska,Kuwejt itd?.Bo tam laduja od razu w kryminale...Dlatego wybrali ewropę.Tu można wszystko
  • ~Kielczanin
    (2015-08-22 16:50)
    Z jakimi dziećmi. Po co taka prymitywna propaganda Dzienniku.
    80% imigrantów to młodzi mężczyźni. Młodzi mężczyźni, którzy zaraz zaczynają rozglądać się po ulicach za łatwym zarobkiem, za późno wracającą do domu kobietą czy dzieckiem, które można zgwałcić by wypełnić prawo Islamu i na chwilę ulżyć żądzom.
    W ostatnich latach w statystykach gwałtów nagle zaczął przewodzić Sztokholm - "mekka" (nomen-omen) arabskich imigrantów.
  • ~Franek
    (2015-08-22 14:28)
    Wszyscy w Europie którzy pragną traktować uchodżców jak członków własnej rodziny powinni się zorganizować i przyjąć ich do wlasnej rodziny ,dzielić się z nimi wszystkim co mają , nie liczyć na innych a nie wymuszać za pomocą manifestacji aby inni za nich wzieli ten cięzar na siebie.Większość wojennych uchodzców to ludzie ukształtowani przez radykalny islam ich sposób działania i myślenia jest bardzo odmienny od naszego -trzeba im oczywiście pomóc ale nie dajmy się zwariować i nie pozwólmy na to żeby to oni narzucali nam jak ta pomoc ma wyglądać i kto ma jej udzielić
  • ~Arnold Knochenbrecher
    (2015-08-22 17:07)
    @Radykalinski Stefan

    Granica Macedonii z Grecja powinna jak najszybciej zostac zaminowana i tzw. muzulmanscy uchodzcy powinni w prowizorycznych obozach w Grecji czuc sie szczesliwi jak najdluzej !
    Muzulmanska inwazja Europy musi byc wszelkimi srodkami powstrzymana !
  • ~jaki los szykujemy naszym dzieciom z muzułmanami NIE
    (2015-08-22 17:14)
    Nie dla nielegalnych imigrantów,nie dla islamu, niech jadą do swoich braci w wierze jest dużo krajów muzułmańskich ,bez wojny.dlaczego pchają się do chrześcijańskiej europy.Nie dla kobiet w chustach,czadorach,i obszernych płachtach ,co może pod tym nosić.?bomby/ Jeśli już nasi durni przywódcy chcą ich przyjąc ,nakazać ubiór europejski bez tych chust ,koszul itd,obowiązek dla kobiet i mężczyzn,jeśli nie zgadzają się -odsyłać.
  • ~mamaq
    (2015-08-22 14:49)
    won z europy
    dzieci starcy kobiety won zero litości
  • ~Czysta Polska
    (2015-08-22 14:10)
    Kiedy wreszcie ta dzicz zrozumie ze europa ich poprostu nie chce i nie jest z gumy,spier...dalac spowrotem na pustynie
  • ~111
    (2015-08-22 17:50)
    Problem powodują bezmyślne oszolomskie lewicowe władze w Europie.
  • ~adsenior
    (2015-08-22 16:58)
    Chwila, moment - uciekają z UE /Grecja/ do kraju który nie należy do UE - Macedoni? To o co chodzi tym "uciekinierom?
  • ~bicz na pełowską picz
    (2015-08-22 14:36)
    ciekawe czy jak pełowstwo zacznie wiać z Polski to niemcy zgotuja im podobne przywitanie?

Może zainteresować Cię też: