• ~x
    2015-08-31 15:42
    Kim są protestujący? Niektóre portale podają, że to przedstawiciele faszystowskiego Prawego sektora.
  • ~Jan
    2015-08-31 15:42
    no proszę. czy Ukraińców teraz leją ci dobrzy?
  • ~Macisław Płatow
    2015-08-31 15:01
    A co z Rusinami Karpackim,co z całym Zakarpaciem,Węgierską mniejszością ,nie wspominam o innych mniejszościach.By był pokój na Ukrainie ,to musi powstać państwo Federacyjne,czyli Federacja Autonomicznych Obwodów.
  • ~pol anka
    2015-08-31 15:11
    warto śledzić obecne doniesienia z Ukrainy, media pokazują w jaki sposób należy konsumować rzeczywistość.
  • ~m
    2015-08-31 16:03
    niech się wyrrzna banderowskie ścierwa dołaczyć tam kowala ,Kurskiego Buzka ,kopacz itp i innych syjonistyczny judaszy
  • ~tomasz
    2015-08-31 18:28
    zabijali, gwałcili i mordowali Polaków, a teraz szukają u nas Polaków w Polsce pomocy ??
    - ********** ukraińskie, ścierwo sowieckie
    Paszła WON ŚMIECIE ukraińsko-sowieckie
    Niech was wyrżną w pień i sramy na was wszystkich ukraińskich śmierdzących bydlaków żyjących na polskiej ukrainie w latach 1941-1945.
    i jedni i drudzy byliście i jesteście ścierwem i wielkim ************** dla całego świata.
  • ~patriota
    2015-08-31 15:55
    I tak pada mit o wielkiej, obszarowo, Ukrainie. Nie sposób zatrzymać przelewu krwi. Federacja Autonomicznych Obwodów - to jest rozwiązanie. Prawy sektor się na to nie zgodzi. Trzeba więcej pomników dla ludzi UPA i ich potomków. Tak jak agenci Rzymu i PiS-paci wyją coraz więcej o patriotyzmie i honorze i budują pomniki dla martwych bohaterów. Pół biedy, gdy dotyczy to Inki, gorzej, gdy bandytów co mordowali Polaków za ich poglądy i nie płacenie kontrybucji wojennych dla bandytów Polaków. Na prowadzenie wojny potrzebna jest kasa. Błogosławieństw czarnej mafii to za mało.
  • ~strażnik gaju
    2015-08-31 17:48
    to są skutki nijakiej polityki Makreli, to jest fiasko formatu normandzkiego, Makrelo obudź się, rosyjscy separatyści atakują Donbas i Ługańsk, Rosja szykuje prowokację na 1-wszego września, zagrożona jest Odessa, arabowie zalewają Europę, a Makrela ciągle NEIN dla mądrych propozycji
  • ~bulba
    2015-08-31 17:14
    Juz Ruscy się POstarają żeby na Ukrainie było ,,spokojnie".Brunek jedz POmagać...
  • ~ja
    2015-08-31 15:14
    trzeci raz . Litości !!!