• ~Kielczanin
    (2015-09-02 13:22)
    Wolnośc to dla nich darmowe utrzymanie na koszt białych niewolników.
  • ~Polska jest nasza
    (2015-09-02 16:52)
    Mam głębokie przekonanie że my Polacy tym zawszonym śmierdzielom roznoszącymi zarazki, zgotujemy im piekło w naszym kraju i jak szybko do nas wpadną, tak szybko wylecą na zbity pysk
  • ~@@@@@@@@@@
    (2015-09-02 12:55)
    Same chłopy w sile wieku, robić się nie chce darmozjadom.
  • ~Niech ich sobie zabiera!
    (2015-09-02 12:58)
    Przecież oni wszyscy chcą do cioci Angeli, to czemu ona ma pretensje do Polski?
  • ~petrus
    (2015-09-02 13:32)
    Islamscy misjonarze nie sa w UE do niczego potrzebni, niech jada do Arabii Saudyjskiej tam jest miejsce, kasa i religia w sam raz dla nich
  • ~ego
    (2015-09-02 14:22)
    Nie ma dwoch zdan ze dojdzie do wielkiego starcia politycznego Niemcy --Polska, nasi zachodni sasiedzi beda chcieli wypchnac tysiace do Polski , Czech i innych sasiadujacych krajow>Z tego wynika bardzo prosty wniosek ze wygranie PIS bedzie niemcom nie na reke,TYLKO WYGRANA PO POZWOLI IM WYTRANSPORTOWAC DO POSKI DZIESIATKI TYSIECY EMIGRANTOW , bo polityka PO wzgledem Niemiec jest bardzo ulegla.Tu nasuwa sie drugi wniosek , JEZELI CHCECIE ZYC JESZCZE W POLSCE TRZEBA WYBRAC PIS,nie ma innej mozliwosci, choc PIS nie kazdemu pasuje, trzeba wybrac mniejsze zlo.O tym zaczynaja pisac niektore niemiecke gazety.Beznadziejna ,, zielona ,, polityka NIEMIEC doprowadzila Europe do tego problemu.Trzeba,,poprawic stosunki z Rosja bo tam na Syberi jest duzo miejsca,,
  • ~m.gawka
    (2015-09-04 05:05)
    Co uderza w obrazkach tłumu "uciekinierów" z krajów ogarniętych pożogą wojenną?
    Wiek i płeć uciekinierów! Przeważają mężczyźni w tzw wieku "poborowym". Jakoś nie widać w tłumie osób starszych, czy nawet starców. Czyżby zdążyli umrzeć w drodze?
    Z tym spostrzeżeniem zderza się opinia niektórych przeciwników wspierania imigracji, że to są zmieszane z pewną ilością kobiet i dzieci oddziały dżihadystów. Pomoc byłaby wspieraniem akcji, która ma rozsadzić Europę od środka.
  • ~kolo
    (2015-09-02 13:33)
    Angela ich przyjmie tylko po to zeby ich wsadzic w nowe pendolino i wyslac ewce do Polski ...
  • ~WAW
    (2015-09-02 13:36)
    TE SAME WIDOKI BEDA W POLSCE JAK PIS WYGRA WYBORY - TEZ LUDZIE BEDA KRZYCZEC 'WOLNOSCI!', TYLKO ZE TO BEDA POLACY...
  • ~Stary
    (2015-09-02 12:51)
    Angelo Merkel
    Zabierz ich wszystkich.
    Tylko nie do Dachau.