• ~tutejszy
  (2015-08-23 12:01)
  Amiała być demokracja w wykonaniu janków i ich popleczników.Nie z nami te numery
 • ~oszukiwany od 1000 lat Polak
  (2015-08-23 13:11)
  Póki USA, Rosja, Angole, Szwedzi, Francuzi /wstawić pozostałych/ a i my, będziemy handlować bronią palną, szkolić ludzi do zabijania - tak długo psychopaci /są to przeważnie mordercy za biurek, albo dzielni dżihadyści, patrioci, sprawiedliwi, wierni i kapłani, wysyłający kobiety i dzieci do samobójczych ataków, aby oni mogli na tym zarabiać no i dalej żyć kosztem słabszych.
  Mordy te opierają się na psychopatycznych osobnikach płci obojga, wykształconych przez patologiczną kastę kapłańską wszystkich religii świata. A przy kapłanach, politykierzy i świta nadskakujących okradzionych, liczących na ochłapy od świętych i zbrodniczych patriotów . płci obojga, tego świata. Kiedyś nazywali się szlachtą i arystokracją, teraz aktywem partyjnym, finansjerą. Ekipy komunistyczne z ZSRR sk..wiły się tak, jak nasze z KC PZPR. No i już Polska jest przygotowywana do walki z Moskwą. Dzieje się to na naszych oczach, a Duduś, PiS, PO, SLD już tańczą w chocholim tańcu śmierci narodu polskiego i kraju. Walczyć będziemy o Ukrainę w jej kapitalistycznym kształcie. Choć naród ukraiński nie rwie się do wojny. Ma w nosie miliardy z Unii. Ale chcą tych miliardów będący u władzy i ustosunkowani - bo im sporo skapnie. 85 % będzie mieć tak jak w Polsce ma też 85 %. Polecam artykuł z GW, o temat możliwości znalezienie pracy, przez 85 %, wykiwanych na przemianach.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.