• ~andrzej
    2015-08-31 17:18
    To podbój EU . Zaplanowany i konsekwentnie realizowany przez Turcję , Saudię i bogate kraje Zatoki. Skąd ci tzw. biedni emigranci mają tysiące euro ? Pożyteczni idioci z Niemiec , opamiętajcie się ! Islamizujecie Europę , wywołaliście wojnę, wymordowaliście w holokauście miliony Żydów , wszystkich jak leci nawet małe dzieci , teraz islamizujecie nasz kontynent. Macie problem ze sobą , wystarczająco dużo zła wyrządziliście razem z resztą pożytecznych idiotów multi -kulti .
  • ~Wielkie brawa!
    2015-08-31 17:46
    Do spotkania szefów rządów Polski, Węgier, Słowacji i Czech dojdzie w Pradze w piątek - poinformował słowacki premier.
    Nie posyłajcie Kopacz, tylko Dudę!!!
  • ~Jacek placek
    2015-09-01 18:33
    A skad oni maja pieniadze na bilety? Bilet Budap - Wien/Munchen jest w ch.. drogi.. dla Polaka nawet! jesli oni jada bez biletu to won z pociagu!!!
  • ~Cypisek
    2015-08-31 18:18
    Po cholerę było go zatrzymywać w 1/20 drogi przed Kołem Polarnym.
  • ~piotr
    2015-09-02 04:18
    Ja tez pytam - skad maja pieniadze (duze!), kiedy znajda sie w kraju docelowym?
  • ~Marc
    2015-09-04 03:34
    Dlaczego swoich braci nie chca kraje arabskie? Przeciez to tam powinni uciekac, a nie do Europy, gdzie zaraz beda sie skarzyc na rasistowskich Europejczykow!!!
  • ~amerykanin
    2015-09-03 15:48
    Dzialac poki czas --gdy islamy dotra , beda sie rozmnarzac jak kroliki ---koniec europy
  • ~karolina
    2015-09-03 09:36
    povinno wojsko wkroczc i nakaz powrotu wojna z islamem nam nie potrzebna Niemcy nie mogli opuscic Polski za komuny a tu takie cos...
  • ~magda
    2015-09-05 13:52
    Kiedy Unia zamknie granice przed inwazją Afrykanów i islamistów??Imigranci masowo przyjmowani TO realna grożba walk wewnętrznych w Europie, to grożba EPIDEMII AIDS.W krajach przybyszów należy rozrzucić ulotki informujące o militarnym zamknięciu granic Europy, Bezradność UE grozi napływem milionów ludzi żadnych dobrobytu i krzewienia islamu.
  • ~won
    2015-09-04 15:00
    same ciapate h je