• ~Jam
    2015-08-30 19:36
    Absolutnie nie interesuje mnie, jakie formy onanizmu preferuje Putin. To, co robi, poza polityką zagraniczną, a w szczególności nakierowaną na Polskę, lata mi koło ... .
  • ~gosc
    2015-08-30 18:36
    Co mnie obchodzi ten kurdupel na wysokich flekach,po operacjach plastycznych itd..
    Kogo wy lansujecie,człowieka przez którego zginęło mnóstwo niewinnych ludzi i dalej ginie.
    Czym i kim tu się chwalić?
  • ~Andrzej
    2015-08-30 20:07
    Re: Mdlisław Piłatow i Marceli Nowotko- pijaczyna ukatrupiony przez swoich

    Wy ruskie sobaki możecie nam skoczyć ale niedługo, bo wasz kurdupel putinek załatwił
    wam bankructwo przez bezmyślną politykę przymuszania do tworzenia "wiekiej rasiji"
    tych, którym ta rasija lata koło kalafiora.
  • ~Propagandą kapie!
    2015-08-30 18:19
    Ktoś tu chce kogoś koniecznie do czegoś przekonać...
  • ~Q7
    2015-08-30 20:55
    Za tydzien, spotkanie przy surowej rybie na Syberii i czesanie białego misia, pod włos.
    Kto wymyśla mu te głupoty ?
  • ~Kulczyk
    2015-08-30 21:07
    Mam drobną uwagę, brakuje mu złotego grubego łańcucha na szyi oraz złotych zębów
    oraz dyskretnej relamy Gazpromu.
    Koszmar.
  • ~Resort
    2015-08-30 18:36
    najlepsza herbatka dla tego baj-struga kremlowskiego to herbatka z plutonem
  • ~rok2015
    2015-08-30 18:34
    my juz znamy PUTINA kiedys byl taki car boria godunow i tez zesmy go znali ,Pokazuje sie przed kamerami ,ale najprzud go nafaszerujom prochami zeby stal swoboodnie a jak byl w turcji to z krzesla nie mugl wstac ,bo go zlapal sztyngiel
  • ~Trener
    2015-08-30 20:32
    To jest jakieś pajacowanie. W dresach, w których ma się trening normalnie nie ćwiczy się i potem w nich robi się grilla i pije herbatkę. Po treningu bierze się prysznic i przebiera się, bo cichy treningowe czuć potem. Chyba, że Putin z Miedwiediewem to są śmierdzące capy i raczą się we własnym smrodzie potu.
  • ~twbolek
    2015-08-30 20:13
    Sport ok, ale sprzęt i odzież zachodnia, niech uważa na zdrowie, przecież wszystko zachodnie to zatrute, niespełniające norm itd. Oto pokaz hipokryzji.